• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 19
Autor Wiadomość
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 12:24   

Seneri pomyślał - oby tylko te zwierzaki nie wybuchły.Następnie wziął się do roboty i tym razem postawił na jakość a nie na szybkość.Lecz przed tym wszystkim musiał sobie dychnąć ponieważ był trochę zmęczony.Wstał, otrzepał się i zaczął działać.Postanowił dać trochę więcej chakry a ponieważ był w klanie douhito miał coś z artysty jak każdy w tym klanie.Zaczął przemianę.Próbował manipulować chakrą najlepiej jak umie powtarzając czynności robione wcześniej z tą różnicą że tym razem aż tak się nie spieszył i starał się dokładnie zmienić wszystkie organy.Przez chwile pomyślał że przydałby się mu sharingan ale to szybko odeszło.Przed przemianą oczyścił umysł nawet z tych robaków co się biły.Była tylko biała, nieskazitelna przestrzeń na której była postać nauczyciela którą było doskonale widać.Przeanalizował wszystko i się przemienił.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Wysłany: 2010-04-06, 14:10   

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 14:10   

100% :)

-Teraz spróbuj kawarimi...Podmień się z tym pająkiem.-powiedziałem pokazując uczniowi pająka.
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 14:48   

Seneri pomyślał -hmm...no to zaczynają się schody.Wysłał do pająka trochę chakry następnie staram się poczuć z nim więź chakry.Następnie rozproszył chakrę po całym swoim ciele jak i po całym ciele pająka z którym chciał się zamienić skupił się i mniej więcej powtarzał to co robił gdy się uczył pierwszego jutsu ponieważ to prawie to samo tyle że trzeba się podmienić z kimś/czymś.Następnie skupił się na pająku i na jego chakrze która mu dał.Starał się przygotować go tak samo jak on siebie aby pojawił się w jego miejscu a nie pod jego nogą.Po tym wszystkim zrobił pieczęcie i krzyknął -Kawarimi no jutsu ponieważ był już zmęczony ale wiedział że jeszcze go stać na 3 góra 4 jutsu.
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 14:49   

45% Zamieniłeś się w pająka a pająk nawet nie drgnął.
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 15:08   

Seneri zmienił się w siebie i zapytał się retorycznie -Dlaczego ten pająk...aha!.Olśniło go. Ponieważ nigdy nie zmieniałem kogoś ani nie teleportowałem go nie mogę robić tego szybko-powiedział podwyższonym tonem.Zaczął od zmiany wyglądy pająka.Przesłał do niego większą część chakry niż poprzednio i starał się nim manipulować.Pierwsze co zrobił to go zwiększył, następnie wyrobił mu ludzkie kończyny, potem uszy, paznokcie, mięśnie, oczy, ubranie itd. itp.Skupił w nim swoją chakre w tych samych miejscach i tak samo jak on to robi.Po kilku próbach spróbował jeszcze raz.Wykonał pieczęcie i krzyknął Kawarimi no jutsu
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 15:13   

-Teraz ta technika już jest cięższa?-zapytałem

60% Ty się z nim masz po prostu zamienić miejscem.
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 15:40   

Seneri lekko wkurzony postanowił dać pół resztek swojej chakry pajączkowi i rozmieścić ja całym jego ciele.Następnie próbował przenieść go w inne miejsce za pomocą swojej chakry.Zaczął medytować na stojąco aby połaczyć się mentalnie z pająkiem.Potem starał się go teleportować.Po pewnym czasie przestał.Rozproszył chakrę w całym ciele tak samo jak do shunsin no jutsu i to samo zrobiłu pająka.-Podwójna teleportacja-pomyślał.Wyobraził sobie że stoji na ziemi a dookoła różne rzeczy i że jest znimi połączony nitkami umysłu.Otworzył gwałtownie oczy i krzyknął-kawarimi no jutsu - czując że może mu się udać.
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 15:43   

100% Dopisz sobie to do karty postaci ok?

-Czego chcesz cię teraz uczyć?-zapytałem detonując pająki.
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 15:49   

-Na rozluźnienie Hidoi no jutsu- ( xD )odpowiedział Seneri
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 15:51   

-Dobrze-powiedziałem po czym zniknąłem i pojawiłem się z innym człowiekiem.
-Masz tutaj królika doświadczalnego-powiedziałem z uśmiechem.
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 16:02   

Seneri z uśmiechem poszedł na koniec sali po jakąś latarkę i baterie do niej.Następnie wziołęm ją podszedłem do gościa/gościówy zaświeciłem laterką w brodę i zrobiłem cmentarną (bardzo poważną a w takich okolicznościach straszną) mine a potem w chwili rozkojarzenia człowieka przeraźliwy krzyk.Potem zrobiłem to jeszcze raz nim prawie pękłem ze śmiechu.Następnie znowu zapaliłem latarką w brodę starając się go przekonać że jedzenie w naszej stołówce jest samczne.
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 16:04   

40%
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 16:26   

//Zlituj się to tylko świecenie latarką w brodę xD //


A no tak zapomniałem-powiedział Seneri po czym skupił chakre w oczach żeby być bardziej wiarygodnym i strasznym.Gdy tylko zaczoł się kontakt wzrokowy starał się przesłać chakrę do jego mózgu aby stał się bardziej łatwowiernym.Zaczął wmawiać że ostatni gość który odwiedził tą klase został zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach przez pół bestie pół człowieka który jest w tej sali.Po tych słowach zaciągnął go na koniec sali do szafy.Otworzył ją i... BUUUUUU!! kryknął Seneri wzmacniając światło z latarki a następnie włożył tam swój włos (chyba że jest 100%)
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-04-06, 16:28   

80%
_________________
 
 
     
Seneri Nendo 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 18
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 16:40   

Gdy tylko gość się obrócił powiedział żeby zaczekał.Gdy to zrobił wykonał kawarimi no jutsu a on zobaczył tylko mój włos.Po 5 sekundach wylazłem z szafy z zapaloną latarką, kunai w ręce i okrzykiem bojowym potem zacząłem się śmiać a następnie spojrzałem mu prosto w oczy i znowu przesłałem chakre do jego mózgu w z tym samym zadaniem i powiedziałem że jak pójdzie do suna-gakure to dostanie 5000 rou
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |