• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.18
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-12, 14:26   

"-O, to, to. Ciekawie mi poszło z tym pierwszym razem, chociaż niektóre liście były pode mną zamiast nade mną. Chyba je złamałam podczas krycia się. No cóż czas wykonać to jutsu jak należy bez próbowania krycia się."

Trzymając i zbierając wszystko do przysłowiowej kupy( xD ) zastanawiałam się jakby wykonywać perfekcyjnie to jutsu. W końcu zaświtał mi pomysł:

-A gdyby tak po prostu chakrę przełożyć na swoje nogi? W końcu przecież muszę się pojawić około 8 metrów dalej. Tak! To jest dobry pomysł i wymagający refleksu. Trzeba to wypróbować.

Myśląc o wcześniejszych założeniach wykonałam znak tygrysa i średnią ilość chakry przerzuciłam na nogi od stóp do kolan. Czułam jakby moje stopy były leciutkie jak piórka i w jednym momencie bez wypowiadania na głos wykonałam Shunshin no Jutsu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-06-12, 17:48   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-12, 17:48   

50%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-12, 18:52   

-Hmmm idzie mi trochę powoli, ale w końcu doprowadzę tą technikę do perfekcji. Muszę coś zrobić z tą chakrą, żeby się przenieść na drugi koniec klasy... ale jak to zrobić?

Rozmyślając nad dopracowaniem techniki próbowałam analizować błędy, które popełniałam podczas wcześniejszych prób teleportacji.

"-Za pierwszym razem odbiegłam trochę od tematu, bo nie wykonałam tego dokładnie i chciałam się dodatkowo zakamuflować... Za drugim razem chakrę przenosiłam na nogi, ponieważ sądziłam, iż właśnie o to chodzi... a przecież miałam się tam znaleźć, a nie biec. Hmmm... może tym razem chakrę nałożę na siebie i skupię się w myśleniu o właśnie tym miejscu? To mogło by pomóc."

Pewna swojej "teorii" stanęłam na końcu klasy i próbowałam chakrę rozłożyć na całym swoim ciele jak, w niektórych innych technikach. Cały czas myślałam o przeniesieniu się na drugim koniec klasy. Było to jakieś 10 do 12 metrów. W momencie, gdy poczułam, iż chakry jest dość, otworzyłam oczy, złożyłam ręce i powiedziałam:

-Shunshin no Jutsu.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-13, 10:27   

91%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-13, 11:53   

-No, no! Teraz to wyszło znakomicie. Znakomicie, ale nie tak jak do końca chciałam. Znalazłam się prawie na końcu klasy. Teraz spróbuję użyć trochę większej ilości chakry.

Myśląc o skończeniu tego Jutsu do głowy wdzierał jej się egzamin. Nie była specjalnie zestresowana, ale chciała na nim wypaść jak najlepiej. Skupiając się na ostatnim Jutsu z wielką dokładnością wypełniła całe swoje ciało od stóp do głów. W chwilę obliczając jak wielka była odległość, spostrzegła, że było to 11,5 metra. Więc to także było przyczyną nie dokładnego wykonania Jutsu. Czując jak chakra wibruje jej w ciele i chce się wydostać, szybko, starannie i już bez patrzenia na ręce wykonała swoje Jutsu, wciąż pamiętając o celu przebycia danej drogi. W klasie rozległo się:

-Shunshin no Jutsu!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-13, 15:30   

100%

-Jestem z ciebie dumny czy jest jeszcze coś czego chcesz się nauczyć
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-13, 16:17   

-Raczej nie. To by było na tyle. Więc sądzę, że jestem gotowa do egzaminu.

Myśląc o egzaminie i wcześniejszych lekcjach byłam pewna, że dobrze mi pójdzie na egzaminie oraz, że jestem gotowa, aby do niego przystąpić.

"-Jestem gotowa. Muszę tylko trochę odpocząć i się przygotować."

-A więc co będzie na egzaminie Ire-sensei?
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-13, 18:38   

-Niespodzianka za 10 min na polu treningowym nr.2 - powiedziałem z uśmiechem i zniknąłem

/Założę temat w egzaminach/
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |