• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.18
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-05-28, 23:47   

"-Haha z trudem, ale było dobrze. Teraz tylko dopracować szczegóły. Hmmm... spróbuję szybciej atakować i powinno się poprawić."

Podbiegłam do manekina najszybciej jak mogłam po czym wykonałam kilka serii błyskawicznych ciosów.

"-Chyba lepiej poszło bo tym razem atakowałam sprawniej. Przez te treningi wyrobię sobie kondycje."
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-05-29, 08:49   

 
 
     
Yocchi 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-29, 08:49   

Yocchi był zadowolony, ponieważ bardzo dobrze mu szło. Teraz wystarczy powtórzyć to i jesteśmy w domu- pomyślał. Natarł na manekin, wykonując serię tysiąca udawanych ciosów. Natomiast te kilka trafiło idealnie w brzuch manekina, co normalnego człowieka powinno pozbawić tchu i wywołać krwotok wewnętrzny. Po skończonym ataku na chwilę przysiadł, gdyż było to bardzo męczące.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-29, 09:54   

Oboje:
60%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-05-29, 22:08   

"-Jest dobrze i idzie mi coraz lepiej. Kilka razy spróbuję zrobić to samo ale za każdym razem z większą prędkością. No to trzeba się wziąć w garść i jeszcze raz..."

Podbiegam szybko do kukły patrząc tylko na nią i zaciskając pięści. Z niewiarygodną prędkością ciskam w nią pięściami! Manekin strasznie drga od ogromnej liczby uderzeń! W końcu pada potężny cios z prawej ręki prosto w środek manekina i ręka przeszywa jego "brzuch".

-Ups.... nie chciałam go, aż tak mocno walnąć, żeby rozwalić... To dobrze czy źle?
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Yocchi 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-30, 09:35   

Po odpoczynku, Yocchi wziął się dalej za trenowanie. Wiedział, że niewiele mu zostało, aby perfekcyjnie opanować technikę rangi E z gatunku Taijutsu. Wstał, skupił się na swoim celu i z maksymalną dla siebie prędkością go zaatakował. Każde następne uderzenie było mocniejsze od poprzedniego. W końcu, cios finalny trafił w głowę. A był on tak mocny, że ją urwał.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-30, 09:40   

Oboje:90%

Wasz sensei wstał i podszedł do was
-Dobrze wam idzie jednak wkładacie w to za dużo siły, musicie pamiętać że prawdziwego przeciwnika nie przedziurawicie pięścią ani też nie urwiecie mu głowy ciosem - powiedziałem do nich po czym stanąłem przy nich i dalej obserwowałem ich trening
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Yocchi 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-30, 10:16   

Wybacz, sensei.- powiedział Yocchi. Następnie stanął 10 m od manekina. Przypatrzył mu się. Jak to się stało, że jest już tak poobijany, a jeszcze nie opanowałem techniki??. Myśli chłopaka krążyły wokół manekina i biustu koleżanki;D. Następnie wyciszył swój umysł i znów natarł na manekin, teraz już nie wkładając w to tyle siły. Jednak był szybszy niż wcześniej. Kolejny atak udał mu się.
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-05-30, 21:42   

"-Za dużo siły? Phi... zresztą prawda. Ta technika polega na wykorzystaniu jak największej prędkości ataków."

Czerwieni się.

"-Co on tak na mnie patrzy?!."

Lekko się rozkojarzyłam, ale od razu skupiłam się na zadaniu. Zaczynam ze średnią prędkością podbiegać do kukły... w końcu jestem na odległości ośmiu kunai.[i]

"-Teraz!!."

[i]Zaczęłam machać rękoma... podbiegłam na dobrą odległość i symulowałam ataki - "Gdyby to był prawdziwy ninja na pewno by nie wiedział skąd nadejdzie atak." - z błyskawicznymi uchami z każdej strony wydawało się jakbym miała 10 rąk. W końcu padł cios z dołu.


"-Huhh... ale mi ciężko oddychać."

Aż poczerwieniałam z wysiłku.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-05-30, 21:45   

Oboje:
100%

-Dobra robota młodzieży no to teraz pora na kolejne Ninjutsu, mianowicie Kai, musicie się wyrwać z mojego genjutsu - powiedziałem po czym zrobiłem na was Utsusemi, słyszeliście przeraźliwe dźwięki ze wszystkich stron
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Yocchi 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-30, 22:45   

Co to do jasnej....- powiedział Yocchi, a przeraźliwe dźwięki chciały rozwalić mu czaszkę. To jest gorsze niż disco polo!- krzyknął do koleżanki. Gdy na nią popatrzył, zauważył, że się na niego gapi. Spalił buraka niestety. Wtedy pomyślał, że musi uwolnić się z tego genjutsu, by jak najszybciej zagadać do niej. Skupił w sobie odpowiedni ilości chakry, złożył palce i powiedział: Kai.
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-01, 16:29   

-CHOLERA CO ZA JĘKI!!

Krzyknęłam po usłyszeniu niesamowitych wrzasków.

-Czy to aby na pewno nie jest znęcanie się?? "-Ja nie mogę czemu akurat to jutsu? Nie mógł wymyślić czegoś mniej hałasującego?"

Uspokoiłam się i skupiłam na zadaniu
- "No. Trzeba się z tego wyrwać. Na szczęście to jest proste, a na dodatek Ninjutsu, czyli moja zaleta" - po chwilach myślenia stałam spokojnie i szybkim gestem wykonałam:

-Kai!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-01, 16:40   

Doshizo:
32%
Yocchi:
29%

-Skupcie w sobie chakrę, w każdym receptorze swojego ciała i uwolnijcie ją w jednej chwili
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-01, 19:30   

"-Ahh ledwo usłyszałam, ale jednak. Ten dźwięk jest okropny."

"-Skupić w całym swoim ciele chakrę tak? A więc zobaczymy czy to podziała."

Uspokajam myśli... składam dłonie... chakrę najpierw skupiam w dłoniach, całkiem spore ilości... rozprowadzam ją po całym swoim ciele od góry do dołu - "chyba jest dobrze bo czuję ją rzeczywiście wszędzie" - stojąc w wielkim skupieniu otwieram błyskawicznie usta i oczy:

-KAI!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Yocchi 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 14:54   

Yocchiego przez ten dźwięk zaczęła boleć głowa. Ból narastał z minuty na minutę. Zastanawiał się, jak ma skupić chakrę skoro nie mógł się nawet odpowiednio skupić przy tych jękach. W końcu wziął się w garść i stwierdził, że musi to zrobić. Zamknął oczy. Pomyślał o idealnej, pustej i wolnej od hałasu przestrzeni. Wtedy zaczął kumulować chakrę w każdej komórce swojego ciała. Po chwili, spokojnie powiedział: Kai. Wtedy chakra została uwolniona.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-02, 15:49   

Doshizo:60%
Yocchi:54%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |