• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Firippu
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-04, 20:01   

70%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Wysłany: 2010-04-04, 21:37   

_________________

 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-04, 21:37   

Gdy podczas wbiegania po ścianie poczuł nagle że jego noga zsuwa się z dół odepchnął się szybko, drugą dolną kończyną i dłońmi od ściany po czym wylądował bezpiecznie na podłodze bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. Uśmiechnął się do siebie wyprostowując się. -"Teraz z kolei było jej za mało więc... Nareszcie wiem ile już muszę skumulować chakry do stóp! Jestem prawie pewny że przy następnej próbie mi się uda. Jeśli nie to czekają mnie dodatkowo dwie-trzy próby. Wtedy już z pewnością opanuję tą technikę."-pomyślał rozciągając się i przyglądając dodatkowo ścianie. -"Trzeba zwiększyć nieco przepływ chakry, abym mógł się wystarczająco mocno przyczepić do tej ściany, tak abym nie ześlizgnął, ani nie odbił się od niej nieświadomie."
Zrobił parę przysiadów, szpagat po czym przyjął pozycję wyjściową do wykonania tej techniki. Oddychając miarowo, ze spokojem wykonał pieczęć Barana obiema dłońmi kumulując chakrę w swoich stopach. Powoli zaczął zwiększać jej ilość pamiętając o dokładności podczas wykonywania tej czynności. Przerwał dostarczania jej dodatkowych ilości do swoich stóp, gdy poczuł że jest już jej wystarczająca ilość, nieco większa niż przy poprzednim razie odepchnął się zdecydowanie od podłoża wskakując na ścianę i biegnąc w górę, pamiętając cały czas o kontroli chakry.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-04, 21:38   

chakra+1 100%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-04, 22:16   

Zatrzymał się na ścianie i krzyknął z radości: -Yatta! Udało mi się!-pohamował się szybko starając się tak nie krzyczeć i zszedł powoli na podłogę. Następnie rozejrzał się szukając wolnego manekina. Gdy takiego zauważył podszedł do niego spokojnym krokiem uśmiechając się przez całą drogę. Był cały pełen euforii po udanym wykonaniem techniki. Zatrzymał się parę metrów od kukły zastanawiając się jakiej techniki chciałbym się teraz nauczyć. Po krótkim namyśle postanowił wybrać Taijutsu o nazwie Tokken. Jest to technika ofensywna polegająca na rozpędzeniu się i mocnym ataku przeciwnika za pomocą pleców i ramienia. Przeciwnik po oberwaniu z tej techniki zostaje odrzucony i może zostać poturbowany. Mogę nauczyć się jej nawet uczniowie akademii.
W pierwszym momencie chciał już od razu rzucić się na manekin, aby spróbować czy uda mu się tą technikę wykonać, lecz gdy zrobił już jeden krok rozmyślił się. -Trzeba się rozgrzać wpierw.. Nie chcę mieć jakichś niepotrzebnych urazów..-mruknął do siebie. Zaczął od robienia skrętów tułowia. Skręca wpierw tułowie w lewą stronę trzykrotnie do granic możliwości, lecz nie gwałtownie, Następnie robi to samo tylko w przeciwną stronę. Całe ćwiczenie powtarzał dokładnie przez jakieś kilkanaście minut. Następnie zaczął wykonywać krążenie ramion w przód po jakieś dziesięć-piętnaście razy, a następnie drugie tyle w tył. Wziął głęboki wdech i wydech rozluźniając mięśnie szyi. Dając ręce za głowę zaczął robić przysiady. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piąty i lekki wyskok w górę na palcach. To ćwiczenie z kolei powtarzał przez nie więcej niż dziesięć minut.
Po skończonej rozgrzewce spojrzał na kukłę i uśmiechnął się. Zrobił krok w tył, a następnie wziąwszy odpowiedni rozbieg, metr przed manekinem skoczył na wysokości klatki piersiowej i obróciwszy się lekko w powietrzu starał się zaatakować go za pomocą pleców i ramienia.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-04, 22:22   

30%




1.5h do szpitala
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-05, 20:49   

Wszedł z powrotem na salę masując się jeszcze po niebolącym już ramieniu. -Kurde.. Uważałem podczas treningu, a tu takie coś.. Na materacach będę musiał chyba poćwiczyć-mówi do siebie, co osoba spoglądająca na niego może uznać za nieco dziwne. Rozglądał się trochę po sali, aż do momentu, w którym znalazł stos materaców i podszedł do niego. Przyglądał mu się krótszą chwilkę po czym chwycił za grubszy materac znajdujący się nieco wyżej i odsunął go w wolne miejsce, gdzie nikt nie ćwiczył. Stanął przed nim i zaczął robić skłony w przód. Trzy skłony w przód, a następnie jeden w tył i zaczął tak powtarzać tą czynność przez kilkanaście minut. Następnie zaczął wykonywać skręty tułowia. Skręca wpierw tułowie w lewą stronę trzykrotnie do granic możliwości, lecz nie gwałtownie, Następnie robi to samo tylko w przeciwną stronę. Całe ćwiczenie powtarzał dokładnie przez jakieś kilkanaście minut. Następnie zaczął wykonywać krążenie ramion w przód po jakieś dziesięć-piętnaście razy, a następnie drugie tyle w tył. Wziął głęboki wdech i wydech rozluźniając mięśnie kończyn. Dając ręce za głowę zaczął robić przysiady. Pierwszy, drugi, trzeci, czwarty, piąty i lekki wyskok w górę na palcach. To ćwiczenie z kolei powtarzał przez nie więcej niż dziesięć minut. Gdy uznał że był już wystarczająco rozgrzany staną w odległości około metra od materaca. Wziął króciutki rozbieg (podczas walki też nie będzie miał czasu i możliwości na dłuższy) i odbił się od podłoża wykonawszy w powietrzu obrót ciała, tak aby leciał przez krótki moment w przód plecami i ramieniem.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-05, 20:50   

50%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-05, 21:02   

Zszedł z materacu rozluźniając nieco mięśnie szyi. Stanął na poprzednim miejscu po czym zaczął rozszerzać powoli nogi robiąc szpagat. Stara się wykonać go jak najmocniej, ale też nie chce przeholować i zrobić sobie krzywdę więc uważa też na to co robi. Następnie wrócił do pozycji wyjściowej i wziąwszy głęboki wdech rzucił się na materac robiąc obrót podobny jak przy wykonywaniu techniki. Znów zszedł z materacu i powtórzył tą czynność jeszcze raz i znów jeszcze. Stanął kawałek przed materacem i zabrał się za rozgrzewanie ramion. Wpierw kręci lewym ramieniem w przód przez parę minut, a następnie w tył przez mniej więcej tyle samo w tył. Parę przysiadów i powtórzył rozgrzewkę drugiego ramienia. Wypuścił wolno powietrze z ust i zrobiwszy krótki rozbieg rzucił się w przestrzeń robiąc obrót w powietrzu i uderzając plecami i ramieniem przeciwnika, którego sobie wyobraził.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-06, 11:54   

80%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-07, 14:31   

-Dobra tym razem mi się uda.-powiedział schodząc z materaca i rozmasowując ramię. "Tym razem nieco za mocno skręciłem biodrami, przez co cios zadany przez ramię oraz plecy był znacznie słabszy"-pomyślał przyjmując pozycję wyjściową. Wypuścił wolno powietrze z ust i zaczął analizować w swojej głowie swoje wszystkie ruchy podczas wykonywania tej techniki. Rozluźnił ze spokojem swoje mięśnie, zrobił jeden krok w tył po czym rozpędziwszy się odbił odbił od podłoża i obrócił się w powietrzu uderzając plecami i ramieniem niewidzialnego przeciwnika, którego wykreował w swojej wyobraźni.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-07, 14:41   

100^%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-07, 15:54   

Leżał przez kilkanaście minut na materacu odpoczywając po treningu i zastanawiając się jakiej techniki mógłby się teraz nauczyć. Wstał w końcu i odłożywszy materac na miejsce podszedł do niczym nie zajętego nauczyciela i spytał się: -Sensei, poprzez jakie ćwiczenia mogę zwiększyć swą zręczność i szybkość?
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-07, 16:01   

Hmm tylko przez treningi wytrzymałościowe na nogi oraz ćwiczenia manualne
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-07, 16:13   

-Jakie to dokładnie są treningi manualne bo boję się że źle rozumiem.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-07, 16:15   

Na przykład żonglerka
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |