• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Las śmierci, Brama nr. 1
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-01, 21:15   

Siedziałem cicho i czujnie rozglądałem się dookoła wciąż będąc skupionym i mając w pogotowiu Kawarimi, na wszelki wypadek wyciągnąłem mój łuk po czym wziąłem jedną strzałę i podziałałem na nią chakrą Katonu tak aby utworzyć ognistą strzałę, wciąż bacznie obserwując okolicę gdy pojawi się przeciwnik strzelam aby go mocno poparzyć
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-04-01, 21:27   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-01, 21:27   

Po chwili z nieba zaczęły spadać płatki róż które gdy opadły bardzo nisko zaczęły lecieć na was niczym shurikeny. Płatki zraniły lekko Toki'ego i Mikuze. Ireshige użył Kawarimi i płatki go nie dosięgnęły. Skupiska chakry nie zmieniały położenia. Dalej były z każdej strony.


/Żeby nie było, nie wywyższam Ireshige tylko on jako jedyny napisał, że w razie czego używa Kawarimi./
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-01, 21:50   

- To zaczynamy zabawę - krzyknąłem do kolegów lekko oblizując ranę z krwią i rozkładając demonicznego shurikena wiatru. Próbuję wskazać towarzyszą każde z miejsc w których występuje chakra nieprzyjaciela. - I pamiętajcie bądź cie ostrożnie nie wiadomo z kim mamy do czynienia. Następnie robię kirigakure no jutsu i tworzę swojego klona a sam uciekam dzięki shunshin no jutsu na drzewo bądź w krzaki tak by mieć dogodną pozycję do ataku , następnie neutralizuje kirigakure no jutsu.W razie wypadku robię kawarimi.
_________________


 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-01, 22:15   

-Życzę powodzenia-krzyknąłem do kompanów po czym zapadłem się pod ziemię i przemieściłem w skazane miejsce przez Tokiego.Gdy tam się przemieszczałem obmyślałem plan miałem kilka lecz musiałem sprawdzić kto jest moim przeciwnikiem.Gdy już tam dotarłem stanąłem w krzakach i wychyliłem spod ziemi lekko głowę aby zobaczyć kto jest moim przeciwnikiem.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-02, 00:34   

Po użyciu Kawarimi starałem się ciągle trzymać w cieniu mając aktywowane Mei staram się znaleźć jakiegokolwiek z przeciwników, jeśli uda mi się go znaleźć używam Kami Shuriken no Jutsu po czym lecące shurikeny podpalam przy pomocy Hikyuu no Jutsu [Katon], następnie bądź jeśli mój atak się nie powiedzie strzelam z mojego łuku ognistymi strzałami najszybciej jak potrafię, następnie używam na wrogu Utsusemi no Jutsu i atakuję kombinacją Konoha Reppuu i Konoha Senppuu po czym odskakuję w powietrzu znów robiąc Hikyuu no Jutsu [Katon], jeśli moje ataki by się nie powiodły robię Kirigakure no Jutsu i atakuję wroga z ukrycia za pomocą łuku, co jakiś czas prowizorycznie używam Kai w pogotowiu ciągle mając Kawarimi odsyłam po motylu do Mikuzy i Tokiego by sprawdzić jak sobie radzą
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-02, 09:56   

Klon Toki'ego szybko został zniszczony przez następne płatki róż. Mikuza zauważył jakiegoś faceta. Ireshige trafił podpalonymi shurikenami kogoś, ale ten się rozpłynął.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-02, 10:03   

Kiedy klon się rozpłynął ja wycofałem się w ciemność szukając wzrokiem jakichś wrogów rozglądając się bacznie w poszukiwaniu jakichś śladów albowiem umiem czytać ślady, trzymam się ciemności i mam aktywowane Mei cały czas patrzę dzięki motylom czy przyjaciołom nic nie grozi a sam w razie niebezpieczeństwa używam Kawarimi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-02, 10:50   

" Hmmm ciekawe" - pomyślałem i cały czas śledziłem chakre przeciwnika, nie dając się przy tym zauważyć. W razie ataku robię kawarimi. Jeżeli uda mi się wypatrzeć "prawdziwego" wroga to próbuję do zaatakować Demonicznym Shurikenem wiatru i używając przy tym kage shuriken no jutsu "przypinając" pod niego swój cień tak aby w wypadku spudłowania zaatakować cieniem.
_________________


 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-02, 12:42   

Gdy ujrzałem przeciwnika za pomocą Doton no Jutsu przesunąłem się do niego.Gdy już byłem przy nim wyskoczyłem z ziemi i zaatakowałem Konoha Senpuu i byłem gotowy do obrony mając aktywowane Kawarimi no Jutsu.Zaraz po tym z powrotem chowam się w ziemię.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-02, 12:48   

Ireshige:
Zauważyłeś przeciwnika, a on ciebie nie.

Toki:
Zauważyłeś przeciwnika, a raczej przeciwniczkę. Z łatwością uniknęła Shurikena.

Mikuza:
Trafiłeś w przeciwnika, ale ten szybko się zebrał i ruszył na ciebie z 2Tanto.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-02, 12:55   

"Chyba mnie nie zauważył więc mam szansę załatwić to w miarę szybko" - pomyślałem i zacząłem myśleć nad strategią, na początek zrobiłem na przeciwniku Utsusemi no Jutsu a kiedy on stara się z niego wydostać ja robię Shunshin za niego i staram się zrobić Nemuri, jeśli to się nie uda odskakuję i robię Kami Shuriken no Jutsu w miarę w jak największą liczbę kierunków tak aby trafił go chociaż jeden shuriken następnie atakuję go Hikyuu no Jutsu [Katon], następnie biegnę na przeciwnika i robię kombinację ciosów zaczynając od Dainamikku Entorii, następnie Konoha Senppuu i Konoha Reppuu, później Taren Ken i Tokken, później robię Kirigakure no Jutsu i osłabionego wroga atakuję za pomocą Kami Shuriken no Jutsu tak aby pozbawić go sił kiedy będzie już bezsilny nie chcąc go zabijać robię Nemuri i sprawdzam czy przypadkiem nie ma zwoju
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-04-02, 13:22   

Gdy szybko po ataku zszedłem pod ziemię próbowałem obmyślić jakiś plan lecz było to trudne ponieważ nie znałem jeszcze jego umiejętności.Szybko wymyśliłem koleje swoje ruchy i wyszedłem na powierzchnię po czym skierowałem się w kierunku drzewa na które wszedłem i wyskoczyłem z niego rzucając w przeciwnika kunai.Gdy spadłem na ziemię starałem się go trafić z Kurou Sei robić dużo pali.Cały czas miałem w pogotowiu Kawarimi.
_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-02, 16:08   

- Nie żebym miał coś przeciwko płci pięknej ale po prostu nie za bardzo lubię walczyć z kobietami - powiedziałem robiąc shunshin na ziemię ale będąc ostrożny i mając w pogotowiu kawarimi. - A i żeby nie było niejasności, jaki macie zwój ? - zapytałem nonszalancko i sprawdziłem najkrótszą drogę w cieniu bądź połączenie między nami cieniem które było zrobione dzięki padającym cieniom drzew i krzaków
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-02, 16:45   

Ireshige:
Przeciwnik obronił wszystkie ataki prostą techniką Kawarimi no jutsu.

Mikuza:
Przeciwnik obronił wszystkie ataki prostą techniką Kawarimi no jutsu.

Toki:
-Ziemi...
Dziewczyna powiedziała krotko i ruszyła do ataku. Wpierw wyskoczyła w powietrze kopiąc się z pół obrotu niczym Chuck Norris. Poleciałeś w bok i walnąłeś w drzewo.
-Nie bez powodu jestem przywódczynią tego team'u.
Powiedziała zarzucając włosy na plecy.
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-02, 16:53   

"No to zaczynamy zabawę" - pomyślałem i zrobiłem Kirigakure no Jutsu tak aby mgła spowiła pole naszej walki, następnie zrobiłem 3 bunshiny i zaczęliśmy go szukać kiedy którykolwiek kolesia znajduje zaczynam od zrobienia Kami Shuriken no Jutsu i podpalenia ich za pomocą Hikyuu no Jutsu [Katon], tak aby zwiększyć ich szybkość i siłę, następnie atakuję go za pomocą Dainamikku Entorii oraz kombinacją najpierw Konoha Senppuu a później Reppuu, moim kolejnym ruchem jest zrobienie Shunshin nad niego i zaatakowanie go z powietrza za pomocą moich zwykłych kunai i shurikenów kiedy robi unik ja robię Shunshin za niego i uderzam w niego Hikyuu no Jutsu [Katon], robię to jednak z pewnej odległości tak aby samemu nie zostać zranionym w pogotowiu mam wciąż Kawarimi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |