• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin no Jounina- Taharii vs Izumo
Autor Wiadomość
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 22:20   Egzamin no Jounina- Taharii vs Izumo

Kolejność:
Ja
Taha
Izumo
Ja
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-03-18, 06:10   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-18, 06:10   

Wchodzę na Arenę wprost z ulic Tsuki, ubrany w Zbroję Lwiego Serca. Staję przy ścianie areny, i czekam na mojego przeciwnika.
" Kiedyś Sensei, później członek drużyny, teraz przeciwnik..." Pomyślałem, przypominając sobie moje szczenięce lata.
" Ale nie dam się... Wierzą we mnie... I know you weakness !" Pomyślałem, przypominając sobie słowa piosenki.
Postanowiłem się przygotować do walki. Sprawdziłem zapasy gliny, Następnie otworzyłem moją gurdę, a piasek zaczął z ogromną prędkością latać wokół mnie. Gotów do walki czekałem na mojego przeciwnika.


Zbroja:
Jest to bardzo twarda zbroja broniąca przed Taijutsu do rangi B. Posiada otwory na rękach i nie krępuje ruchów
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-18, 08:18   

Wchodzę w mojej ochronnej lalce powolnym krokiem na Arenę i staję na przeciwko Tahariego.
-Wreszcie może się zmierzyć. -Powiedziałem i byłem przygotowany na wszystko.
"Taharii, jeśli będzie to konieczne... zabije cię" pomyślałem, przygotowując się do walki.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-18, 08:20   

Sędzia pojawił się pomiędzy wami, popatrzył i wyjaśnił zasady:
- Walka ma być czysta, kiedy będzie to konieczne przerwę to. A teraz zaczynajcie!- wykrzyczał i zniknął.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-18, 12:49   

Zmierzyłem mojego byłego Senseia, odsuwając opaskę z lewego oka, przygotowywując się do walki. Na sam początek aktywowałem Suna no Tate i Suna Yoroi, tworząc wokół mnie jeszcze lepszą piaskową defensywę.
Wyciągnąłem wokół mnie piasek z ziemi, i zaatakowałem Izumo Suna Nadare, jednak sądząc że ten uskoczy zaatakowałem [Katon] Karyuu Endan. Moim celem było zniszczenie lalki pancerza, którą miał na sobie Izumo.
" Wybacz, ale dam z siebie wszystko... Nie mam zamiaru przegrać... A teraz muszę obmyślić jakiś plan..." Pomyślałem mając przygotowane Kawarimi.
" Mam !" Krzyknąłem w myślach, i ściągnąłem ciężarki z nóg, aktywując moją pełnię mocy.
Zrobiłem Shunshin za pole widzenia Izumo, a następnie przygotowywałem się do dalszego ataku. Na wszelki wypadek jestem gotów użyć Kawarimi.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-18, 13:35   

Uniknąłem atak piasku i przyjąłem na tarczę płomień, który wystrzelił we mnie Taharii.
-Nie uciekniesz mi. -Powiedziałem i dokładnie się rozglądałem, stojąc bez ruchu i będąc gotowym do uniknięcia ataku lub przyjęciu go na moją jak dotąd niezniszczoną tarczę.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-18, 17:41   

Izumo uniknął fali piasku, ale był zapatrzony na lawinę, więc nie zauważył ognia, który się do niego zbliżał. Pancerz lalki nie miał nawet rysy. Był bardzo wytrzymały.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-18, 17:53   

Pozostając dalej w ukryciu staram przenieść walkę na swoją korzyść. Staram się wymyślić jakiś sposób na pancerz Izumo.
" Mogę wykorzystać moją szybkość, jestem szybszy od niego... Mam też więcej chakry... Muszę coś wymyślić..." Myślałem wymyślając odpowiedni plan działania.
Po chwili oświeciło mnie. Następnie wyszedłem z krzaków i zaszarżowałem z naelektryzowaną kosą na przeciwnika, jak najszybciej potrafię wykorzystując do tego moją przewagę w sile i szybkości. Uderzam go kosą, a następnie klon atakuje go od tyłu z Oukashou tak, by zniszczyć lalkę wokół Izumo. Następnie wyskakuję w powietrze i z dużą siłą atakuję Oukashou w głowę.
" Nie dam ci wykonać ruchu." Stwierdziłem atakując naelektyzowaną kosą w furii.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-18, 18:46   

Przyjąłem na tarczę atak kosy i juz miałem uderzyć w Tahariego, ale zobaczyłem klona i wypuściłem z tułowia moje setki zatrutych senbonów dookoła mnie.
-Ehh, nie wiedziałem że będę musiał to użyć już na początku walki. -Powiedziałem zdumiony postępami dawnego ucznia, szukając wzrokiem Tahariego.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-18, 18:50   

Izumo dostał naelektryzowaną kosą, a na zbroi powstała bardzo mała rysa. Senbony, które wystrzeliły z tułowia nie zadziałały, ponieważ to był tylko klon!
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-18, 19:01   

" Dalsza część !" Stwierdziłem tworząc 3 klony, które pomknęły na Izumo.
Osobiście pojawiłem się nad przyjacielem, i z całą prędkością ruszyłem z góry na Izumo, jednak znikając gdy byłem blisko niego. Pojawiłem się obok klona, który wybił mnie na przeciwnika, a ja zaatakowałem z Oukashou wielką szybkością. W razie trafienia (bądź nie) Odskakuję do kolejnego klona który w powietrzu łapie mnie za ręce i znowu wybija w Izuma, a ja ponownie atakuję Oukashou. Następnie wszystkie 3 klony podbiegają i wybijają Izuma z całą siłą atakując Uzumaki Naruto Rendan, wykonując całą kombinację ruchów. Na samym końcu, przybijam piętom przeciwnika do ziemi, wzmacniajac atak za pomocą Oukashou. Następnie odskakuję i krzyczę:
- Katsu !
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-18, 19:13   

Zacząłem unikać wszystkich ataków (Oukashou) i gdy tylko podbiegły do mnie klony to ja byłem w powietrzu i wyskoczyłem z lalki do tyłu. Z tyłu nabrałem dużo powietrza i użyłem Karyuu Endan na wszystkie klony. Potem wyciągnąłem moją ostateczną lalkę (bojową) i użyłem Kugutsuno Jutsu. Tym razem to ja zaatakowałem pierwszy i wysłałem na Tahariego (jeśli go znajde po wyczesaniu terenu przez mojego Katon) moją lalkę, z której wyszły dwa ostrza bitewne z rąk. Lalka zaczęła atakować ostrzami w Tahariego.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-18, 21:35   

Izumo oczyścił pole za pomocą jutsu Katon. Lecz Tahariego i jego klony chronił piasek. Izumo unikał ataków, lecz jego uniki nic nie dawały. Marionetka nie dawała skutku, a Taharii wykonał Uzumaki Rendan. Klony nie zostały zniszczona, a ciało Izumo "wybuchło". Uchiha był ranny.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-18, 21:48   

Widząc szkody które wyrządziły wybuchy mojemu byłemu Senseiowi, teraz przyjacielowi. Było go mi trochę szkoda, jednak wiedziałem że nie mam wyboru, i muszę go zniszczyć. Postanowiłem pójść na całość.
" Przykro mi przyjacielu, niestety oboje chcemy wygrać..." Pomyślałem, i uwolniłem ogromne ilości Piasku.
Na początek piasek zaczął wirować wokół mnie z ogromną szybkością, po czym aktywowałem Suna Raishuu. Klony biegiem ruszyły na przeciwnika, wszystkie atakowały Oukashou w plecy tak, by ten poleciał w moim kierunku. Następnie układam trumnę z piasku przede mną, a gdy zamierzenie się uda używam Sabaku Kyuu, Sabaku SouSou. Kolejnym ruchem, na wypadek gdyby Izumo uniknął ataku i trumny, co utrudniał mu ciągle napierający piasek Postanawiam to zakończyć. Atakuję Ryuusa Bakuryuu, a następnie przykładam ręce do ziemi.
- Przepraszam... Sabaku Taisou !- Krzyknąłem, miażdżąc wszystko pod piaskiem.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-18, 21:53   

Robię Kuroichi i pojawiam się w krzakach. Stamtąd wypuszczam moją marionetkę, która leci na wszystkie klony. Gdy klony są gotowe do unikania ciachania ich przez marionetke to wypuszcza ona kilka ostrzy zatrutych w stronę wszystkich klonów.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |