• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Jounina
Autor Wiadomość
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-16, 20:31   Egzamin na Jounina

Wejście do lasu jest ogrodzone. Egzaminatorzy czekają na członków teamu pierwszego:
- Tahariiego i Izumo
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-03-16, 20:39   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-16, 20:39   

W pełnym ekwipunku, gotów do egzaminu zjawiam się gdzieś niedaleko egzaminatorów. Powolnym krokiem ruszam we wskazane mi miejsce, postanowiłem być poważny, i dać z siebie wszystko tak by zadowolić Yumi, która we mnie wierzy i moją kochaną Miyuki.
" Ciekawe... Słyszałem o tym... Podobno jest to bardzo ciężki orzech do zgryzienia, może być ciężko ale obiecałem że wrócę, i uda mi się zdać ten egzamin !" Stwierdziłem w myślach pełny zapału do walki.
Po chwili dotarłem do egzaminatorów, zmierzyłem ich wzrokiem, po czym odwróciłem wzrok na miejsce mojego trudu - las.
- Witajcie, jestem Kapitan Taharii Yakimo, członek oddziału specjalnego Kapitana Sjana Jina, i Kapitan Sił Powietrznych Tsuki Gakure.- Przedstawiłem się egzaminatorom, lekko się kłaniając i siadając pod drzewem w oczekiwaniu na mojego byłego Sensei'a- Izumo. Cały czas zastanawiałem się nad egzaminem, co może być tą misją, co może znajdować się w tym lesie. Jednocześnie myśląc o Miyuki, której nie mogłem zawieść.
" Dam radę, przeszedłem długi i męczący trening, właśnie dla tej chwili." Mówiłem do siebie w myślach, by dodać sobie odwagi przed ciężkim zadaniem.
Cały czas bacznie obserwowałem las, i starałem dostrzec w nim jak najwięcej...
" Czy żyje tam dzika zwierzyna ? Czy to może banda zbójów ? A może to jakiś wielki potwór... Kto to wie..." Myślałem siedząc w cieniu drzewa.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-17, 07:52   

Patrzę na piękne niebo i idę powolnym krokiem w stronę egzaminatorów.
-Izumo Uchiha... -Przedstawiłem się krótko i odrazu poszedłem w stronę Tahariego.
-Tego się nie spodziewałem. Najpierw Sjan, teraz ty. -Powiedziałem z uśmiechniętą miną i usiadłem koło mojego byłego ucznia.
-Kiedy ma się to rozpocząć? -Zapytałem, niecierpliwiąc się.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 08:15   

Egzaminatorzy szczęśliwi, że przyszliście podeszli do was i wręczyli zwoje informacyjne.
- Witajcie na egzaminie na Jounina!- przywitał was jeden z nich.- W tym roku sprawdzian będzie polegać na szukaniu artefaktów. Dostajecie mapę, na której macie zaznaczone 4 artefakty. Musicie je odnaleźć i wyeliminować ninja, którzy strzegą tego.- wyjaśnił.
- Kiedy jedna osoba z drużyny nie będzie zdolna do walki, drużyna przegrywa i zaraz przylecą po nią nasze siły lotnicze.- dodał drugi. Chwilę po wyjaśnieniach otworzyli bramę do lasu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-17, 08:23   

" A więc to tak... artefakty." Pomyślałem, biorąc mapę do ręki i razem z Izumo przechodząc przez bramę.
Ponownie zmierzyłem wzrokiem las, a następnie popatrzyłem się na mapę i szukałem artefaktu najbliżej naszego miejsca pobytu. Gdy znalazłem odpowiedni ruszyłem za mapą w jego stronę.
- Musimy być czujni, kto wie co tu może być...- Stwierdziłem, po czym odsłoniłem moje lewe oko aktywując Byakugana, i przeczesując teren w poszukiwaniu pułapek lub możliwych zagrożeń.
Aktywowałem także Suna no Tate i Suna Yoroi, by na wszelki wypadek zostać obronionym.
" Jak zobaczysz coś podejrzanego - atakuj..." Pomyślałem, wydając rozkaz piaskowi który dzięki mojej umiejętności panowania nad nim powinien sam atakować wrogów, nawet jeśli ci są ukryci.
- Aktywuj Sharingana, musimy się trzymać razem... Pamiętaj, jeśli jeden padnie drugi automatycznie odpada.- Powiedziałem do Izumo'a, idąc we wskazaną na mapie stronę.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-17, 08:28   

Poszedłem za Tahariego powolnym krokiem, zostając w tyle.
-Czekaj. Ja też mam coś obronnego. -Powiedziałem i założyłem swoją obronną lalkę.
-Teraz to mnie broni przed większością ataków, więc o moją głowę powinieneś być spokojny. Zastawimy na nich pułapke. Masz coś do obejrzenia terenu, tak by nie zostać zauważonym? -Zapytałem, dotrzymując kroku Tahariemu.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 08:35   

Chodząc tak po lesie w drodze do jednego z artefaktów widzieliście parę drużyn, które też szukały tego co wy. Byliście parę metrów od celu, gdy nagle zobaczyliście dwie kunoichi, które opierały się o drzewo.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-17, 08:42   

- Musimy być cicho, zaatakować niepostrzeżenie...- Szepnąłem do Izumo'a, wysyłając piasek nad dziewczyny.
Jak najciszej, i w małych ilościach zacząłem spuszczać piasek tak, by złapał za nogi niczego nie spodziewające się Kunoichi. Gdy piasek złapał dziewczyny, wyciągnąłem podobną ilość zza drzewa obie łapiąc za ręce i wyciągając do góry, tak by nie mogły nic zrobić. Następnie stworzyłem klona, który poszedł w pole widzenia dziewczyn.
- Kim jesteście i co tu robicie... Szukacie tego samego artefaktu ?- Zapytał klon wyciągając mapę i pokazując na niej zaznaczone miejsce.
Osobiście cały czas obserwowałem teren dookoła nas, przysłuchując się rozmowie.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-17, 08:49   

-Nie możemy tu hałasować, bo zejdzie się tu więcej osób. Proponuje najpierw żebyś obejrzał teren, bo nie musimy z nimi walczyć tylko zdobyć artefakt. -Powiedziałem szeptem, dokładnie się rozglądając i mając przygotowaną tarczę, która ma mnie obronić przed każdym atakiem.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 08:58   

Kunoichi, które widzieliście, to były klony. Prawdziwe dziewczyny wypełzły z ziemi i złapały was za gardła. Lecz piasek nie pozwolił tej, która objęła Tahariego. Marionetka Izumo próbowała go oswobodzić z objęcia, lecz ona też miała marionetkę, która sparowała atak.
- My już dawno jesteśmy jouninami. Jesteśmy tutaj, żeby ochronić artefakt i zobaczyć, czy jesteście gotowi na to wyzwanie.- powiedziała ta, która trzymała Izumo. Zdjęła głowę lalki i jednym uderzeniem w jego policzek sprawiła, że Uchiha był sparaliżowany i prawie nie mógł się ruszać. Chwyciła go za policzki i zbierała się do pocałunku.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-17, 09:07   

Widząc dziewczynę która zaatakowała mnie, uśmiechnąłem się. Piasek mnie ochronił przed atakiem.
- Macie nas sprawdzić tak ?- Zapytałem tworząc 2 klony dookoła dziewczyny, ustawiając się w trójkąt.
Piasek zaatakował przeciwniczkę Izuma, odrzucając ją. Piasek zaczął bronić mojego przyjaciela, a ja nie czekając, wiedząc że one nie będą dawały nam forów aktywowałem Suna Raishuu, a piasek zaczął atakować przeciwniczki, nie dając im chwili wytchnienia. Gdy moją przeciwniczkę zaatakował piasek, ja stworzyłem za nią piaskową trumnę w którą wpadła, a piasek objął ciało dziewczyny.
- Sabaku Kyuu Sabaku SouSou !- Krzyknąłem miażdżąc dziewczynę.
Nie spuszczając gardy, obserwowałem przeciwniczki, równocześnie za pomocą Byakugana wyszukując artefaktów.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-17, 10:28   

Starałem się odzyskać przytomność, próbując zarazem bronić się reką przed pocałunkiem. Byłem otoczony lalką więc nie groziło mi oberwanie z ataków Tahariego. Gdy odzyskam przytomność to wskokuje na środek pola walki i wypuszczam moje zatrute senbony z tułowia, wiedząc że Tahariego broni piasek. Jeszcze przed tym dokręcam głowę lalki by znowu być cały okryty.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 15:21   

Taha:
Kiedy próbowałeś uderzyć przeciwniczkę Suna Raishu nic się nie stało. Piasek po prostu odpadł od przeciwniczki. Gdy wpadła w piaskową trumnę myślałeś, że już po niej, ale jednak ona znowu wyszła z tej opresji cało. Nie atakowała ciebie, tylko się głupkowato patrzyła.
Izumo:
Piasek Tahariego ciągle cię bronił, dlatego dziewczyna nie mogła cię zaatakować. Ale wpadła na niezły pomysł. Za pomocą zwoju przywołała kolejną marionetkę i jedną marionetką ruszyła na piasek, drugą na ciebie, a sobą na piasek. Nie udało się to zbytnio, piasek był za dobrą ochroną.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-17, 15:29   

" Ciekawe... Nigdy jeszcze nie widziałem takiej umiejętności... Coś jest nie tak..." Stwierdziłem badając dziewczynę wzrokiem.
Zza jej pleców zaatakowałem piaskową falą z Suna Nadare, natomiast od przodu wyplułem na nią sporą ilość kuli ognia krzycząc:
- [Katon] Housenka no Jutsu !- Po chwili odskoczyłem kawałek, dalej wyszukując słabych punktów mojej przeciwniczki.
Nie dając dziewczynie wytchnienia znowu natarłem na nią niszczycielską piaskową falą z techniki Suna Nadare, a gdy piasek uderzył w dziewczynę przyłożyłem do niego ręce i postanowiłem to zakończyć.
- Sabaku Taisou !- Krzyknąłem, a wszystko co znajdowało się pod piaskiem zostało przygniecione.
Jednak nie spuszczałem przeciwniczki z oka, i pilnowałem aby nic nie stało się mojemu towarzyszowi.
_________________


 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-03-17, 15:42   

Gdy tylko wyskoczyła ona na mnie to ja użyłem Kuroichi i pojawiam się w krzakach z tyłu pola walki. Potem zmieniam swojej drugiej lalki (bojowej) wygląd na mój wzór i robię klona za pomocą Kage Bunshin no Jutsu. Wysyłam moją podobizne na moją przeciwniczkę tak, by w biegu udawała lalka że robi pieczęć tygrysa. Wtedy mój drugi klon podpina nici do mojej lalki ochronnej i używa zatrutych senbonów z tułowia. Robi to oczywiście niezauważalnie.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |