• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Yumi vs. Imago
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 17:59   

Yumi pojawiła się za Imago i dostałą kosą (trochę za mało napisałaś)
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Wysłany: 2010-03-13, 18:03   

_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 18:03   

Szybko robię shinushin za jakieś pobliskie drzewo i tam rozmyślam już niedługo
użyje tego ale ona musi się jeszcze trochę zmęczyć.
pomyślałem i zrobiłem 3
bunshiny którym kazałem wybiec na środek areny i zaatakować Yumi a że to
iluzje to rozpłyną się przy Yumi a ja szybko podczas gdy klony biegną na Yumi
robię teleport i atakuje Yumi Katon Hiykuu no jutsu ,ale mam przygotowane kawarimi.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 18:14   

Ja w tym czasie używam kawarami, by zniknąć z pola widzenia.
-Co ja mam wymyśleć, co ja mam zrobić- zastanawiałam się jednak byłam czujna.
Po chwili pojawiam się z ziemi uderzam w szczękę Imago, a następnie atakuje go w witalne punkty.
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 18:19   

Atak Yumi się nie powiódł i dostała z Hikyuu
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 18:25   

Ha ha ha idzie mi coraz lepiej, widzisz Yumi ja żeby osiągnąć wyższa range trzeba
być silnym nie wolno się dekoncentrować.
krzyknąłem do Yumi robiąc 2 bunshiny
i aktywując byakugan' by odnaleźć Yumi gdy ta schowa się pod ziemią, ja mam przygotowane kawarimi na wypadek ataku gdy ta mnie zaatakuje ja wykonuje owe
jutsu i atakuje Yumi najpierw z dystansu Katon Hiykuu no jutsu a potem atakuje
kosą z całej siły.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 18:44   

-No powinno sie zawsze mieć na uwadze co robi przeciwnik, ale i tak można być słabym a wygrać, jak kto chce i sie stara to w końcu odkryje drogę wygranej- krzyknęłam
Odskoczyłam po ataku Hikyuu no jutsu, i użyłam Shunshin chowając się gdzieś w krzakach tak, by Imago nie mógł mnie zobaczyć. Obmyślając jakiś plan, bo wiedziałam że bez niego nie dam mu rady. Siedziałam schowana i myslałam.
-Muszę cie postrać-pomyslałam
-Wiem-krzyknęłam w myślach.
Pojawiłam się za przeciwnikiem, jednak zaraz potem zniknęłam znowu chowając się w krzakach. Następnie schowałam się pod ziemią i zastawiłam wokół Imago pułapki z wystających ostrzy 5 shurikenów, gdy wyszłam rzuciłam w "ślepy punkt" Imago kunaiem, a ten nie powinien mieć szansy go zobaczyć.
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 18:56   

Imago nie mógł tknąć Yumi, a jej kunai został wbity w jego ślepy punkt
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:01   

Ałła!!!! krzyknąłem z bólu i szybko wyjąłem sobie tego kunaja i szybko
aktywowałem byakugan i rzuciłem go wściekły w stronę Yumi, a gdy ta robiła
przed nim unik ja strzeliłem do niej z Katon Hiykuu no jutsu.Po czym zrobiłem 2
bunshiny które biegły w stronę Yumi i miały ja zaatakować a gdy ta je zniszczyła dotknięciem ja zaatakowałem ją kunajami mając przygotowane kawarimi z owymi kunajami.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 19:08   

Oczywiście zrobiłam unik. Znajdując się pod ziemią. Podeszłam do Imago i wciągnęłam go pod ziemię tak by nie mógł się ruszać. Widać było tylko jego szyje. Po chwili znalazłam się nad nim wyciągnęłam Shurikena i wbiłam mu w tętnice. W razie czego miałam przygotowane Kawarami.
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:10   

Yumi nic się nie stało. Gdy wciągnęła Imago pod ziemię, Gdy ten jednak wylądował pod ziemią uzył kawarami z kunaiem
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:15   

/jest jutsu wciągnięcia pod ziemie ale od rangi chunina Shinjuu Zanshu no Jutsu taki szczegół/

Teraz może się udać Katon Hiykuu no jutsu!! krzyknąłem i zaatakowałem
Yumi tą techniką gdy ta zrobiła unik zaatakowałem ją shurikenami,miałem
przegotowane kawarimi z shurikenem którym celowo nie trafiłem gdy Yumi
wylądowała ja podbiegłem do niej i zaatakowałem Katon Hiykuu no jutsu, mając przygotowane owe kawarimi.


NIE ZDAJESZ ! Zmiana całkowicie postu jest jak oszustwo, napisałeś po czym zmieniłeś... Nie ma zmiłuj...
Taharii
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-03-14, 08:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 19:47   

Za pomocą Kawarimi zniknęłam z pola widzenia Imago. Schowałam się, tak jak poprzednio w krzakach i obmyślałam następne kroki mojego planu.
-Jest silny. Za dużo razy używa jutsu, powinna kończyć mu się chakra. Każdy shinobi wie, że gdy nie ma chakry wróg nie może się ruszać.- Stwierdziłam. Myślałam dalej.
-Mam pomysł!- powiedziałam w myślach
Stworzyłam około 5 bunshinów, które wybiegły na Imago z wielu stron, ja natomiast schowałam się pod ziemią. Gdy klony były blisko, wyskoczyłam spod ziemi uderzając z całej siły Imago w podbródek. Jednak to był klon, gdy wyskoczyłam zamieniłam się miejscami z klonem, następnie wbijam z całej siły Kunaia w kark Imago. Potem odskoczyłam i schowam się głęboko w ziemi obmyślając dalszą część planu.
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:53   

Imago użył Hikyuu, lecz nie trafił. Powoli tracił chakrę. Natomiast Yumi trafiła go w kark i już ledwo zipał
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 20:22   

Widzę że mój koniec jest już bliski więc muszę użyć tego Byakugan! krzyknąłem i zacząłem szukać Yumi pod ziemią A więc tu jesteś powiedziałem i wbiłem w miejsce pobytu Yumi kosę gdy ta wyskoczyła ja mówię Myślałem ze tego nie użyje ale muszę 1brama Kaimon otwarta!!!! krzyknąłem i momentalnie pojawiłem się za Yumi za zaatakowałem ją kosą a że jestem szybszy i aktywowałem byakugana no to raczej ona przede mną nie ucieknie, więc zacząłem ją okładać kosą z różnych stron, lecz nie traciłem 'czujności' i miałem przygotowane kawarimi.

I jeszcze ostrzeżenie za usunięcie mojej wypowiedzi...
Taharii
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Taharii Yakimo 2010-03-14, 10:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 20:39   

Widząc jak Imago otwiera bramę i pojawia się obok mnie przemieściłam się w inne miejsce pod ziemią. Ten utknął w moim wcześniejszym miejscu pobytu, nie mógł się ruszyć, bo nie zna Doton no Jutsu.
-Tego nie unikniesz, nie dasz rady. -pomyślałam zadowolona, widziałam nadal tkwiącego w ziemi Imago.
Za pomocą Doton no Jutsu pojawiłam się za nim, ten nie mógł się ruszyć więc postanowiłam zrobić to co do mnie należało.
- No to pa, pa- powiedziałam cicho, podcinając Imago gardło.
Następnie wyszłam spod ziemi, jednak na wszelki wypadek gotowa do obrony za pomocą Kawarami.


(Ale chyba Imago nie możesz używać tego jutsu z kosą, bo musisz się go nauczyć... Jabba uznasz to?)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |