• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Gobrem vs. Deiki
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 15:31   Gobrem vs. Deiki

walka rozpocznie się gdy odpiszecie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Wysłany: 2010-03-13, 16:10   

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-13, 16:10   

Z oddali było słychać gwizdy jakiejś znanej piosenki. Wtedy ukazała się sylwetka Gobrema, który podchodził do pojedynku bez wielkiego entuzjazmu. Chciał wygrać, lecz specjalnie go to nie podniecało. Stanął pod drzewem opierając się o nie. Wyjął katanę i zaczął ją lekko polerować obmyślając plan.
Co ma być to będzie. Trzeba przede wszystkim do przodu i staramy się przede wszystkim. Mój przeciwnik musi być wyszkolony, bo doszedł tak daleko, więc lepiej oszczędzać siły.
Gobrem aktywował byakugana i czekał na przeciwnika. Gdy go ujrzał ukłonił się do niego kulturalnie i czekał na rozpoczęcie bitwy.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-13, 16:16   

Powolnym krokiem wszedłem na arenę wolnym krokiem:
-Powodzenia-powiedziałem i już zauważyłem że mój przeciwnik ma byakugana więc będę musiał uważać. Jeszcze szybko przed rozpoczęciem pomodliłem się do Jashina i czekałem na rozpoczęcie walki.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 16:19   

start

ukryte ruchy na pw
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-13, 16:25   

Szybko zniknąłem mu z pola widzenia za pomocą shunsin no jutsu. "No to się zaczęło"-pomyślałem i stworzyłem 3 koniki polne kazałem im podejść jak najbliżej Goberma i zdetonować się przed nim aby utworzyć zasłonę dymną a wtedy ja atakuję go z kosą.
_________________
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-13, 17:12   

Gobrem obserwował przeciwnika i zobaczył duży przepływ chakry do rąk (byakugan widzi do 50metrów shousin może do 10metrów, więc ciągle go widzę) i momentalnie zaczął składać pieczęcie do kawamari i czekał na jego ruch. Schował się gdzieś niedaleko, ale tak, żeby nie było go widać i nadal obserwował.
Mój przeciwnik jest sprytny, ale nie przewidział mojego pola widzenia. Nie powinien robić takiego błędu... Ciekawe co teraz wymyśli. Muszę znaleźć na niego jakiś sposób. Jest dalekodystansowcem, a ja blisko. Więc trzeba się do niego sprytnie zbliżyć.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 17:32   

Gobrem zniknął z pola widzenia Deikiego, więc ten nic mu nie zrobił
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-13, 17:42   

Szybko się ocknąłem i stworzyłem sowę z gliny na którą szybko wskoczyłem latałem na niej. Stworzyłem 5 koników polnych i kazałem im zejść na ziemię a kiedy coś zobaczą niech mnie zameldują abym nie był zaskoczony atakiem wroga.
_________________
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-13, 19:01   

Sprytne... Będzie mnie atakował z góry, lecz on mnie nie widzi... A jak będę mu rozwalał te małe pajace to stroci szybko chakre.
Gobrem położył się na ziemi i zaczął obserowawać gdy, przeciwnik był odwrócony rzucał kunaiem w najbliższego konika, przez co go detonował. Staral się to robić tak aby go nie nakryto i tak aby nie narobił sobie krzywdy. Po chwili czekania zabierał kunaie z ziemi oczywiście obserwując przeciwnika czy nie patrzy się w jego stronę.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:02   

wszystko wyszło po myśli Gobrema. Deiki nie wiedział, gdzie on jest
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-13, 19:06   

"Kurcze gdzie są moje koniki?"-pomyślałem. Teraz stworzyłem ich więcej i kazałem im przeszukać dokładnie teren. Kiedy jeden się zdetonuję to już wiem gdzie jest mój przeciwnik. I wtedy wysyłam tam jeszcze dwa żuczki po czym je detonuję.
_________________
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-13, 19:14   

Jest ich o wiele więcej. Nie mogę marnować tyle kuani, więc muszę coś sprytnego zrobić. - Gobrem stworzył kilkanaście bushin no jutsu, które biegały po całym terenie, a prawdziwy po kryjomu detonował w ten sam sposób. Przez co przeciwnik nie wiedział, który to detonuje.
Dobrze, że jestem szybki-Stwierdził dumny z siebie młody genin.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-13, 19:21   

plan Gobrema wypalił, i Deiki nie wiedział, który to on. Dodatkowo poczuł zmęczenie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-13, 19:28   

-Dobrze to ja sobie troszeczkę odpocznę-powiedziałem i kazałem jednemu z koników przyjść do mnie. Ja sobie odpocząłem a jeżeli twój bushin chciał mnie zaatakować to mój konik dał mi znać że to nie ty. (One węch mają więc cię rozpoznają). A całej reszcie każę iść w twoim kierunki. Kiedy cię znajdą to zachodzą cię od tyłu.
_________________
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-13, 19:33   

Nadal robię swoje czyli detonuje koni w zamieszaniu, które zrobiły moje bushiny... Im ich mniej tym lepiej.
Niech sobie odpoczywa mnie nie męczą tak bardzo rzuty.-Gobrem zabrał się do roboty obserwując przeciwnika. Gdy zobaczy, że zaczyna w jego ciele płynąć chakra obserwuje go uważniej.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |