• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Las śmierci, drużyna 2
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-06, 21:23   

Wszyscy z byakuganem dostrzegliście jakichś ludzi, ale ich sylwetki były niewyraźne
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Wysłany: 2010-03-06, 21:29   

_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-06, 21:29   

I co widzicie coś, Mikuza złaź bo nas ktoś zauważy, ale widać że są niespokojni a
walka to tylko bujda muszę zrobić wywiad Bunshin no jutsu.
powiedziałem i zrobiłem 2 klony i kazałem im iść przed nami.A sam aktywowałem Byakugan i patrzyłem przed siebie.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 21:29   

-Mizuka ja ci radzę nie zdradzać swoich zdolności teraz, jak nie ma jeszcze walki-krzyknęłam do kolegi
-Co do taktyki jak mamy walczyć to wy wymyślcie bo ja w tym nie jestem dobra- powiedziałam i przyśpieszyłam trochę tempo.
-Ale wy mnie nie słuchacie! mówiłam coś o oszczędzaniu chakry, a po za tym przed nami jest kilka osób, nie widzę ich dokładnie ale są- powiedziałam z lekka zdenerwowana
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-06, 21:37   

Zszedłem na ziemię i wyhamowałem Imago z posyłaniem tych klonów:
-Poczekajcie to może być zasadzka my podejdziemy do nich a oni nas zaskoczą to też mogą być ich klony czy coś w tym stylu.
Po czym wyciągnąłem kartkę papieru i zacząłem coś rysować.Gdy już to było gotowe mówiłem do kompanów:
-Popatrzcie, gdy się pod nich zakradniemy wyrzucimy w nich kunai i w ten sposób przekonamy się czy to są klony, jeden z nas będzie cały czas ochraniał Yumi i nie spuści jej z oka, nie może stać się jej nic.Dwóch z nas ma po 1 przeciwniku a ten co jest z Yumi walczy 2 na 1.Musimy uważać nie wiadomo kto to może być-po tych słowach czekałem na reakcje kompanów.
_________________

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-06, 21:45   

-Widać, że umiesz myśleć-powiedział do Mikuzy z uśmiechem-ja się mogę zająć ochroną Yumi, lecz nie wiem czy jest taka potrzeba wygląda na silną kobietę.
-Twoja strategia jest dobra.-powiedział i wyjął katanę by być w gotowości.-Yumi co jeszcze widzisz? Zobacz czy kogś nie ma na drzewach.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-06, 21:46   

nic nie było widać podeszliscie do przeciwników, a oni nic nie podejrzewali
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-06, 21:56   

-Ok, wszyscy gotowi.Wiecie co macie robić- powiedziałem szeptem do kolegów z drużyny po czym wyjąłem kunai i czekałem na odpowiedź o gotowości.
"Boże tylko,żebyśmy dali radę i żeby mieli Zwój Nieba ?"-zastanawiałem się przed walką.
_________________

 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-06, 22:13   

-Ale ja i trak będę walczyć, a i tak wszystko jedno kto mnie będzie chronić-powiedziałam cicho -To ja jestem gotowa- oznajmiłam
-Mi sie tam podoba ten plan, ale zobaczymy co to będzie- pomyślałam i wyciągnęłam kunai by rzucić gdy dostanę znak
-Jest jedno ale jedna osoba nie może rzucać, bo odkryją że nas jest 4- powiedziałam wystarczająco głośno a zarazem cicho by wszyscy usłyszeli
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-06, 22:34   

Gobrem też przygotował kunai i włączył na chwilę bykaugana obejrzał cały teren wokół i wyłączył byaku. Gdy coś było to powiadomił kolegów, gdy nic czekał na znak kolegi.
Coś to podejrzane. Dają się zajść od tyłu. Albo to nooby, albo mają plan.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 07:28   

Możecie chronić mnie bo ja jestem słaby. powiedziałem uśmiechem na ustach wiedząc że ktoś na podsłuchuje.
Ale mogę się o czegoś przydać jak coś poza tym ja myślę e nawet dziewczyna
może być silna bo np. nie wiem ale kilkoro z was miało sensej jako kobiety.

to powiedziawszy specjalnie się zdekoncentrowałem czekając na atak z której
kolwiek strony.
Gotowy!
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 13:28   

Nagle przeciwnicy się rozpłyneli, a potem znów się pojawili nad wami. Przed Yumi i Gobremem stanęła dziewczyna na wielkim sokole, przeciwko mikuzie stanął chłopak z kosą Jashina, a przeciw Imago stanęła przepiękna dziewczyna
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 13:36   

Ja pier... pierniczę nie no czemu akurat ja mam dziewczynę do zaatakowanie no nic.
powiedziałem po czym rozsiadłem się na trawie,wbiłem w nią kose i zacząłem
wykonywać fałszywe pieczcie po czym pojawiłem się za dziewczyną mając w
ręce kunaj opierając się o jej plecy i powiedziałem Ładnie wyglądasz.
powiedziałem żeby ją zdekoncentrować i mijałem przygotowane kwarami.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-07, 13:39   

W pierwszej chwili pomyślałem:
"Co za utrapienie że też musiał mi się trafić koleś, który jest wyznawcą Jashin?"
Lecz od razu się ocknąłem i myślałem nad planem walki,na co nie miałem dużo czasu.
Po chwili zastanowienia przystąpiłem do kontrataku,który zacząłem od stworzenia 2 klonów które rzuciły kunai w wroga a ja schowałem się w krzakach i tam wykonałem jeszcze jednego klona.Ten właśnie klon dołączył do 2 pierwszych i miał zmylić wroga.W krzakach czekałem na ruch przeciwnika.
_________________

 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-07, 13:46   

-Akurat mi musiała sie trafić dziewczyna z orłem, łe tam mówi sie trudno, tylko teraz kto ma zwój. Oby tamta, która walczy z Imago go nie zauroczyła- pomyślałam
Używając Byakugana zaczęłam rozglądać sie po osobach kto ma zwój.
-O nie ja będę atakowana, przez nich najbardziej- pomyślałam, a kunai, którego miałam w ręce schowałam. W razie potrzeby pod ręką miałam Kawarami.
-No to co robimy.- powiedziałam do Gobrema, uśmiechając się tajemniczo
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-07, 17:40   

Wydają się być nieźli. jedna zna jutsu przyzwania, albo ma fajnego zwierzaka domowego
-Proste trzeba ją pokonać.-powiedział wyjął katanę. Zaczął od sprawdzenia przeciwnika i ruszył na nią biegiem. Następnie skoczył i próbował z zamachu przeciąć. Przy okazji ciągle miał włączony byakugan i obserwował przepływy chakry u przeciwnika. Jeśli coś robił to momentalnie przygotowywał się do obrony. Starał się zobaczyć jakim żywiąłem posługuje się przeciwnik i z jakiego klanu.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |