• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-28, 20:03   

Mikuza... 2/10 - Tak, szybko...- Powiedział egzaminator
Yumi 4/10
Imago 2/10
Gobrem 3/10
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Wysłany: 2010-02-28, 20:07   

_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-28, 20:07   

Jupi wreszcie jakiś efekt oj widzę że on/ona już niema więcej odpowiedzi,muzę zgapić z kogoś innego. pomyślałem po czym szybko odwróciłem mój Byakugan za mnie i
wypatrywałem czy osoba która za mną siedzi niema przypadkiem odpowiedzi na którą
nie odpowiedziałem, jeżeli tak jest spisuje wszystko co się da.
Bingo, oby tak dalej a niedługo skończę!
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-28, 20:23   

"Dobra mój kolega, który się dzielił ze mną informacjami się wypalił, trzeba znaleźć nowy."-Gobrem zaczął sobie wędrować wzrokiem za oknami i patrzył na piękną przyrodę, gdy się odprężył mógł dalej spisywać.
Zaczął szukać kogoś kto pisze z sensem i ma dużo zadań. Ech dlaczego on się lenił w domu, a nie wkuwał beznadziejnie głupie zadania. Gobrem był trochę rozkojarzony jak zwykle, ale szybko potrafił wrócić do świadomości.
Po skończonym przepisywaniu kolejnego "pojemnika wiedzy" zobaczył jak sobie radzi jego drużyna. Lubił wiedzieć jak inni sobie radzą.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-28, 21:36   

"Chyba mnie teraz nie wypuści.Muszę coś wymyślić bo nie zdam ?"-w jednej chwili wymyśliłem jak zrobić żeby coś ściągnąć.A więc wykonałem pod ławką pieczęć i w jednej chwili wykonałem Kirigakure no Jutsu i zrobiłem mgłę w całej klasie żeby nie wykryli kto wykonał technikę.Gdy buło już pełno gęstej mgły Zacząłem ściągać od osób siedzących obok mnie.Gdy mgła się rozeszła siedziałem spokojnie i powtórzyłem pytanie o wyjście do toalety.
_________________

 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 17:13   

Zaczęłam się rozglądać za pomocą Byakugana po sali w poszukiwaniu nowej osoby, która ma zrobione większość zadań, albo przynajmniej jedno, żebym mogła spisać.
-Nie podoba mi się ta mgła- pomyślałam-Oby to nie był nikt z mojej drużyny
Gdy natrafiłam na osobę z rozwiązanymi zadaniami zaczęłam spisywać. Chciałam mieć to już za sobą, skończyć ten test. Jednak jak jakieś zadanie nie było rozwiązanie próbowałam sama coś wymyślać, ale z jak najlepszą poprawnością. Jednak wiedziałam, że bez mojego Byakugana nie dałabym rady.
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-01, 17:29   

Mikuza 4/10 Dostałeś pozwolenie, jednak pod eskortą dwóch shinobich.
Yumi 6/10
Imago 4/10
Gobrem 5/10
_________________


 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-01, 17:38   

Wiedziałam, że jestem coraz bliżej celu. Miałam coraz więcej zadań. Jeszcze kilka do spisania i będzie ok. Jednak były one najtrudniejsze. Sama nic z nich nie rozumiałam, musiałam zdać się na ściąganiu i koniec. zaniepokoiło mnie, że Mikuza wyszedł do łazienki. Nie byłam pewna czy wróży to coś dobrego czy nie. Zaczęłam się rozglądać co robi reszta mojej drużyny, by sie upewnić, że maja już dużo zrobione. Jednak mój wzrok czasami szedł w stronę Mikuza. Po upewnieniu się, że jest wszystko dobrze z pozostałymi osobami z grupy sama zaczęłam dalej przepisywać zdania. Jednak dręczyła mnie myśl o Mikuzo.
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-01, 17:43   

"Jacy pomocne są sprawdziany tych wszystkich ludzi"-Gobrem uśmiechnął się do siebie i zaczął sobie gryźć końcówkę długopisu. Nudził go ten sprawdzian, ale wreszcie coś zaczęło się dziać.
"Skąd się wzięła ta mgła? Ale już jej nie ma. Chyba każdy na tym egzaminie ściąga."-Gobrem był już pewny, że na tym egzaminie muszą ściągać. Dobrze, że ma swojego byakugana, bo by dużo nie wskórał...
Chwycił gwałtownie za pióro i zaczął szukać kogoś kto szybko pisze. Następnie namierza jego sprawdzian swoimi oczyma i czyta wszystko uważnie. Gdy przeczytana treść ma sens to zaczyna przepisywać na swoją kartkę te zadania, których nie ma.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-01, 18:13   

Acha widać że ten 'geniusz' już niema więcej pomysłów sądziłem że jest mądrzejszy.
Pomyślałem i na moment wyłączając byakugana i zacząłem się przysłuchiwać czy ktoś w klasie jeszcze pisze i szybko usłyszałem ciągle piszącą osobę. Chwile później aktywowałem byakugan zacząłem się nim rozglądać po sali. Gdy dostrzegłem piszącą osobę zacząłem z niej błyskawicznie spisywać. Mam nadzieje że Mikuza nic głupiego nie zrobi bo nas zdyskwalifikują. Pomyślałem trochę zmartwiony.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-01, 18:58   

W koncu gdy dostałem pozwlenie poszedłem do ubikacji.Gdy byłem wykonałem prędko
Shunshin no jutsu i przeniosłem się na zewnątrz gdzie zrobiłem 3 klony i wysłałem je do biblioteki,żeby szukały informacji,po czym wruciłem do toalety i wruciłem pod eskortą na salę i usiadłem.Gdy klony już zbiorą informacje anuluję technikę i przejmę to co udało im sie dowiedzieć.
"Tylko żeby im się udało ?"-myślałem bezprzerwy i, też samodzielnie starałem się odpowiadać na pytania.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-01, 20:41   

Mikuza 4/10 Byłeś na łańcuchach, nie mogłeś nic zrobić...
Yumi 8/10
Imago 7/10
Gobrem 8/10
_________________


 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-01, 20:54   

"Jestem już bliski sukcesu!"-Gobrem żył nadzieją, że przejdzie dalej, ale zapomniał o swoich towarzyszach. Zaczął szukać wszystkich na sali. Jak mógł się zachować tak egoistycznie?
Gdy zauważył każdego, zaczął myśleć jak pomóc Mikuzunie. Jako jedyny miał mało zadań. Każdy w jego drużynie miał bykaugana, oprócz niego. Musi mu jakoś pomóc, ale nie wie jak. Każde jego jutsu nie zda się do pomocy.
"Oby mu jakoś pomogli, bo ja nie mam pomysłu. Skończę test i postaram się mu pomóc"-wtedy zaczął szukać na sali kogoś kto miał 2 pytaniia, których nie miał.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-01, 21:00   

Zastanawiając się co mogę zrobić rozwiązywałem zadania.Po krótkiej chwili wymyśliłem co zrobić ażeby poprawić wynik.Na małym kawałku papieru napisałem na jakie pytania chcę odpowiedź i położyłem na palu wykonanym techniką Kurou Sei i wysłałem do Yumi.Starałem się tak sterować nim pod ławkami ażeby nikt nie zauwarzył i tak wysyłałem tą kartkę też do Imago i Gobrema.Sam w czasie tego też starałem się rozwiązać chociaż jedno zadanie.
_________________

 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-02, 12:37   

Byłam już coraz bliżej sukcesu
-jeszcze dwa zadania - radowałam się w myślach. Starałam się ściągać dalej jednak niepokoił mnie Mikuzo.
-Co z nim bedzie czy damy rade- pomyślałam. Jednak nie miałam nic co mogło by się przydać.
-Niech on coś wymyśli związane ze swoimi KG, coś musi umieć -denerwowałam się dalej o Mikuzo. sama rozwiązywałam i ściągałam zadania od innych, ale mój wzrok od reszty drużyny nie odchodził.
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-02, 14:39   

Och to teraz się dopiero zaczyna pod górkę co by tu zrobić ehh trzeba
dalej szukać następnej osoby
pomyślałem wyłączając byakugana i zacząłem
myśleć co dalej Nie słyszę i nie dostrzegam piszącej osoby ehh muszę przelecieć byakuganem po wszystkich. i zrobiłem to co pomyślałem włączając byakugana w
celu znalezienia odpowiedzi.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |