• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-27, 10:19   Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny

Gdy wszyscy odpiszecie rozpoczniemy.

Grupa:
1. Yumi Hyuuga
2. Gobrem Hyuuga
3. Mikuza Senjuu
4. Imago Hyuuga
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Wysłany: 2010-02-27, 10:22   

_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-27, 10:22   

Wchodzę niepewnym krokiem do sali i zajmuję miejsce jak najdalej egzaminatora by ten nie widział mnie.
To może być trudne mam nadzieje że moja drużyna będzie razem w grupie. pomyślałem.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-27, 10:24   

"Ok, nie mogłem się już doczekać ?"-pomyślałem i pewnym krokiem wszedłem na salę i zacząłem rozglądać się kto jeszcze zdaje.
_________________

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-27, 10:31   

Gobrem pewnie wszedł do sali. Czekał na przydzielenie sobie miejsca, a jeśli takie nie zaistniało to usiadł gdziekolwiek.
Następnie rozsiadł się w krześle i czekał na rozpoczęcie się egzaminu.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 19:33   

Wchodzę do sali spokojnym krokiem. Rozglądałam się przez dłuższy czas za wolnym miejscem. Po chwili zauważyłam. Ruszyłam w jego stronę i usiadłam. Byłam w dość dobrym miejscu. Już wiedziałam na czym polega egzamin więc się rozchmurzyłam.


__________
Przepraszam was ale nikt mnie nie poinformował, że biorę w egzaminie na chunnina udział i dlatego nie odp., po prostu nie dostaje informacji o czymkolwiek na forum... :/
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-27, 19:39   

Pojawił się przed wami egzaminator... Miał jedno oko zasłonięte opaską.
- Witajcie... Test ma po dziesięć pytań, ostatnie podam 5 minut przed końcem. NIE MOŻECIE ściągać... Jeśli to zrobicie, a egzaminatorzy zauważą zapiszą waszą grupę. Po trzech "zapisaniach" cała drużyna wylatuje.- Powiedział szorstkim tonem, a na ławkach pojawiły się testy.
- Czas START !
_________________


 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-27, 20:02   

-Nie możecie ściągać, skąd ja to znam- powiedziałam sobie w myślach i się uśmiechnęłam. Przeczytałam zadania wszystkie po kolei. Te które mogłam wykonałam. Uaktywniłam Byakugan i zaczęłam po sali szukać osób, które mają juz jakieś zadanie wykonane, żeby oczywiście ściągnąć.
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-27, 20:03   

Szybko spoglądam na mój egzamin i przeglądam na spokojnie wszystkie zadania
i staram się na nie odpowiedzieć możliwie jak najszybciej.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-27, 20:18   

Gobrem trochę się zdziwił, że są takie wymogi. Strasznie podkreślili słowo ściągać przez co wydało mu się to podejrzane. Mimo tego zabrał się za pióro i ściągnął nakrętkę. Nałożył ją na koniec urządzenia do pisania i zaczął niepewnie gryźć końcówkę. Następnie zaczął czytać wszystkie zadania uważnie i ze zrozumieniem. W takich testach czytanie ze zrozumienie jest połową sukcesu. Bo uważne przeczytanie treści zadania ułatwia zrobienie go. Gdy nie zrozumiał jakiegoś zadania czytał jeszcze raz jeśli znów mu nie podeszło zostawia i przechodzi do następnego. Następnie te, które umiał zaczął rozwiązywać.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-27, 22:45   

Po otrzymaniu tekstu biorę go i starannie czytam pytania i staram się odpowiedzieć na te na które znam odpowiedź. Zacząłem się rozglądać jak idzie mojej drużynie tylko tak żeby egzaminatorzy nie zauważyli.
" Muszę się uspokoić bo inaczej nie zdam, przecież pytania nie są takie aż trudne ?"- tylko to mi przez krótką chwilę przechodziło na myśl, lecz się uspokoiłem i ponownie przystąpiłem do rozwiązywania testu.
_________________

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-28, 07:59   

Yumi 2/10
Imago 0/10
Gobrem 1/10
Mikuza 1/10
_________________


 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-28, 09:03   

Eh, no to ja nie już nie rozumiem przecież się tyle uczyłem ,nigdy nie lubiłem tego
robić ale cóż wyraźnie muszę to zrobić : Byakugan!!
pomyślałem i szybko
podejrzałem czy osoba która siedzi przede mną ma jakieś odpowiedzi, jeżeli
tak jest to spoglądam na jego odpowiedzi i spisuje jena moją kartkę.
Bułka z masłem. pomyślałem.
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Imago Hyuuga 2010-02-28, 09:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-28, 09:06   

Coraz bardziej pewny i spokojny rozwiązywałem zadania, które niebyły takie trudne jak się wydawały.Wystarczyło tylko trochę się zastanowić i dobrze przeczytać treść zadania.
Po dłuższej chwili pytania podnoszę rękę i proszę o zgodę na wyjście do toalety.
_________________

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-28, 10:43   

"Nie myślałem, że ten test będzie aż tak trudny. Ech trzeba ściągać, żeby móc przejść dalej."-Gobrem chwile się wpatrywał przed siebie i w myślach krzyknął-"Byakugan"-nagle wokoło jego oczu pojawiły się żyły, a na oczach pojawiły się prawie niewidoczne, delikatne źrenice. Teraz miał twarz zwróconą w kartkę, żeby nie było podejrzeń, ale tak na prawdę jego wzrok wędrował po całej klasie oprócz ślepego punktu. Szukał kogoś kto pisze mądrze, bo ktoś może go oszukać, a tego by nie chciał. Jeśli znalazł taką osobę od razu przenosił jego mądrości na kartkę. Wytężył swój wzrok jak tylko najlepiej potrafił!
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-28, 18:04   

Wiedziałam, że aż 2 osoby bez mnie maja jeszcze Byakugan, ale nie pomyślałam o fakcie, że wpadną na ten sam pomysł co ja. Jednak tym się nie zrażałam i cieszyłam, że przynajmniej jest duże podobieństwo zdania. Przepisywałam wszystkie odpowiedzi jakie mogłam odo osób, które wykonały część zadań. Jednak sprawdzałam co jakiś czas jak idzie pozostałym osobą z drużyny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |