• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostarczenie ważnej przesyłki
Autor Wiadomość
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-23, 14:22   Dostarczenie ważnej przesyłki

-"Ech to będzie nudna misja ale zawsze coś"-Pomyślał po czym miał nadzieję że znowu coś go zaskoczy jak na wszystkich innych misjach gdy top atakowali Jounini piasku w dodatku wygnani.Ichimaru zaczął biec przed siebie trzymając zwój z mapą na zwoju(lub w rękach)wiatr obijał mu się o twarz gdy biegł przez wyznaczoną drogę o długości 100km/h.Raz na jakiś czas słyszał ćwierkanie ptaków i inne odgłosy przyrody,podziwiał też krajobraz gdy tak biegł nie tracąc czujności gdyż wróg może uderzyć w każdej chwili.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Wysłany: 2010-02-23, 14:27   

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-23, 14:27   

Długość - 100km/h? PORĄBAŁO CIĘ!!!
---------------
Gdy przebiegłeś około 2 km, bieg przerwało ci stado koni, które przebiegało przez drogę i nie miało końca... Oczywiście byłeś na skrzyżowaniu dróg i konie biegły drogą prostopadłą do twojej.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-23, 14:33   

-"To żaden problem jeśli nie biegną moją drogą tylko prostopadła do mojej"-Stanąłem na chwilę w miejscu i przyglądałem się stadu koni ponieważ to nie często spotykany widok stada bez końca.Po tym używajac techniki Dekata Ki wskoczyłem na pobliskie drzewo i zacząłem biec dalej drogą wyznaczoną na mapie.jeśli jednak nie mogę się poruszać za pomocą drzew to używam techniki Doton no jutsu i pod ziemią poruszam się tak by ominąć stado koni i wyjść na powierzchnie ziemi.Na wszelki wypadek wyciągam katanę i mam ją przygotowaną do obrony przed ninja którzy chcą mi odebrac paczkę lub po prostu przed bandytami.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-23, 14:37   

Jak wskoczyłeś na drzewach, to konie skakały po drzewach, a jak wszedłeś pod ziemie, to zwierzęta biegły pod ziemią...
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-23, 14:45   

-"Oni myślą że ja jestem taki głupi i nie wiem że to ninja?"-Używając techniki Kurou Sei[Doton] tworzę pal który zaczyna się za mną w ziemi i wychodzi na powierzchnię ziemi a ja w tym czasie pod osłoną pala wychodzę z ziemi tak by mnie nie widzieli za palem cały czas trzymając katanę w razie ataku ninja(koni) i używam technikę Kirigakure no jutsu po czym gdy konie wyjdą z ziemi i nic nie będą widzieć przez mgłę ja wejdę pod ziemię i podetnę paru pierwszym koniom nogi kataną po czym wyjdę i będę biec dalej używając techniki Shunshin no jutsu by się oddalić od koni.Cały czas mam w pogotowiu Kawarimi no jutsu z pobliska gałęzią na drzewach.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-23, 14:49   

Pal nie przebił żadnego konia, a one nadal biegały...
/Wysil swój umysł!/
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-27, 09:29   

-"Ech może to tylko bunshiny ale ostrożności nigdy za wiele"-Wychodzę z ziemi po czym używam technikę Kirigakure no jutsu by stworzyć mgłę która będzie moją osłoną.Po tym oddalam się trochę i obserwuję konie i ich zachowanie.Jeśli dalej tylko biegną biegnę przez wyznaczoną mi drogę do miejsca dostarczenia przesyłki.Jeśli konie dalej za mną biegną podczas mgły do szybko przyspieszam tempo używając techniki Shunshin no jutsu i próbuję zgubić konie biegnąc do miejsca dostarczenia przesyłki.



REZYGNUJĘ Z MISJI BO IDĘ NA EGZAMIN NA CHUNINA
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |