• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W poszukiwaniu mocy...
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-25, 15:52   

-Dawno nikogo nie zabiłem... Powinienem zaraz wrócić.
Powiedziałem po czym wyszedłem. Od razu skierowałem się na obrzeża miasta i zacząłem wyszukiwać jakiegoś obozu.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Wysłany: 2010-02-25, 15:56   

 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-25, 15:56   

Wybiegłeś z wioski i zacząłeś poszukiwania. Nigdzie nie było żadnego obozu. Po godzinie wreszcie znalazłeś daleko stąd jakiś dym z lasu. Był podobny do tamtego gdzie siedzieli Otto i Tazuna, ale to nie był ten las. Oznaczało to że to napewno jakiś inny obóz.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-25, 16:12   

Podszedłem do niego cicho i zacząłem obserwować osoby w obozie. W razie ataku użyję kawarimi no jutsu na drzewo, a następnie wystrzelę 2kule dymne i od razu w dym wszystkie zatrute senbon.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-25, 17:03   

Widzisz tylko jakichś dwóch shinobi, którzy palili dzika na ognisku. Zachowywali się jak normalni podróżnicy i byli bardzo silnie zbudowani. Nagle widzisz jak jeden z nich rzuca włócznią w twoją stronę. Włócznia trafiła w pobliskie drzewo, gdzie leżała sarna.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-25, 19:03   

Szybko się schowałem, a gdy jeden z nich pójdzie po broń podejdę do niego po cichu za pomocą techniki Mokumoku no Sochi i staram się zabić go wbijając mu kunai w gardło. Następnie wystrzelę jedną kulę dymu przy drugiego przeciwnika i wystrzelę w dym połowę swoim zatrutych senbon. Gdy jednak pierwszy jakoś się obroni odskoczę i rzucę 4kunai.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-25, 23:39   

Udało ci się podrzynąć gardło jednemu z nich. Drugi okazał się klonem.
-Czego chcesz? Wiesz że nie daruje ci zabicie mojego partnera. -Powiedział wściekły shinobi i rzucił się na ciebie z padarą. Użył jakiegoś jutsu i nagle pojawiła się ognista dłoń, która mocno uderzyłą cię w twarz. Dłoń była wielkości przeciętnego budynku.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-26, 20:35   

Jeśli uda mi się to przed atakiem używam Kawarimi no jutsu. Jeśli już za późno wstaję po przyjęciu ciosu i zaczynam atakować go łańcuchami lalki i wystrzeliwać senbon. W razie ataku użyję kawarimi no jutsu i znów zaatakuję łańcuchami i senbonami. Następnie stworzę 5klonów które zaczną atakować shuriken'ami i kunai'ami. Następnie ja i 1klon rozbiegniemy się na dwie strony tak, aby przeciwnik nie wiedział który to oryginał. 4klony które zostały dalej będą atakowały kunai'ami i shuriken'ami. Następnym moim ruchem będzie użycie techniki Mizu Kamikiri. Później zaatakuję kataną.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-26, 23:05   

Shinobi użył jakiegoś jutsu, dzięki któremu przed nim pojawiła się ognista tarcza. Tarcza była tak ogromna, że przyjeła na siebie wszystkie ataki i odbiła je ze zdwojoną siłą i szybkością. Uniknąłeś ataków i nagle poleciał w ciebie duży pocisk ognia, który lekko cię zranił. Nagle shinobi upadł na ziemie cały zdyszany.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-27, 12:44   

Odskoczyłem po czym znów wystrzeliłem kilkadziesiąt zatrutych senbon. Następnie stworzyłem 5klonów które od razu zaatakowały przeciwnika. Ja sam wykonałem kilka pieczęci i zawiał wiatr. Gdy wiatr się uspokoił mnie już nie było. Było to działanie techniki Uindo no jutsu. Po chwili znów zawiał wiatr nad przeciwnikiem i ja się tam pojawiłem z klonem który przygotowywał mi rasengana. Gdy skończy wystawię rękę z rasenganem przed siebie tak, aby trafić nim przeciwnika.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-27, 13:16   

Rzuciłeś w niego kilka senbonów, ale nagle jakiś wiatr przeniósł go gdzie indziej. Nagle pojawił się na niebie jakiś shinobi, który trzymał twoją zdobycz. Użyłeś wiatru by ich zdmuchnąć, ale on użył znowu te same jutsu i razem ze zdobyczą zniknął gdzieś. Druga zdobycz leżała koło ciebie zakrwawiona. Widzisz na jego szatach znak Yamanaka.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-27, 13:21   

-Yamanaka...
Powiedziałem uśmiechając się i odcinają kawałek palca. Następnie użyłem techniki Uindo no jutsu za pomocą której szybko i bezpiecznie zacząłem biec do karczmy. Gdy dobiegnę tam i znajdę zleceniodawcę oznajmię go o zwycięstwie.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-27, 13:30   

Dotarłeś do karczmy.
-O dziękuje ci mój wybawco. A gdzie ten drugi? -Zapytał cały uradowany jakby uwierzył że zmartchwysta. Był tak uradowany że zrobił taki hałas, że wszyscy goście się na niego patrzyli ze zdziwieniem.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-27, 13:33   

-Drugi... Został zabrany przez... kogoś. Ale też już ci nie będzie przeszkadzał. Miałbym jedną prośbę, a mianowicie nocleg. Jedna noc i wracam do swojej wioski.
Powiedziałem do uradowanego gościa.
_________________



 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-27, 13:36   

-Oczywiście że ci załatwie. Mogę dać ci nawet ciekawy prezent. Ci shinobi nie chcieli mnie zabić tylko za dług. Zapewne chcieli żebym dał im ten prezent wzamian za koniec długu. Dam ci to. Przyjdę do twojego pokoju jutro rano. -Powiedział, dając ci klucze i wybiegając radośnie z karczmy.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-27, 13:39   

-Tylko gdzie jest ten pokój...
Powiedziałem po czym zapytałem się kogoś.
-Dobry. Wie pan/pani może gdzie mieszka ten koleś co wybiegł tak radośnie?
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |