• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin Deikiego
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-20, 21:00   Egzamin Deikiego

Jabba czekał na ucznia na arenie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Wysłany: 2010-02-20, 21:10   

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-20, 21:10   

Wszedłem na Arenę wolnym krokiem i od razu zobaczyłem Mego Senseja który cierpliwie na mnie czekał.
-Co będzie moim zadaniem Sensei-zapytałem
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-20, 21:13   

To bardzo proste. Musisz go pokonać.-powiedział sensei wypuszczając trolla i znikając
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-20, 21:15   

//On jest mały czy duży?//
Szybko starałem się użyć shunsin no jutsu na drzewo i obmyślić jakiż plan w razie tego jeżeli by mnie zaatakował to używam kawarimi no jutsu z jakimś pieńkiem i znikam mu z pola widzenia.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-20, 21:40   

no na tyle duzy, że chwyci cie w dłoń. Gdy użyłeś kawarmi byl zdezorientowany
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-21, 07:56   

"Jest zdezorientowany teraz jest moja szansa"-pomyślałem szybko i postarałem go uderzyć z taren ken w obydwa oczy aby upał na ziemię i już nie wstał. Jeżeli by chciał mnie uderzyć Używam shunsin no jutsu przed jego oczy i staram się wykonać taren ken aby upadł na ziemię i już ie wstał w razie jeżeli by było blisko do tego aby mnie uderzył używam kawarimi no jutsu.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 12:11   

użyłeś kawarami
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-21, 12:16   

Używam szybko shunsin no jutsu i chcę pojawić się przed oczami trola szybko wyciągam kunai i wbijam mu go w oczy tak aby już nic nie mógł już zobaczyć. W razie zagrożenia używam kawarimi no jutsu z pieńkiem po czym pojawiam się za drzewem i tworzę 5 buhinów które biegną na trola a ja w tym czasie łapię go w Utsusemi no Jutsu i potem używam shunsin no jutsu i następnie taken ken w jego głowę aby już go oszołomić. Jeżeli mi to się uda to wykonuję jeszcze 2 taren keny w jego głowę.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 12:18   

wszystkie ataki troll odbijał z latwością
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-21, 12:29   

"Dobra mnie to pasi, ale już i tak dość dużo chkry zmarnowałem więc muszę się tym razem postarać"-pomyślałem kryjąc się za jakimś drzewem.
"Chwilka pomyślmy."-wpadłem na pomysł nie wiedziałem czy będzie dobry ale innego nie miałem więc chciałem go zrealizować. "Na jego podbródku ma jakąś ranę więc uderzę w nią. Tylko nie będzie łatwo się tam dostać."-pomyślałem i teraz myślałem jak się tam dostać. Kiedy wykombinowałem to wziąłem się do roboty. Utworzyłem jednego bushina ale tan czekał na mój znak kiedy ma pokazać się trolowi i odwrócić jego uwagę. A ja przemieniłem się w ptaka i na mój znak bushin się pokazał trolowi a ja latałem sobie niczym prawdziwy ptak. Jeżeli trol złapał się na "haczyk" ja podleciałem ostrożnie pod jego głowę i usiadłem na niej najciszej jak tylko potrafiłem. Bo przecież on ma spokojnie z 20 m wysokości więc nie poczuje jak 20 cm ptak sobie na nim siedzi. Kiedy byłem gotowy przemieniłem się w mrówkę i chodziłem po jego ciele tak aby dojść do podbródka i kiedy byłem gotów odmieniłem się u użyłem taren ken z kunaiem w ręku na jego ranę. W razie niebezpieczeństwa używam kawarimi jo jutsu i dalej robię mój plan.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 12:33   

Troll się rozśwcieczyl, gdy dostał i uderzyl cię tak, że odleciałeś i nie zdążyłeś użyć kawarami
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-21, 15:29   

"Cha mam twój słaby punkt."powiedziałem wstając powoli. Szybko ukryłem się z jakimś drzewem a kiedy znikłem mu z pola widzenia wykonałem bushin no jutsu i Stworzyłem 2 moje repliki. Jednej kazałem odwracać uwagę tego trola i drugiej pobiegnąć pod jego podbródek i dać się zaatakować (wtedy trol będzie miał100% pewności że ten bushin który odwraca jego uwagę to ja). Kiedy zniszczył tego 2 bushina ja poczekałem trochę kiedy trol się zmęczy po czym ja zakradłem się od tyło do niego i uderzyłem go z taren ken w jego słaby punkt. W razie niebezpieczeństwa używam kawarimi no jutsu. I ponawiam mój plan.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 16:18   

był już nieźle poturbowany, i nieźle wkurzony
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-02-21, 16:25   

"No to teraz ostateczny cios dobra?"-zapytałem ogromnego trola śmiejąc się z niego ale ja już też byłem troszeczkę zmęczony tym wszystkim więc wiedziałem że jeżeli ja teraz odpocznę i zregeneruję sobie siły to on zrobi to samo więc wpadłem na pomysł aby wysłać tam jednego bushina aby go denerwował a ja odpoczywam sobie za jakimś drzewem. Kiedy trochę odpocząłem postanowiłem że zrobię tak. Odwołałem bushina i ja sam poszedłem odciągać jego uwagę bo on pewnie sobie teraz myśli że ja to kolejny bushin a inne moje bushiny będą pozorowały że go atakują kiedy je zniszczy nie będzie się spodziewał że ja go zaatakuję. Kiedy już je zniszczy to ja atakuję go z taren ken w jego "słaby punkt". W razie niebezpieczeństwa używam kawarimi no jutsu. I ponawiam mój plan.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 16:29   

Troll nagle urósł i stał się jeszcze zręczniejszy. Użyłeś kawarami
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |