• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas się sprawdzić
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-22, 10:12   

" Cholera, dobry jest..." Stwierdziłem wstając.
Ustawiłem się około 10 metrów od przeciwnika. Bardzo szybko ruszyłem na niego, wyskoczyłem i zaatakowałem Dainamikku Entorii. Gdy przeciwnik został odrzucony spadam na ziemię i biorę zamach, później z całej siły uderzam go Oukashou. Następnie, gdy ten odlatuje biegnę za niego i wykopuję go w górę. Skaczę i mocno kopię go w brzuch, kierując w ziemię.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-02-22, 10:32   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-22, 10:32   

Uniknął Twojego drugiego ataku gdy na niego spadałeś, ale trafiłeś go nie specjalnie kolanem w splot, gdy jeszcze był zamroczony po kopniaku. Schylił się a Ty próbowałeś go wykopać. Jedyne co Ci się udało to go przewrócić plecami na ziemię. Następnie uderzyłeś z góry w jego brzuch. On splunął krwią i stracił przytomność... "Sędzia" siedzący za kontuarem wstał a tłum zaczął wiwatować:
-Oto nowy mistrz ringu! Taharii Yakimo! - powiedział podchodząc do Ciebie mówiąc na ucho:
-Jesteś dobry, ale Buma nie był w formie i Cię zlekceważył... Teraz jeśli dołączysz do Ringu w Tsuki-Gakure powołaj się na Mistrza Wioski Uzun Than... A oto Twoja wygrana... 400 Rou... - powiedział uśmiechnięty dając Ci je.
-Ktoś chce walczyć z obecnym mistrzem? - zapytał się starzec, a tłum ucichł. Nagle ktoś z tłumu, zwykły mężczyzna powiedział spokojnie:
-Ja mogę walczyć, ale nie z nim... Chcę trochę pożyć... - zaśmiał się i na ring weszło dwóch kandydatów którzy zaczęli się bić. Z powrotem otrzymałeś kluczyk.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-22, 10:37   

- Dziękuję.- Powiedziałem biorąc pieniądze.
Ruszyłem w stronę przebieralni. Przebrałem się i sprawdziłem czy wszystko mam, po czym wyszedłem i oddałem klucz. Zagwizdałem i ruszyłem na orle wprost do Tsuki- Gakure.

/Koniec/
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-22, 10:40   

+10 Szybkość
+8 Siła
+4 Chakra
+6% Piasek
+1 B
+2 Katon
+Tytuł Mistrza Wioski Uzun Than. W razie nie pojawienia się tam w ciągu tygodnia, tracisz tytuł. Jesteś także zapisany do I Ligi walk w ringu w Kraju Księżyca (Tsuki-Gakure też).
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |