• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas się sprawdzić
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 21:12   

Mężczyzna popatrzył na Ciebie...
-Tak oczywiście... Wpisowe 100Rou... - odrzekł spokojnie dodając:
-Imię i nazwisko... - teraz widziałeś, jak mężczyzna w krótkich spodenkach nokautuje drugiego efektywnym kopem w twarz z obrotu.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-02-21, 21:20   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 21:20   

- Taharii... Yakimo...- Powiedziałem tak głośno by tylko on mógł usłyszeć.
- Proszę, oto 100 rou.- Powiedziałem wyciągając 100 rou i kładąc na stolik.

//odjęta//
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 21:25   

-Dobra, najpierw zmierzysz się z Ando Uzuteki... To ten co przed chwilą wygrał... - powiedział wskazując gościa, który popisywał się na ringu...
-Idź do tego budynku, oto kluczyk... - dał Ci kluczyk wskazując na budkę obok - Oto i nasza przebieralnia... Znajdziesz tam wszystko i zdejmij swój ekwipunek i ubranie... - powiedział, a Ty wszedłeś do budynku, zacząłeś się przebierać. W szafce były czarne rękawice z uciętymi palcami. Ogólnie były bardzo cienkie. W szafce znalazłeś także czarne spodenki dosięgające piszczeli.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 21:27   

Przebrałem się we wszystko, reszta była silnie chroniona piaskiem.
Wyszedłem na ring i czekałem.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 21:34   

-Zasady są proste... Używanie jakichkolwiek broni, ninjutsu albo jutsu automatycznych grozi dyskwalifikacją... Aby wygrać trzeba znokautować przeciwnika, albo zmusić do poddania... Zabronione jest wyłupianie oczu i ciosy poniżej pasa (można w nogi) - powiedział stary człowiek, który przyjmował Twój udział. Twój przeciwnik przeskakiwał z nogi na nogę.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 21:41   

" No to do dzieła..." Pomyślałem i powoli, cały czas trzymając gardę ruszyłem na przeciwnika. Najpierw zadałem szybki prawy prosty w głowę, później zaatakowałem lewym sierpem. Nie dając przeciwnikowi szansy odskoczyłem, a gdy ten trzymał gardę ponownie zaatakowałem. Zadałem prawy prosty, a gdy ten blokował zaatakowałem szybką serią wątrobę.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 21:44   

Gdy zaatakowałeś lewym sierpem on w tym samym zaatakował prawym uderzając Cię w bok głowy, lekko ogłuszając. Natomiast Ty uderzyłeś go w żebra wytwarzając ogromny ból. Odskoczyłeś i przy prawym prostym, który go zaskoczył trafiłeś go odpychając. Próbowałeś zaatakować serią na wątrobę, ale doszedł tylko jeden cios, a w Twoją klatkę piersiową uderzyła jego noga, a Ty odleciałeś na parę metrów. Widocznie jest to jeden z lepszych zawodników. Był umięśniony, ale szczupły. Wyglądał na dobrego wojownika, albo jakiegoś shinobiego.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 21:48   

" Hmm... Szkoda że nie mogę używać Taijutsu." Pomyślałem wstając.
Podbiegłem, wyskoczyłem i z całej siły zaatakowałem z półobrotu. Gdy spadałem od razu płynnie podciąłem przeciwnika. Gdy ten leciał na ziemię zaatakowałem bardzo mocnym podbródkowym. Następnie odskoczyłem i stanąłem w pozycji obronnej.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 22:03   

Przeciwnik upadł na ziemią znokautowany... A wśród widowni pośród wiwatów dało się słychać powolne, głośne klaskanie oraz trochę zachrypły, gruby, męski śmiech...
-No, mały... Pokonałeś zawodnika z pierwszej ligi... Ale ja... - powiedział człowiek, którego dostrzegłeś teraz wśród widowni... Był to prawie dwu metrowy facet o ciemnej karnacji i czarnym płaszczu. W uszach miał dziwne kolczyki z piórami i pojedynczego irokeza na głowie w czarnym kolorze. Wszedł na ring zrzucając swój płaszcz. Był niewiarygodnie umięśniony a na sobie miał zamiast spodenek długie, czarne spodnie. Zdjął buty stając przed Tobą, na co staruszek poważnie odpowiedział:
-Buma, tylko nie zabij chłopaka...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 22:09   

" A więc kolejny ? Będzie ciężko..." Stwierdziłem omiatając gościa wzrokiem.
Wykorzystując moją szybkość podbiegłem za niego i mocno kopnąłem go w plecy. Gdy ten leciał do przodu znowu pojawiłem się przed nim i wybiłem go do góry. Skoczyłem i zadałem 3 mocne kopnięcia, kończąc sekwencję efektownym ciosie piętą w wątrobę krzycząc:
- Shishi Rendan !
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 22:11   

Facet upadł na ziemię robiąc w niej lekkie wgłębienie a wszyscy z widowni się odsunęli... Nagle "Buma" zaśmiał się:
-Daleko Ci, aby pokonać mistrza... - powiedział wyskakując na Ciebie dwoma rękoma próbując zgnieść. Udało Ci się odskoczyć, ale mimo swojej masy był niewiarygodnie szybki.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-21, 22:15   

Odskoczyłem od ataku i zadałem mocne kopnięcie z pół obrotu w tył głowy przeciwnika. Następnie nie patrząc co się stało pojawiłem się pod nim. Wybiłem go w górę, a gdy byliśmy na dole zaatakowałem Oukashou i Ikkateriyu (czy jakoś tak) zadając mocny cios wprost na przeponę wroga. Następnie odskoczyłem i byłem gotów zrobić unik.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-21, 22:19   

Pojawiłeś się pod nim, lecz on zablokował cios łapiąc Cię za nogę i wyrzucając poza ring na jakiś powóz krocząc do Ciebie.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-22, 07:09   

Wstaję i ruszam na niego. Wykonuję skok, przeskakując mu nad głową. Gdy jestem za nim z całej siły atakuję go Oukashou w plecy. Następnie, korzystając z okazji wyskoczyłem i zaatakowałem Konoha Senpuu prosto w głowę mojego przeciwnika. Później odskakuję na parę metrów i jestem gotów zrobić unik.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-22, 10:08   

Zablokował pierwszy atak ale odsłonił się na Twoje Konoha Senpuu. Oberwał solidnym kopniakiem w twarz a z ust poleciała mu krew. Siła uderzenia zamotała nim i go przewróciła. Jednak ten od razu wstał wykonując skomplikowaną serię uderzeń. Dotychczas udawało Ci się unikać jego ciosów ale ostatni cios był w zasadzie zwodem i jego noga wyleciała zza jego pleców gdy się schylił i trafiła Cię w twarz. Widocznie jest bardzo rozciągnięty.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |