• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas się sprawdzić
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 12:36   Czas się sprawdzić

Otrzymałem pozwolenie na opuszczenie granicy, od razu stamtąd wyruszyłem w podróż.
Zagwizdałem, a chwilę później pojawił się obok mnie orzeł.
- Witaj, dawno się nie widzieliśmy.- Powiedziałem klepiąc po głowie wielkiego ptaka.
- No dobra, lecimy przed siebie. Muszę poszukać zleceń i trochę jeszcze poćwiczyć.- Powiedziałem i wsiadłem na orła, na którym odleciałem.
Zacząłem wypatrywać pustych miast, obozów w których ktoś może mieć jakieś zlecenie, możliwie kryjówek jakiś bandytów.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-02-20, 12:40   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 12:40   

Przy drodze zauważyłeś jakieś poprzewracane powozy i z dziesięciu chłopów którzy pomagali kupcom wyciągać je z błota, spowodowanego topnieniem śniegu.

/PS: Odpisz mi w Poza Wioską/
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 12:42   

- Lądujemy...- Powiedziałem szeptem i zleciałem na dół.
- Co się stało ?- Zapytałem kupców.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 12:48   

-Dobry chłopcze, może pomożesz nam w wyciągnięciu wozów... - powiedział stary kupiec.
-Śnieg się topi, idzie wiosna... Wszędzie błoto! - zdesperowany kupiec złapał się za głowę, a dwóch innych kupców próbowało z chłopami wyciągnąć jeden z powozów, których było trzy...
-Koło nam spadło z osi i teraz utknęliśmy tu, a inne wozy wpadły bokiem do błota... - teraz zauważyłeś, że każdy z powozów był zanurzony prawym bokiem w błocie. Wydawało Ci się, że za jednym z krzaków zauważyłeś kawałek czerwonego materiału...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 12:58   

Odsłoniłem opaskę z lewego oka i uaktywniłem Byakugana.
- Co to jest ?- Zapytałem wskazując na czerwony materiał.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 13:07   

Jeden z kupców spojrzał na Ciebie nerwowo, a ty ujrzałeś dzięki Byuakuganowi, że wszędzie wokół stoi masa łuczników. Z napiętymi cięciwami mieli łuki nacelowane na Ciebie, na to kupiec rzekł:
-Jaki materiał... - drugi zaś nie wytrzymując presji wyciągnął rękę zza wozu a na jednym palcu miał pierścień, z którego wystrzelił ładunek elektryczny odpychając Cię. Stary kupiec który prosił Cię o pomoc krzyknął tylko:
-Do ataku! Strzelać bez rozkazu! - masa strzał wystrzeliła w Twoją stronę, a Ty automatycznie zasłoniłeś się piaskiem... Dzięki Twojej szybkości nawet, jeżeli strzała przedarła się przez piasek chybiała, albo trafiała w ubranie... Chłopi wskoczyli w krzaki a na Ciebie leciały kolejne salwy... Zjednoczone Królestwo Natomiast kupiec, który wydał rozkaz zaczął uciekać po drzewach w głąb lasu.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 13:12   

" Cholera !" Pomyślałem szybko aktywując Suna no Tate i Suna Yoroi. Odskoczyłem na paręnaście metrów i od razu zaatakowałem.
- Ryuusa Bakuryu !- Krzyknąłem sprowadzając na wszystkich ogromną piaskową lawinę.
Następnie, nie czekając przyłożyłem dłonie do ziemi i krzyknąłem:
- Sabaku Taisou !- Miażdżąc ciała wrogów które znajdowały się pod piaskiem.
Potem od razu odskoczyłem, gotowy na wszelki wypadek zrobić Kawarimi, gdyż wiedziałem że piasek może nie zdążyć.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 13:15   

Przed Tobą było jedno, wielkie pobojowisko... A "kupiec" który był przywódcą zniknął za Twoim polem widzenia...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 13:18   

Zagwizdałem i od razu wskoczyłem na orła. Zacząłem lecieć po drodze wypatrując kupca, będąc cały czas gotowy do obrony piaskiem mnie i orła.
- No dalej, założę się że jest z Zjednoczonego królestwa...- Powiedziałem do siebie.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-20, 14:38   

Kupiec biegł przez las co chwilę patrząc za siebie. Po chwili zauważył cię nad sobą i przyśpieszył.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 14:42   

" Nie uda ci się to..." Pomyślałem i złapałem kupca za kostki, za pomocą piasku.
Gdy ten upadł lekko obniżyłem lot i zeskoczyłem z orła.
- Powiesz mi wszystko, dlaczego to zrobiłeś, dlaczego mnie atakowaliście, inaczej cię zabiję...- Powiedziałem do kupca, a piasek zaczął tworzyć wokół niego piaskową trumnę.
- Sabaku Kyuu.- Powiedziałem.
- Dobrze, a teraz mów, inaczej cię zmiażdżę. I pamiętaj, widzę wszystko wokoło, a piasek sam mnie broni więc nikt ci nie pomoże.- Powiedziałem do kupca, który był w piaskowej trumnie.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 14:44   

Kupiec uśmiechnął się i zniknął pośród lasu... A w Ciebie znienacka poleciał jakiś dziwny złoty przedmiot. Trafił Cię w nogę i momentalnie Ci ją sparaliżował.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 14:51   

" Cholera jasna... Shukaku, pomógłbyś..." Pomyślałem i za pomocą piasku stworzyłem wokół mnie Suna no Mayu, i czekałem aż będę mógł się ruszyć.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-20, 14:54   

W kulę co chwila waliły bez skutku ataki... Ty zaś odzyskiwałeś czucie w nodze... Natomiast gdzieś poza kulą z paru stron, tym samym głosem usłyszałeś...
-Hyouton... no Jutsu! - nie słysząc całej nazwy. Nagle zrobiło się zimno i na zewnątrz zaczęli biegać. Przywódca (kupiec) rzucał rozkazami, chyba przybyli łucznicy...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-20, 14:57   

Tworzę za pomocą Daisan no Me oko na zewnątrz kuli. Gdy widzę przeciwnika odrazu atakuję Suna no Mayu Heroy, najbliższych łuczników. W drugą stronę używam Suna Nadare.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |