• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W poszukiwaniu pokoju
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-19, 15:01   W poszukiwaniu pokoju

Wstałem pakując się do niebezpiecznej drogi. Gdy tylko skończyłem postanowiłem bez chwili wahania wyruszyć w drogą wprost do Konohy. Wybiegłem z wulkanu wskakując na czekającego tam na mnie orła i poszybowałem w niebo lecąc w stronę mojej byłej wioski z nadzieją ,że można jeszcze zapobiec wojnie która wydaje się nieunikniona....
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-02-19, 15:07   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-19, 15:07   

Wychodząc salutowali Ci żołnierze i różni ninja... Wybiegłeś z wulkanu wskakując na orła który wzbił się daleko w niebo, później skręcając ostro w stronę Konohy... Przecinałeś niebo jak zabójczo szybka strzała... Zacząłeś nurkować wiedząc, że jesteś w dobrym miejscu... Z daleka rozległ się od strony błysk w jednym miejscu, jakby ktoś porozumiewał się lustrem. Na dole między drzewami i na polanach chodzili ludzie i trenowali shinobi... Leciałeś tak będąc w miarę przy wiosce... Konoha rozrosła się i to bardzo... Były dobudowane wieżyczki... Na jednej z nich gdy pojawiłeś się na niebie rozbłysnął płomień...
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-19, 15:11   

Wzleciałem wyżej nad wioską kierując się centralnie nad biuro Hokage.
- Krąż tutaj jak gwizdnę to zabierzesz mnie stamtąd - powiedziałem do mojego orła i po prostu zeskoczyłem z niego - tak jak to robiłem setki razy - i wylądowałem cichutko na balkonie biura. Od razu wszedłem i przywitałem się.
- Dzień dobry Kakashi. Za pewne mnie znasz - po tych słowach zdjąłem maskę z twarzy - To ja Mizuno Uchiha, przybyłem prosić Ciebie abyś puścił czyn moich ludzi płazem i nie doprowadzał do kolejnej wojny Hokage
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-19, 15:19   

Zauważyłeś, że na każdej wieżyczce zapalił się ogień. Zacząłeś spadać na biuro Hokage i minęły Cię kunaie które były bardzo celne i nie wiadomo skąd nadleciały. Tobie jednak udało się ich uniknąć... Wskoczyłeś na balkon, który teraz był otwarty, spojrzałeś tylko a w środku stał Kakashi przygotowany na Twoją wizytę i paru shinobich. Za Tobą pojawiło się dwóch shinobich w strojach ANBU... Słysząc Twoje słowa odrzekł tylko:
-Witaj, usiądź... Nie mam Ci za złe opuszczenie wioski Mizuno... I szczerze, mimo tego przewinienia... Myślę, że wojna wyniszczy i nas i Was... Wtedy Akatsuki z pewnością zaatakuje Konohę i będzie to nasz koniec... Wojna nas wyniszczy, ryzyko jest zbyt wielkie... - mówił Kakashi a ANBU za Tobą po prostu zeskoczyli z balkonu. Shinobi w pokoju jak i Kakashi posiadali na krzesłach...
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-19, 15:39   

Usiadłem również na krześle patrząc się na Kakashiego. Moje oczy posiadały zwyczajną ciemnobrązową barwę. - Dzięki Ci mam nadzieję że nadal nasze wioski pozostaną neutralne wobec siebie. Nikt nie chce żeby wojna wyniszczyła ten kruchy pokój który panuje teraz na świecie. - powiedziałem poprawiając sobie opaskę na czole...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-19, 15:52   

-Oczywiście... Mam nadzieję, że nie karałeś owych shinobi... To prawda... Zaatakowali jednego z naszych chuuninów... Ale go nie zabili... A takie incydenty zdarzają się codziennie... - powiedział spokojnie Kakashi a shinobi zajęli się swoimi sprawami.
-Natomiast owy shinobi był już wiele razy w szpitalu... Nasze informacje donoszą, że to on zaczął całą tą awanturę między wioskami... Ale nie ukaraliśmy go, bo tak to byśmy musieli robić to kilka razy dziennie... - zaśmiał się Kakashi...
-Ja nie chcę wojny... A Konoha, chętnie podpisze sojusz z Tsuki-Gakure... Wy i Wasze... Fukyuu? - zapytał sam siebie nie wiedząc czy dobrze to wymawia:
-Stoczyło wiele bitew, a Zjednoczone Królestwo wycofało się z Waszych terenów... Mimo naszej siły Zjednoczone Królestwo utworzyło silną linię oporu... - do pokoju wszedł zdyszany posłaniec zwracając się do Hokage...
-Szanowny Hokage! Linia Zjednoczonego Królestwa padła pod naciskiem naszym i dzięki temu, że mały oddział Fukyuu zaatakował drugą stronę kraju, przez co nie przybyły do wrogów posiłki... Mamy otwartą drogę do Królestwa... - powiedział szybko a Hokage zaśmiał się:
-Między nami koniec wojny... A teraz poradzimy sobie sami... - podając Ci rękę i wstając:
-Jeżeli chcesz, przenocuj na mój koszt w jakimś hotelu... - wychodząc zwracając się do shinobich:
-Zorganizujcie atak... Na razie Mizuno... - pozdrowił Cię spokojnie i wyszedł, a z nim wszyscy shinobi, został tylko jakiś urzędnik...
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-19, 16:01   

- Na razie - powiedziałem wychodząc przez balkon i przywołując orła na którym wróciłem do wioski...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-19, 16:06   

Dziwnym zjawiskiem był to... Że przywitały Cię oddziały Fukyuu... Wróciłeś do swojego biura... A na biurku leżał list:
Oddział Specjalny 21 należący do Kapitana Sjana Jina i Oddział 34 wraz z swym Kapitanem Aru Neuno zdobyli od Zjednoczonego Królestwa miasto Omnah i miasto Tsayu.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |