• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Uratowanie księżniczki[Event]
Autor Wiadomość
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-21, 14:14   

Gdy tylko Jabba chciał położyć notkę na kwiatach to one przywiązały go, unieruchamiając go. Akki i Toshiro unikneli ataku i wystrzelili kule ognia w miejsce gdzie nie było Jabby, by go nie spalić. Shinobi użył jakiegoś jutsu i nagle uformował tarczę z kwiatków, która obroniła się przed kulami ognia. Shinobi już zmęczony związał też węża i groził:
-Jeśli mnie zaatakujecie to zmiażdzę tego dzieciaka! -Wskazując na Jabbe.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-02-21, 14:20   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 14:20   

"Dobra wpadłem" pomyślał zażenowany Jabba. ?jak mógł sobie na takie coś pozwolić. Nagle coś sobie przypomniał. Miał jedną dziecinnie prostą technikę, a śmiertelnie dla tych kwiatów groźną. Aktywował boufuu kikou [własne] tym samym rażąc prądem kwiatki. Następnie, gdy już był wolny, wyjął kosę Jashina i wbił ją w ziemię. Następnie za pomocą techniki Gairaishuu Chikaku spróbował przeciąć korzenie roślin. Gdy to się uda chłopak wyjmuje kosę, i próbuje zaatakować przeciwnika
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-21, 14:25   

" A miażdż go, to ninja, uwolni się z tego"- pomyślał patrząc, jak Jaba próbuje się uwolnić. Kiedy ninja nie patrzył, on zrobił jednego klona i używając Henge no Jutsu zamienił się w ptaka. Później latał w górze i wzlatywał patrząc na teren. Był przygotowany, do ataku, kiedy Jabba się uwolni on zamieni się w człowieka i spróbuje zabić shinobiego. Patrząc co chwilę na swojego klona i Toshiro.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-21, 14:30   

Jeżeli Jabbie uda się uwolnić z pułapki Jounina zauważam, że zaczyna się męczyć, więc nacieram na niego moim całym arsenałem. Na początek tworzę trzy klony. Jeden atakuje od północy, następny od wschodu, ostatni klon atakuję z zachodu, a ja z południa. Każdy rzuca po pięć kunai z notkami wybuchowymi. Po wybuchu tworzę klona, który skacze na przeciwnika z kunai w dłoni, a kiedy do niego doleci wbija mu go w głowę oraz zostawia na nim trzy małe żuczki. Po tej kombinacji wysadzam żuki zostawione na głowie Jounina. Zanim jeszcze opadnie wielki obłok dymu po wybuchu wykonuję Hikyuu no Jutsu[Katon] Wysyłając potężną kulę ognia na przeciwnika.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-21, 14:35   

Jabba czuje że traci chakre w tych kwiatkach i udało mu się ledwo pozbierać. Nie zdążył nawet uderzyć, gdyż goniła go następna para kwiatków. Jabba odskoczył do sufitu, a tam już kwiatki nie dosięgały.

Akkiemu udało się zamienić niezauważalnie w ptaka, ale nagle zobaczył że za Toshrio, który bombardował przeciwnika, czołgała się ręka z kwiatków. Widziałeś to już za późno i nie zdążyłeś ostrzec kolegi.

Toshiro zbombardował przeciwnika, ale on okazał się klonem z kwiatków. Toshiro rozglądał się za wrogiem i nagle zza niego zaczeła go dusić ręka z kwiatków, która zamieniła się w kokon z kwiatków, w którym znajdował się Toshiro. Kokon wsiąknął Toshiro do reszty kwiatków, gdzie zaczął tracić chakrę.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-21, 16:15   

"Trzeba zniszczyć Jounina, bo to nie ma sensu. Te rośliny pochłaniają chakrę" pomyślał Jabba uważając na zielska. Następnie chwycił kosę, i spróbował przeciąć swojego przeciwnika. Co chwila używał shunshin i atakował w innym miejscu. W pewnym momęcie chłopak używa shunshin daleko od przeciwnika i roślin. Wtedy nabiera sił, i używa shunshin przed przeciwnika, próbując go sparaliżować sajiminjutsu, a następnie przeciąć
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-22, 10:51   

Jako ptak wypatruje prawdziwego Jounina, potem podlatuje za niego i zamieniam się w człowieka dźgając go w łopatkę i podcinając go, tak, żeby spadł na ziemię. W razie kontr-ataku używam Kawarimi no Jutsu. Zostawiam wtedy na nim kawałek gliny, który niszczę, za pomocą Katsu. "A może zabić Toshira? A może nie, no ale zabijanie jest takie fajnie, a on jest w kwiatku..." Podchodzę do kolegi z drużyny, który jest w kwiatku. Biorę całą garść gliny i tworzę z nich pająki i koniki polne. Nasyłam je na niego i używam KAatsu. Później ładuje Kawarimi no Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-22, 10:54   

Kiedy jestem w kokonie tworzę jak największą ilość klonów, ale tak żeby zostało miejsca do poruszania się. Kiedy Kage Bunshiny będą gotowe wraz z nimi łapę za kunai i zaczynam niszczyć kokon mówiąc sobie w myślach.
*Cholera... Jeżeli użyję Hikyuu no Jutsu[Katon] bądź wysadzę w wewnątrz jakieś gliniane rzeczy to mnie zrani, więc jedynie kunai mogę próbować się wydostać.*
Kiedy w kokonie z kwiatów zrobię jakąś malutką dziurę wypatruję przez nią jakiegoś kamienia czy coś w tym stylu i używam Kawarimi chcąc się wydostać z tego przeklętego miejsca.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-23, 07:14   

Toshiro udało się zrobić Kawarimi, a Akkiemu udało się trafić w łopatkę przeciwnika, a on użył jakiejś techniki podmiany z kwiatkami i pojawił się na drugim końcu jaskini. Później jeszcze go trafił Jabba i uciekł do góry. Akki miał daleko do Toshiro, a na dodatek goniły go słupy z kwiatków.
-Nie daruje wam tego. -Powiedział wściekły shinobi i widać było że ma jeszcze jakąś minute życia.
-Umrzemy razem! - Krzyknął zdenerwowany i zrobił z wszystkich kwiatków jakieś ostrza, które z góry już były gotowe do lotu. Ostrzy było na całą jaskinię więc nie dało się uciec. Nagle ostrza zostały puszczone i leciały szybko w dół.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-23, 13:49   

"hmm zastanówmy się. Właśnie leci na mnie mnóstwo ostrzy, a ja gadam sam do siebie" pomyślał szybko Jabba i obmyślił plan działania. Jednak nagle coś mu się przypomniało. Gdzie księżniczka? Gdy ostrza były wystarczająco blisko chłopak zamienił się za pomocą henge w malutkiego robaczka, a następnie spróbował przelecieć, bądź użyć shunshin między ostrzami. Gdy to mu się uda odmienia się znów w siebie, i rusza w głąb jaskini na poszukiwanie dziewczyny
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-23, 14:10   

"Jaki idiota z tego Jounina, myśli, że dam się zabić! HAHAHAHA!"- pomyślał Akki i czekał, aż sztylety opadną niżej. "Ech...Ale to wolne, przecież bardzo łatwo można tego uniknąć, on ma jakiś plan."- główkował i szybko wykonał Shunshin no Jutsu za shinobiego. Chwycił go i podniósł, a sam się schował pod nim. Jeżeli stawiał opór zabił go kunai, a jeśli on był klonem chłopak przygotował Kawarimi no Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-23, 14:26   

*ehh... Niby silny, ale inteligenty to z niego shinobi nie jest...* Pomyślałem, po czym stworzyłem mnóstwo małych żuczków, które rzuciłem na kolce. Następnie zamieniłem się w małą muchę i zacząłem latać wewnątrz jaskini w poszukiwaniu księżniczki cały czas unikając wielkich ostrzy spadających z góry. Kiedy odlecę na bezpieczną odległość od tych kolców, na które rzuciłem żuki wysadzam je i latam dalej szukając księżniczki.
_________________
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-23, 14:31   

Ostrzy było zbyt wiele byście zniszczyli choć część nich. Nagle skały zostały rozwalone przez coś i połowa kwiatków została zdmuchnięta przez jakieś osoby. Widzicie dwóch shinobi, którzy stali wśród dymu, a za nimi była jakaś dziewczyna.
-Cześć. Zerkaliśmy na wasze umiejętności i powiem tyle. Akki, nadajesz się do naszego oddziału. Wstąp do Tsuki, a tam ShiKage powie ci gdzie mnie spotkać. -Powiedział jeden z nich, a Toshiro poznał go. Był to jego dawny sensei - Izumo Uchiha.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-23, 14:59   

-Myślę, że to jest księżniczka. Pozwole sobie ją odprowadzić do wioski- powiedział dumny Jabba, i dał sygnał dziewczynie by szła za nim. Skierował się do konohy
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-23, 15:04   

Akki popatrzył dumnie na kolesia, którego poznał Toshiro. Był dumny, że nadaje się do jakiegoś oddziału, podszedł do niego i oblizał swój zakrwawiony kunai:
- Szczerze nie wiem, czy będę chciał pójść do waszego oddziału, ale w razie czego zapamiętam, że mi to proponowaliście.- powiedział.- Toshiro, Jabba, idziemy do Konohy- dodał i skierował się w stronę Konohy.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |