• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Znienawidzona postać...
Autor Wiadomość
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 11:31   Znienawidzona postać...

Tak jak w temacie, dajecie znienawidzone postacie. Ja na razie dam jedną:
Sasuke Uchiha- oczywiscie, już wyjaśniam, czemu ten noob jest moją znienawidzoną postacią. W pierwszych seriach anime był nawet, nawet, ten Katon, Sharingan(później znienawidziłem to KG. Lecz wszystko się kończy, kiedy ten idiota idzie do Orocha, potem zaczyna być jeszcze gorzej. W shippuudenie, to każdy odcinek z nim, był dla mnie straconym, a w mandze, prawie każdy chapter jest z nim związany.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Wysłany: 2010-02-16, 12:21   

_________________

 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-16, 12:21   

Mnie też denerwuje SASUKE UCHIHA. Niby taki koks ale gdyby nie Itachi to by nie miał Susanoo i Amaterasu i by na pewno przegrał w pojedynkach tych po walce z itachim(czyt. Z Raikage, Z Zabójczą Pszczołą) Również w tych pojedynkach zawsze ktoś musiał go ratować przed śmiercią.
_________________

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-02-16, 22:54   

Ss-kun(sasuke uhiha<- tak specjalnie uhiha ;) ) - Jest to postać sztucznie utrzymywana przy życiu. Niedługo anime Naruto będzie musiało się zamienić na Sasuke, bo już prawe nie widze Naruciaka w mandze. Hinata wyznała naruto miłość i nic o tym nie jest. Jest tylko o sasuke, który sobie gada z Madarą -.-

Wujek Oro - na początku zapowiadał się fajnie. Ten jego język mnie rozśmieszył, ale są jakieś granice. Też został podtrzymany przy życiu, bo nie dość, że jakimś cudem przegrał z 3hokage, który był koksem(załatwił 1 i 2 hokage) to na dodatek przeżył spotkanie z 4-ogonistym kyuubim, który praktycznie był nie do powstrzymania. Nudził mnie i wkurzał, ale na szczęście ktoś go zabił. Szkoda, że tą osobą był sasuś T_T
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-17, 07:00   

1. Ah... Sassssuuuuukkkkeeee-kuuuunnnn !! Idiota jakich mało, cały czas o nim, a co najgorsze jest zabójcą najlepszych postaci jak Deidara... Sasuke tylko dlatego żyje jeszcze bo świetna postać Itachiego "kochała go" i podczas walki robiła jak najlepiej dla Saska... (Wyciągnięcie Orociparu...) Innymi słowy nie znoszę Sasuke...
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-17, 08:47   

Sasuke, bo to emo... I oro... bo był cienką dupą a cały czas ożywał... -_-
_________________



 
 
     
Suzaku Douhito 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 206
Skąd: Gorzyce(Górny Śląsk)
Wysłany: 2010-02-17, 11:31   

No cóż ja się zgadzam z wszystkimi powyżej Sasuke jest do bani ale wszystkie możliwe argumenty zostały już wykorzystane przez moich przedmówców :P
_________________


 
 
     
Ichimaru Senjuu 


Natura Chakry: Doton[Ziemia]
Wiek: 24
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 703
Skąd: Konoha-Gakure
Wysłany: 2010-02-17, 18:00   

Sasuke Uchiha-Nie ma tu nic do gadania jak poprzednicy Anime już bedzie Sasuke a nie Naruto zabił Deidara nienawidzę go
_________________


 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-17, 19:14   

Kabuto-nie na widzę go,jest podstępny,nieuczciwy i wogóle może doprowadzić do szału człowieka.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 10:49   

Ja jakoś może jedyny nie lubię sakury bo to cham wielki nie zauważa czy ktoś ją lubi czy nie jest skupiona tylko na sobie
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-19, 10:59   Re: Znienawidzona postać...

Akki Nendo napisał/a:
W shippuudenie, to każdy odcinek z nim, był dla mnie straconym, a w mandze, prawie każdy chapter jest z nim związany.


A ja ci powiem że to nieprawda. Gdyby nie ten emo to akcja nie byłaby tak ciekawa jak teraz. Madara go wykorzystuje i tworzy się z tego całkiem niezła akcja. Co do tematu to też najbardziej nielubie Sasuke z tego samego powodu co piszecie wyżej :)
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 13:46   

Ja nienawidze saska brrr... Aż mnie ciarki przechodzą. Bo to taki mał6y koksik co myśli, że jest fajny jak pokona kogoś kto dał się zabić, gościa w wieku trzeciego hokage, i gościa w mące chyboczącego się nad grobem
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-19, 18:03   

Sam Sasek nie jest zły, jednak sposób w jaki urósł w tak nieprawdopodobną siłę budzi już we mnie pewne wątpliwości. Rozumiem, że trenował u Orochimaru, ale Naruto trenował i Jirayia'i i jakoś nie jest super koksem, który rozwala wszystkich na około... Ja nie lubię właśnie za to Saska...
No i Sakura. Bo co ona potrafi? Medyczne nin jutsu to jednak trochę za mało... Już znacznie bardziej lubię Ino, ona przynajmniej jakieś jutsu potrafiła...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-19, 18:20   

Ja najbardziej nienawidzę Sasuke, który na początek anime był całkiem spoko.
_________________
 
 
     
Douhito Seichi 
Studemt Akademii



Natura Chakry: Doton
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 26
Skąd: zzz ;* Konohy
Wysłany: 2010-02-20, 09:17   

No widzicie ludzie? Mamy różne poglądy co do tego... Ja osobiście nie lubię Kabuto - jest to postać, której nie chcę nigdy więcej na oczy widzieć. Nie mówię już o charakterze(ale on też ma dużo do gadania) ale ogół całej postaci dla mnie jest to okularnik, który gówno umie i żeby coś zdobyć stał się przydupasem Orochimaru - taki pasożyt je....

Co do Sasuke, mógłbym wam powiedzieć, że zdobył taką moc tylko dlatego, że posiada Sharingana - rozwijał go, a techniki pokazywał mu Orochimaru, on kopiował... Nic prostszego, prawda? Dlatego stał się tak silny, ale wam przeszkadza samo to, że jest, więc was nie przekonam.
 
 
     
Izumo Uchiha 


Natura Chakry: Katon, Suiton
Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 2372
Skąd: Tychy
Wysłany: 2010-02-20, 10:08   

Douhito Seichi napisał/a:
Ja osobiście nie lubię Kabuto - jest to postać, której nie chcę nigdy więcej na oczy widzieć. Nie mówię już o charakterze(ale on też ma dużo do gadania) ale ogół całej postaci dla mnie jest to okularnik, który gówno umie i żeby coś zdobyć stał się przydupasem.


No jest takim dziwakiem, ale z tym że gówno umie to się nie zgodzę. Zobacz jak Yamato, Sai, Sakura i Naruto szukali Sasuke. Ten przydupas potrafił bronić się przed wszystkimi atakami ich, a do tego jest zwykłym medykiem. Umiałby zwykły medyk obronić się przed takimi atakami? Oczywiście że nie :)

Douhito Seichi napisał/a:
Co do Sasuke, mógłbym wam powiedzieć, że zdobył taką moc tylko dlatego, że posiada Sharingana - rozwijał go, a techniki pokazywał mu Orochimaru, on kopiował... Nic prostszego, prawda? Dlatego stał się tak silny, ale wam przeszkadza samo to, że jest, więc was nie przekonam.


Tak to racja, ale ja akurat nie nielubie go za siłe, tylko nielubie go za charakter :) Gdyby nie skłonność Itasia to Sasek by był nawet gorszy od Nejiego.
_________________



Kod:
http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=113
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |