• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wkracza Nizari Asneri!
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 21:56   

-Zwiedzam... A nie wolno?
Zapytałem po chwili dodając.
-Ja i mój przyjaciel jesteśmy ciekawi czemu ci ludzie wylecieli przez okno...
W razie ataku użyję Kawarimi no jutsu. Staram się też zauważyć znak na jego ochraniaczu.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-02-16, 22:00   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-16, 22:00   

Zaszarżował na ciebie z kunaiem i aktywował Sharingana z 3 łzami, i nie odpowiedział na twoje pytanie.
- No dawaj gówniarzu, chodź !- Krzyknął gdy ty zrobiłeś Kawarimi znak był dziwny... Był to pytajnik !
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 22:07   

-Ooo... Przyjacielu. Chyba nasz Missing sam się znalazł.
Powiedziałem do demona po czym rzuciłem na początek 5kunai. Po chwili stworzyłem 5kage bunshin no jutsu które rzuciły kunai'ami i rzuciły się do ataku. Ja sam odsłoniłem swojego sharingana. Stworzyłem jeszcze 1klona który zaczął machać rękami nad moją dłonią. Sam wysyłałem chakrę. Po chwili powstał rasengan, a ja ruszyłem na przeciwnika. Przed nim użyłem shunshin no jutsu za niego i uderzyłem celując w plecy. Jeśli jednak mi się nie uda używam kawarimi. Szybko używam Mizuame Nabara, aby unieruchomić przeciwnika. Wtedy wysyłam łańcuchy swojej lalki. Kierowałem nią tak, aby obwiązały przeciwnika i go unieruchomiły. Następnie używam Seppaku no Jutsu w celu przestraszenia przeciwnika.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-17, 20:43   

Udało ci się, wróg odleciał na paręnaście metrów i powiedział:
- Dobry jesteś dzieciaku, żryj to !- Krzyknął i zaatakował cię Katon] Karyuu Endan.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-17, 21:02   

Szybko użyłem technikę Mizuame Nabara. Wyplułem maź na technikę katon co powinno spowodować ugaśnięcie. Gdy to nie pomoże włączę Suitogana, a następnie użyję techniki Mizu Kegaw. Dzięki Suitogan'owi nie będę do tego potrzebował zbiornika wody i za pomocą stworzonej "wodnej" skóry zgaszę technikę Katon. Gdy już się obronią wyłączę Suitogana(Oczywiście jeśli będę go włączał.), a następnie stworzę klona, a sam nie zauważony zamienię się w shurikena. Jeśli przeciwnik go ominie odmienię się i rzucę Shurikenem Demonicznego wiatru używając Kage Shuriken no jutsu. Gdy przeciwnik uniknie ataku tworzę 4klony i wysyłam je na przeciwnika. Następnie tworzę jeszcze 4klony. 3Klony wysyłam, aby obezwładniły przeciwnika, a sam z 1klonem znów robię rasengana. Celuję jak wcześniej w brzuch. Gdy przeciwnik odleci za pomocą Shunshin no jutsu przeniosę się przed lecącego przeciwnika, a następnie skupię maks chakry w ręce i uderzę lecącego na mnie shinobi'ego wywalając go w górę. Następnie rzucę 5kunai i za pomocą techniki Asaito Souran podłączę nici chakry do rzuconych kunai i ściągnę przeciwnika waląc nim o ziemię.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-18, 18:39   

Gdy robiłeś Rasengana przeciwnik rozpłynął się, a wokół ciebie pojawiło się mnóstwo klonów, każdy zaatakował cię kunaiem.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-18, 18:52   

Szybko użyłem Kawarimi no jutsu. Jeśli klony zniknął szukam oryginału i atakuję go razem z 5klonami stworzonymi przeze mnie. Wpierw używam Konoha senpuu. Gdy przeciwnik odleci podłączę nici chakry do lalki i wyślę łańcuch tak, aby związał nogi przeciwnika i rzucę nim o ścianę domu. Jeśli jednak klony nie zniknął podłączę nici chakry do lalki i zacznę atakować wszystkie klony łańcuchami.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-18, 19:02   

Klony dalej za tobą goniły, dostałeś jednym kunaiem, który zrobił ci szramę na twarzy. Zrozumiałeś że nie będzie to łatwe.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-18, 19:27   

-Coś tu nie tak. To musi być Genjutsu. Kai!
Krzyknąłem z zamiarem rozproszenia genjutsu. Gdy klony zniknęły uderzę oryginał z konoha senpuu. Gdy będzie leciał złapię go za nogi łańcuchami lalki i rzucę nim o ścianę. Gdy to się uda stworzę 5kage bunshin no jutsu, aby zaatakowały z kunai'ami. Po ataku klonów używam techniki Kusari no Dangan i wysyłam łańcuch tak, aby przebił przeciwnika. Staram się jednak, aby łańcuch trafił w bok. Uważam też, żeby atak nie był śmiertelny, ale jednocześnie zakończył walkę. Gdy jednak to nie będzie genjutsu dalej atakuję klony
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-18, 19:58   

Klony poznikały. Zaatakowałeś wroga ten jednak przejrzał wszystkie twoje ataki i zrobił na wszystkie uniki. Potem pojawił się za tobą i zaatakował Oukashou, a ty odleciałeś i uderzyłeś w budynek.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-19, 15:37   

-Dobra. Czas na moją strategię.
Powiedziałem po czym ruszyłem na przeciwnika. Wpierw użyłem Konoha Senpuu, aby odrzucić przeciwnika. Następnie Shunshin no jutsu przed lecącego przeciwnika. Skupię chakrę w dłoni, a gdy przeciwnik podleci za pomocą uderzenia wyrzucę go w powietrze. Następnie rzucam w niego 5kunai i techniką Asaito Souran podłączę nici chakry do rzuconych kunai i ściągnę przeciwnika waląc nim o ziemię. Gdy wstanie stworzę jednego klona który ruszy na przeciwnika. Ja ruszę za klonem. Tuż przed przeciwnikiem klon klęknie, a ja na niego wbiegnę i zrobię salto kopiąc przeciwnika i wyrzucając go w powietrze. Następnie rzucę 2kunai w jego brzuch. Za pomocą Shunshin no jutsu przeniosę się obok niego i uderzę nogą w kunai'e bardziej je wbijając i dając przeciwnikowi szybkość spadania. Następnie w powietrzu tworzę klona który robi mi rasengana podczas gdy spadam. Gdy będę miał gotowego Rasengana wystawię rękę z rasenganem przed siebie celując w przeciwnika przez co jak spadnę na niego walnę go rasenganem. Gdy atak się uda odskakuję do tyłu i za pomocą Kugustu no jutsu podłączam nici chakry do Rensai i wysyłam łańcuchy, aby związały przeciwnika.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-19, 18:36   

Wszystko się udało, gość dostał Rasenganem którego skopiował i ciebie zaatakował. Nie zdążyłeś uderzyć lalką. Dostałeś w brzuch z Rasengana. Następnie wróg zniknął.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-19, 19:41   

-Jak on wytrzymał 2ataki rasenganem?
Stworzyłem maksymalną ilość klonów które wysłałem w poszukiwaniu przeciwnika. 1Klona wysłałem też, aby przeszukał miasto. W poszukiwaniu sklepów, ludzi itp. Gdy klony znajdą przeciwnika wszystkie zbiegną się do niego i zaczną go atakować. Zaś ja ruszę powoli do przeciwnika. Gdy dojdę to bez wychylania się rzucę 2kunai w nogi przeciwnika. Następnie podłączę nici chakry do broni i pociągnę za nie tak, aby przeciwnik się wywrócił. Wtedy wyskoczę z klonem który przygotowuje mi rasengana. Gdy rasengan będzie gotowy uderzę nim przeciwnika. W razie kontry użyję Kawarimi no jutsu i stworzę 3klony które zaatakują przeciwnika.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-19, 20:14   

Wszystko się poszczęściło, wróg oberwał Rasenganem. Poczułeś że kończy ci się chakra, 3 Rasengany to dużo. Wróg był także już na krańcu możliwości, zaatakował cię [Katon] Gouryuuka no Jutsu.
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-19, 20:19   

-Dobra... To się musi skończyć...
Powiedziałem po czym użyłem Kawarimi no jutsu unikając techniki Katon. Podłączyłem nici chakry do lalki i wysłałem łańcuchy, aby jeszcze trochę obił przeciwnika. Gdy już tamten będzie wyczerpany obwiążę go łańcuchami tak, aby nie mógł się ruszać. Drugą ręką wyciągnę wodę bohatera i wypiję kilka kropelek. *Nie można przesadzić bo pojawią się skutki uboczne...*


/Mizuno mówił, że woda bohatera regeneruje całą chakrę ;]/
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |