• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sheng vs Toshiro
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 13:11   Sheng vs Toshiro

Sędziuje: Nizari

Kolejka:
Sheng
Toshiro
Ja
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Wysłany: 2010-02-14, 13:13   

_________________

 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-14, 13:13   

Sheng wchodzi na arenę. Czuje bicie swego serca. Zamyka oczy. Myśli o matce i ojcu. Nagle przypomina mu się jeszcze jedna postać. Jego dziadek. Ciekawe czy był potężny- myśli Sheng, i następnie odgania wspomnienia i mówi do przeciwnika:
-powodzenia
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 13:13   

Wolnym krokiem podchodzę do bram areny i spoglądam na teren w którym będę toczył walkę, aby móc obmyślić strategi walki. Po chwili wchodzę na arene i podchodzę do sędzi aby się przywitać i przedstawić.
-Dzień dobry. Nazywam się Douhito Toshiro.- Powiedziałem z uśmiechem na twarzy, a następnie odszedłem od niego parę kroków i spoglądam na przeciwnika, po czym podchodzę do niego podając dłoń i odchodzę parę metrów czekając na początek walki.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 13:17   

-Dobrze. Walka ma być czysta. Zaczynajcie!
Powiedział Sensei po czym zniknął.
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-14, 13:23   

Sheng zrobił szybko salto w tył. Gdy je rozpoczynał czyli wtedy gdy jego głowa była u góry w wykonał pieczęcie do Mizuame Nabara, i szybko wypluł wodę nad Toshira. Gdy był w połowie salta czyli głową na dół wbił kunaia w ziemię i przygotował kawiarimi. Gdy wylądował zrobił shunsin no jutsu za Toshira i spróbował go złapać za ręce. Jeśli mu się udało wykręcił je i go przytrzymał. Sekundę przed opadnięciem na nich wody Sheng puszcza Toshira i robi kawiarimi za kunaia. Jeśli się uda Toshiro będzie cały w lepkiej mazi.Jeśli jednak Toshiro będzie chciał zaatakowac tai Sheng spróbuje zablokować je hone hando
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 13:28   

Kiedy zauważyłem, że Sheng odskakuję do tyłu zrobiłem dwie iluzje oraz rzuciłem na Shenga dwa żuki z gliny. Kiedy żuki dolecą do przeciwnika używam Katsu wysadzając je oraz wykonuję technikę Fukyuu no Jutsu[Katon] i mieszam się z klonem tak, aby sheng nie wiedział który jest prawdziwy i rzucam w niego dziesięcioma Makibishi razem z klonem. Po wyrzuceniu w Shenga sporej ilości ostrzy wyskoczyłem wraz z klonem do tyłu i czekam na efekt ataku. Jeżeli zacznie na mnie lecieć woda wypuszczona przez Shenga odskakuję od niej jak najszybciej i szykuję się na bezpośredni atak przeciwnika gotowy do użycia Konoha Senpuu oraz Kawarimi.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 13:43   

Sheng nie zdążył wykonać techniki przez Koniki polne i żuki atakujące go. Gdy dym po wybuchu opadł Sheng stał cały i zdrowy. Użył Kawarimi z kunai'em co go uratowało od śmierci. Po chwili na Shenga wyleciała kula ognia która odrzuciła go na ścianę. Makibashi chybiły.
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-14, 13:51   

Uderzyłem w ścianę i stworzyłem szkieleta który ma za zadanie odbijać lecące na mnie pociski, kunaie, wszelką broń. Ja sam uaktywniam Yamagi no mai i biegnę na Toshira. Szkielet zostaje z tyłu. Gdy dobiegnę do toshira atakuję go yamagi
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 13:55   

Zanim Sheng zdąży się ruszyć tworzę pięć koników polnych, które natychmiastowo rzucam wokół niego i tworzę dwa klony techniką Bunshin no Jutsu, po czym wykonuję pieczęci potrzebne do techniki Fukyuu no Jutsu[Katon] tworząc w ustach ognistą kulę i wypuszczając ją na niego. Zanim kula doleci wykonuję Katsu wysadzając koniki polne będące obok Shenga i szykuję się na jego atak.
_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 14:04   

Sheng biegnący na ciebie był klonem. Szkielet po chwli odmienił się w Shenga i użył Shunshin za Toshiro. Uderzył go za pomocą Tokken odrzucając go. Użył znów Shunshin i pojawił się przed lecącym Toshiro w celu wbicia go w ziemię techniką hone hando. Toshiro jednak niespodziewanie użył Kawarimi.
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-14, 14:28   

Odskakuje robię 2 iluzje i mieszam się z nimi żeby Toshiro nie wiedział który to ten prawdziwy ja. W końcu wszyscy rzucamy kunaiami ale tylko mój jest prawdziwy. Toshiro nie wie który to ten prawdziwy.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-14, 14:53   

Używam Kawarimi no Jutsu z kamieniem za Shengiem i rzucam na każdego Shenga po trzy żuki i odskoczyłem do tyłu. Kiedy będę na bezpiecznej odległości wykonuję Katsu wysadzając żuki z gliny będące na Shengu i jego iluzjach. Kiedy dym opadnie wyszukuję prawdziwego Shenga i tworzę pięć iluzji z którymi się mieszam, aby Sheng nie dostrzegł który jest prawdziwy. Razem z klonami rzucam po dziesięć Makibashi, a na tych co ja rzuciłem jest parę żuków z gliny. Kiedy bronie dolecą do Shenga wysadzam żuki, które są na nich.

_________________
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 20:13   

Toshiro wysadził żuczki raniąc przy tym boleśnie Shenga. Następne wybuchające żuczki odrzuciły Shenga na ścianę.


/Sheng... Jeśli nie będziesz pisał dłużej szybko zakończę walkę ^^/
_________________



 
 
     
Kaguya Sheng 


Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 236
Skąd: konohy
Wysłany: 2010-02-15, 11:19   

Sheng odskakuje obolały od ściany i robi 3 bunshiny. Miesza się z nimi. Nagle on z jednym wyskakuje do góry i wszystkie klony rzucają po shurikenie, ja jednak uaktywniam hone hando i robię mizu hone hando (technika tworzy kopię mojej ręki, jest cała z wody i mogę ją wysyłać przed siebie) daję jej niepostrzeżenie shurikena do ręki. Atakuję nią i specjalnie minimalnie chybiam wbijając ją w ziemię i zostawiając shurikena. Robię kawiarimi za niego i robię taren ken uaktywniając yamagi on mai i przebijam mu brzuch. Jeśli będzie chciał zaatakować mnie gliną zrobię kawiarimi za jakiś kamień. Jeśli on zaatakuje ogniem to ja ją zniweluje techniką Mizuame Nabara. Jak dojdzie do zwarcia jestem lepszy w tai to zacznę go nawalać konoha senpuu i potem hiri hone i postaram się go przebić. Jeśli jakaś glina na mnie wyląduje to robię szybko szkieleta (wychodzi ze mnie) i on szybko ją ze mnie zbiera a potem odskakuje.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-02-15, 11:27   

Zanim Sheng zdąży się jakkolwiek ruszyć od ściany pojawiam się obok niego za pomocą techniki Kawarimi no Jutsu z jednym z wielu kamieni leżących obok niego i zaczynam go atakować techniką Konoha Senpuu oraz wyprowadzam dużo ataków pięścią korzystając z tego że jestem od niego szybszy i silniejszy odskakuję na ścianę i staję na niej za pomocą techniki Deikata Ki, a następnie tworzę cztery iluzje z którymi rzucam dwoma kunaiami z przyczepionymi na nich notkami wybuchowymi. Zanim ostrza dolecą do mojego przeciwnika uciekam za pomocą techniki Kawarimi no Jutsu przenosząc się z jednym z makibishi, które wcześniej rzucałem nie celnie w Shenga i jednocześnie wysadzam żuki będące na nim, które zostawiłem na jego plecach podczas ataku wręcz, aby go zatrzymać przed ucieczką i jednocześnie zranić wybuchem. Po wybuchu jak dolecą bronie z notkami wybuchowymi wysadzam je raniąc jeszcze mocniej przeciwnika. Po wybuchu zanim jeszcze dym opadnie używam Fukyuu no Jutsu[Katon] wypuszczając na Shenga kule ognia, aby mieć pewność że trawiłem. gdyby uniknął mojego ataku i jakoś zaatakował mam gotowe Kawarimi do ucieczki oraz zostawiam pod sobą dwa małe żuki, które wysadzam po mojej ucieczce od Shenga i wysadzam go razem z nimi.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |