• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Akki vs Yumi
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 18:33   

Yumi zdążyła walnąć Akki 5rayz. Po chwili na jego miejscu pojawił się kamyk. Akki nie miał gliny, aż tyle gliny, aby pokryć arenę... dźgnąłeś ją palcem... Gdy wykonałeś technikę Katon Yumi zniknęła.
_________________



 
 
     
REKLAMA

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wysłany: 2010-02-16, 18:56   

 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 18:56   

Byłam znów pod ziemią.
-Co ja mam robić-pomyślałam-walka staje sie coraz bardziej hardcorowa
Podeszłam pod ziemią do Akkiego by znów zaatakować. Widziałam wszystkie jego witalne punkty. Dobra czas znów zaatakować. Uderzałam go wielokrotnie w witalne punkty, a następnie zaczęłam ranić go kunai'em. Jednak gdy chciał wykonać jakiś ruch, który mógłby mi zaszkodzić Użyłam Kawarami lub Shunishi.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 18:57   

Wyjmując kunai powiedziałem:
- Dalej, nie ukrywaj się jak tchórz!- zdenerwowałem się. W złości użyłem [Katon] Hikyuu no Jutsu i kręciłem się dookoła siebie. Czekałem na przeciwniczkę, jeżeli mnie zaatakuje, to używam Kawarimi no Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 19:17   

Gdy Yumi pojawiła się przed Akki on przyciągną swoją lalkę i zasłonił się nią po chwili pojawił się za dziewczyną i dźgnął ją kunai'em raniąc w plecy.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 15:57   

-Ała-krzyknęłam
W tym czasie szybko się odwróciłam i uderzyłam Akkiego w jeden z witalny punkt. Chwyciłam kunai'a, żeby zadać mu cios. Nie zamierzałam się oddalać. Ale gdy przeciwnik miał mnie zranić użyłam Kawarami, a następnie miałam się pojawić za nim.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-18, 16:10   

Po zadaniu ciosu szybko używam Shunshin no Jutsu, jeżeli nie zdążę i będę musiał się bronić, to używam Kawarimi. Szybko potem używam Katon Hikyuu no Jutsu i Shunshin no Jutsu, żeby zranić kunaiem Yumi. Jeżeli mi się nie uda, to szybko kopię ją w głowę i używając Konoha Senpuu toczę starcie wręcz z przeciwniczką. Potem wykonuje Shunshin no Jutsu w tajemnicze miejsce...
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-18, 18:21   

Yumi zdążyła dźgnąć Akki'ego kunai'em, ale ten użył kawarimi. Chwilę po tym Yumi zauważyła lecącą w nią technikę katon. Szybko jednak użyła kawarimi. Akki nie wiedział gdzie jest Yumi.


/Resztę ataków Akki'ego nie piszę, bo nie widzisz Yumi. Więc nie możesz ich zadać ^^/
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-18, 22:16   

A ja byłam tuż za nim wbiłam w niego Kunai'a którego miałam w ręce, a potem uderzyłam go z całej siły w witalny punkt.
-Ile on ma siły i jaki on jest wytrwały- pomyślałam
Wyciągnęłam z niego kunai'a i zniknęłam. By znów sie pojawić. Akii nie wiedział gdzie teraz jestem.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-19, 19:11   

Szybko robię Kawarimi no Jutsu, i pojawiam się za Yumi dźgając ją w serce. Jeżeli nie trafię, a ona się schowa, używam Katon Hikyuu no Jutsu na całej arenie. Jeżeli znowu się schowa krzyczę:
- Ty tchórzu! Pokaż się wreszcie, a nie się schowasz!- zdenerwowałem się. Potem siedzę i czekam na atak przeciwniczki. Siedzę z przygotowanym Kawarimi no Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-19, 19:16   

Atak Yumi się nie powiódł. Akki zniknął i pojawił się za dziewczyną która obroniła się przed atakiem waląc przy tym w pkt. witalny. Akki nie miał tyle chakry, aby użyć tej techniki na taki obszar... Katon nie trafił w dziewczynę.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-20, 11:33   

Byłam sobie pod ziemią. Z całej siły uderzyłam znowu Akkiego w szczękę. W ręce trzymałam kunai'a, którego wbiłam Akkiemu w serce. Jeśli to się nie udało. Pojawiam się za Akkim, żeby zadać mu kolejne ciosy m.in. w witalne punkty. Jenak zawsze w pogotowiu mam Kawarami no jutsu.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-20, 20:39   

Przejrzałem strategie mojej przeciwniczki, tyle z nią walczyłem, więc wiem, że się ciągle chowa. Czekam więc na jej atak, jeżeli zaatakuje wykonuje Kawarimi, pojawiam się nad nią i dźgam ją w głowę. Potem teleportuję się w krzaki i czekam na Yumi. Zaciągam ją tam marionetką, kiedy będzie blisko wyskakuje na nią.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-20, 20:50   

Atak się powiódł. Akki wbił kunai Yumi. Może nie w głowę, ale w bark. Gdy Akki próbował jeszcze raz wbić kunai w głowę Yumi dziewczyna użyła Kawarimi. Gdy podeszła do krzaków Akki pojawił się za dziewczyną i wbił jej kunai w plecy. Po chwili pojawił się sędzia.
-Dosyć! Walkę wygrywa Akki Nendo! Medycy! Zabrać dziewczynę.
Powiedział sędzia podnosząc twoją rękę do góry.

Akki i Yumi:
+2Siła
+2Wytrzymałość
+2natury chakry
+1chakra
+1szybkość
+1zrecznosc
+1kg

Yumi:
+9godz. w szpitalu

Akki:
Ranga Chuunina
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |