• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Akki vs Yumi
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 13:10   Akki vs Yumi

Sędziuje: Nizari

Kolejka:
Yumi
Akki
Ja
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Wysłany: 2010-02-14, 13:36   

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-14, 13:36   

Akki wchodzi na arenę zestresowany. Na swoich plecach ma zawiniętą w bandaże marionetkę. "Myślę, że nie wygram tej walki". Czeka zdeterminowany na swoją przeciwniczkę. "Dziewczyna z klanu Hyuuga, nie będzie łatwo. Nie mogę używać iluzji, ponieważ używając Byakugana rozpozna, że to nie ja, będzie ciężko."- pomyślał. Położył lalkę na ziemi i czekał.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-15, 20:24   

Powolnym krokiem weszłam na arenę. Po drodze sprawdzałam czy mam jeszcze wszystko potrzebne przy sobie.
-Kurczaki nic nie wiem o moim przeciwniku[i]-pomyślałam
[i]-Ale pewnie i tak wie że jestem z klanu Hyuuga, ale wydaje mi się że ma przy sobie marionetkę. Będzie ciężko

Gdy podeszłam do przeciwnika, obejrzałam go po woli. Czekałam już tylko na sygnał startu.
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 12:42   

-Walka ma być czysta i uczciwa. zaczynajcie.
Powiedział sędzia i zniknął.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 16:11   

Odeszłam kilka kroków od przeciwnika. A następnie użyłam Shunshin. Gdy byłam w dalszej odległości zamknęłam na chwilę oczy, a obok nich można było zauważyć wychodzące moje żyły. Czekałam na ruch przeciwnika. Byłam w pełnej gotowości użyć jednej z technik by uciec. Miałam też pod ręką kunaia.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 16:21   

Widząc, że przeciwnik włącza Byakugana trochę się przestraszyłem, ale to nie był już ten sam Akki. Uśmiechnąłem się i wyjąłem kunai. "Skoro jest z klanu Hyuuga, to musi preferować walkę wręcz, jeżeli będę się trzymał z daleka, to nic mi nie grozi"- pomyślałem i używając Shunshin no Jutsu ukryłem się w najbliższych krzakach. Następnie tworzę klona i pojawiam się za Yumi i dźgam ją w rękę, potem znowu teleportuje się na drugi koniec areny. Postanawiam walczyć moją marionetką, używając Kugutsu no Jutsu walczę wręcz z Yumi.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 16:28   

Gdy Akki próbował dźgnąć Yumi go uniknęła. Gdy się odwróciła go już nie było, a na Yumi leciała lalka. Po chwili Yumi zauważyła też koniki polne które się przyczepiły, a następnie wybuchły. Yumi jednak użyła Kawarimi no jutsu. Akki nie wie, gdzie Yumi jest.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 16:36   

Użyłam Kawarimi no jutsu,a następnie Doton no Jutsu.Byłam teraz pod ziemią. Po chwili wydostałam się z niej i z całą siłą uderzyłam Akkiego w szczękę. Po chwili znów postaram się uderzyć go w jeden z witalnych punktów. Jednak cały czas miałam trzeźwość umysłu i jak coś gotowa byłam użyć kawarami.
-coś za dużo zdradzam siebie- pomyślałam i wróciłam dalej do walki.
Czkałam teraz co zrobi przeciwnik.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 16:46   

Robię najpierw dwa klony, wiem, że to nie zadziała, ale jeżeli jest pod ziemią, to chyba nie zobaczy punktów chakry. Szybko przygotowałem Kawarimi no Jutsu. Kiedy Yumi uderzy mnie, to zostawiam na niej kawałek gliny i używam podmiany. Po Kawarimi pojawiam się za Yumi i dźgam ją w plecy. Używam Shunshin no Jutsu i pojawiam się na widowni używając Katon: Hikyuuu no Jutsu na całą arenę. Kończę schodząc na dół i odbijając ataki Yumi, atakujac ją marionetką.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 16:53   

Gdy Yumi uderzyła Akki'ego on zniknął, ale nie zdążył zostawić gliny. Gdy Akki próbował dźgnąć w plecy Yumi ona zniknęła za pomocą Kawarimi no jutsu. Gdy Akki pojawił się na widowni wypatrzył Yumi, ale chybił techniką Katon.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 17:09   

Widząc schodzącego na duł Akkiego przybliżyłam się do niego by z całej siły zadać mu kilka ciosów w witalne punkty. Następnie schowałam się w ziemi za pomocą Doton no Jutsu i znów wykonałam ten sam ruch żeby go uderzyć w szczękę i oddalić się za pomocą Shunshin. Byłam w gotowości wymyślić coś innego jak to nie wypali.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 17:23   

Stojąc w miejscu widząc, jak Yumi się do mnie zbliża wykonuje Hikyuu no Jutsu[Katon] i szybko używając Shunshin no Jutsu pojawiam się za nią. Dźgam ją w plecy, a jak ona mnie zaatakuje, to używam Kawarimi no Jutsu. Znowu użłem Shunshin no Jutsu i pojawiam się na końcu areny. Wykonuje Futatsu Hebi no Jutsu i wężami oplątuje całe ciało przeciwniczki.
KOrzystajac z Kugutsu no Jutsu biegnę na Yumi i wykonuje Dainamiku Entorii wraz z lalką. Jeżeli Yumi odeprze mój atak wykonuje Kawarimi.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-16, 17:42   

Gdy Yumi walnęła Akki'ego on zniknął. Po chwili pod stopami Yumi wybuchła glina odrzucając ją. Gdy węże oplątały Yumi ona zniknęła. Akki nie widzi Yumi.
_________________



 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-02-16, 17:50   

Utworzyłam klona który po chwili był przy Akkim. Miał on za zadanie zmylić przeciwnika a tym razem ja od tyłu go podeszłam i uderzyłam w jeden z witalnych punktów, miałam zamiar powtórzyć to wielokrotnie. A gdy Akki chciał wykonać jakiś ruch starłam się go uniknąć i odpowiedzieć mu na to uderzeniem w witalne punkty lub zranieniem za pomocą kunai'a. W ostateczności miałam zamiar zniknąć z jego pola widzenia.
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-02-16, 18:03   

Gdy zauważę, że Yumi chce mnie zaatakować, to używam Kawarimi no Jutsu. Gdy widzę, ze przeciwniczka na mnie biegnie,moja marionetka przybiega mi na pomoc! Biegam w około, z przygotowanym Kawarimi no Jutsu, podczas tego biegu rozrzucam glinę po całej arenie.. Szukam Yumi, kiedy znajdę ja biegnę na kobietę. W biegu wykonuje telportacjei pojawiam się za nią dźgając. Następnie wykonuje technikę Katon Hikyuu njo Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |