• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Taharii - Reinkarnacja!
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-02-15, 23:54   Taharii - Reinkarnacja!

Po pewnym czasie postanowiłem wrócić do wypraw, okazało się że znacznie straciłem na formie, przyszedł czas wziąć się za siebie. Zebrałem ekwipunek z Tsuki, wziąłem wszystko co najpotrzebniejsze - broń, ubranie, no cóż, to co jest potrzebne by dać sobie radę na wyprawie. Ruszyłem, plan był prosty... Albo nie, nie był prosty. Chciałem po prostu znaleźć sens istnienia, nowe siły do treningów, może kogoś uratować ? Kogoś zabić ? Miało to niewielkie znaczenie, chciałem po prostu coś osiągnąć...
" Do dzieła..." Pomyślałem z uśmiechem opuszczając ukochaną Tsuki-Gakure.
Kto by pomyślał że kiedyś mieszkałem w Konosze ? Pewnie nikt, zresztą, cholera, jakie to miało znaczenie ?! Udałem się w niezna... No dobra, jednak nie całkiem w nieznane. Trzeba było kogoś zabić.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2013-02-16, 00:02   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2013-02-16, 00:02   

Yyy... No to co? Wziąłeś wszystko, co najpotrzebniejsze shinobi'emu podczas wyprawy i żwawym krokiem opuściłeś rodzimą wioskę, przy bramie składając szybki raport strażnikom. Ruszyłeś przed siebie, z planem, czy bez, kierowałeś się na północny-wschód. Była godzina 17:00, środek wiosny. Wciąż było jasno, lecz już niedługo powinno się ściemniać. Parę kilometrów przed sobą spotkasz olbrzymi las.
_________________
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2013-02-16, 00:02   

Jak to zwykle pałętałam się tu i ówdzie, licząc na to, że w końcu poznam swoje przeznaczenie. Nigdy nie przykuwałam zbytniej uwagi do mojej przeszłości, a tym bardziej nie miałam zamiaru zaprzątać sobie głowy przyszłością. Liczy się tu i teraz! Jak to mówią... jacyś tam debile i motłochy bez perspektyw oraz pomysłu na życie - Tylko gdzie ja mam iść? - mruknęłam pod nosem, patrząc spod swych długaśnych, aksamitnych włosów, które niezdarnie kosiły grzywkę na lewą stronę twarzy. Wystarczył jeden ruch głowy, a byłoby to wszystko rozwiane. Taki sobie artystyczny nieład - Jest tu ktooo?! - złożyłam obydwie dłonie w trąbkę i krzyknęłam po trzykroć w różne strony, aby może jakiś trafem przywołać do siebie kogokolwiek. Zwierzę, człowieka, może jakiegoś ducha. Kto wie. Wszystko w tym dziwnym, zakichanym świecie wolnym od praw mogło się zdarzyć.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-02-16, 00:07   

/UWAGA BĘDZIE INFO OD BOGA/

Las. Duży, las. Co tu dodać, miałem się bać lasu ? Już miałem wkroczyć do środka kiedy... Usłyszałem to. Krzyk. Wołanie jakiejś dziewczyny, głosu nie poznawałem, jednak od razu zwróciłem głowę w tamtą stronę.
" Cholera, i kto to może być..." Pomyślałem od razu kierując kroki w stronę z której przed chwilą dało się usłyszeć wyraźne wołania.
Co zobaczyłem ? No cóż, chyba nikt się nie zdziwi - dziewczynę. W sumie całkiem ładna, coby nie mówić, podszedłem żwawo z delikatnym uśmiechem na twarzy.
- Witaj nieznajoma. Jestem... Taharii Yakimo. Co Cię sprowadza w te strony?- Przedstawiłem się z delikatnym ukłonem, chwilę później zadając pytanie. Cóż, może trochę staroświecki zwyczaj, ale gentelmanem trzeba się urodzić, no nie ? Zaraz po oficjalnym
_________________


 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-02-16, 00:08   

/UWAGA BĘDZIE INFO OD BOGA/

Las. Duży, las. Co tu dodać, miałem się bać lasu ? Już miałem wkroczyć do środka kiedy... Usłyszałem to. Krzyk. Wołanie jakiejś dziewczyny, głosu nie poznawałem, jednak od razu zwróciłem głowę w tamtą stronę.
" Cholera, i kto to może być..." Pomyślałem od razu kierując kroki w stronę z której przed chwilą dało się usłyszeć wyraźne wołania.
Co zobaczyłem ? No cóż, chyba nikt się nie zdziwi - dziewczynę. W sumie całkiem ładna, coby nie mówić, podszedłem żwawo z delikatnym uśmiechem na twarzy.
- Witaj nieznajoma. Jestem... Taharii Yakimo. Co Cię sprowadza w te strony?- Przedstawiłem się z delikatnym ukłonem, chwilę później zadając pytanie. Cóż, może trochę staroświecki zwyczaj, ale gentelmanem trzeba się urodzić, no nie ? Zaraz po oficjalnym
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |