• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwanie sprawców
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-03, 17:05   

Ale my nie mamy kasy - rzekli wyraźnie poddenerwowani mężczyźni. Już chciałeś się rozbierać, lecz zza Twoich pleców wybiegli ochroniarze, którzy mieli Ci towarzyszyć. Podeszli oni bliżej rabusiów, mówiąc: No dobra, my ich teraz przeszukamy. Dokładnie ich przeszukali, lecz okazało się, że niestety oni żadnych pieniędzy nie mają.
_________________

KARTA POSTACI
  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Wysłany: 2010-09-04, 07:01   

_________________

  
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-04, 07:01   

Jak nie macie kasy to mówcie gdzie jest wasza kryjówka, lub gdzie zaplanowaliście ukryć kasę, bo tera jak widzicie przyszli ochroniarze, i nie będą tacy mili jak ja, rozumiecie o co chodzi (Jeżeli ochroniarze ich mocno to puszczam ich z cienia i podchodzę do nich z kunai i mówię powiedziecie albo was zabiję i drasnąłem każdego z nich w policzek, aż krew poleciała, więc jak chłopaki powiecie mi? Cz chcecie żebym siłą to z was wyciągnął?) "Albo oni są tacy głupi, albo grają jakieś przedstawienie"
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

  
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-04, 09:02   

Ochroniarze obezwładnili 3 oprychów. Ty puściłeś ich z cienia i podszedłeś do nich drapiąc ich kunai'em. Po Twym pytaniu jeden z nich odparł: My nie mamy kryjówki. Nawet się z tamtymi nie znamy. To była nasza pierwsza wspólna akcja. Wcześniej ktoś inny rabował te wszystkie lokacje. My naprawdę nie mamy z tamtymi włamami nic wspólnego. Osobnik lekko się jąkał, był chyba wystraszony.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-04, 09:52   

Super, po prostu świetnie, i po co atakowaliście akurat dzisiaj tak bym złapał tamtych rabusiów "będę musiał kupić psa który będzie świetny w tropieniu" a na pewno nie wiecie gdzie się tamci ukryli, albo wspominali coś, przez was chyba nigdy nie skończę tej misji, mogłem pobiec za tamtą grupką, pewnie tamta grupka atakowała a was wrobiła w tą sprawę.
I co ja mam z wami zrobić hmm najlepiej gdybym was oddał w ręce prawa wtedy nie będziecie się plątali pod nogami, a może przypomnicie sobie wtedy wam daruje, jeżeli pomożecie w tej sprawie, więc wolicie współpracować czy gnić w więzieniu.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

  
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-04, 20:57   

Ale my naprawdę nie wiemy! - krzyknęli wszyscy razem, po czym jeden z ochroniarzy powiedział Twoja stronę: No dobra, my ich weźmiemy, ty także możesz pójść do Hokage, ponieważ wg mnie misja została wykonana. Przecież złapałeś złodziei, nieprawdaż? - chrząknął cicho ostatnie słowa, tak abyś tylko Ty to usłyszał, po czym wraz ze swoimi ludźmi i jeńcami ruszył w stronę bazy.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-04, 21:06   

No w sumie masz rację, w końcu czymś się zgodziliśmy, i poszedłem do biura Hokage by odebrać zapłatę.
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-05, 08:13   

Ludzie poszli, a Ty pobiegłeś w stronę biura Hokage.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-05, 13:09   

"Chociaż nie wracam tera." Widząc jeszcze jak ochroniarze mają ich w swoich łapach szybko zawróciłem doganiając ich, i używając Shunshin no jutsu. (Jeżeli udało mi się ich dogonić spytałem się rabusiów czy planowany był następny atak, i czy zapamiętali cechy charaktery tamtych?)
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-05, 18:01   

Od powrotu z biura Hokage nikogo już nie zastałeś. Ochroniarze pewnie powrócili do swojego miejsca pracy, a złodziejaszki uciekli.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Hisato Nara 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Cze 2010
Posty: 183
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-09-05, 19:37   

Hmm nie ma nikogo więc tak jakby zaczynał od nowa "ech". Powiedziałem zasmucony i zmęczony chyba pójdę na sale treningową i nauczę się jutsu które mi się przyda, czyli Sumi hebi, ale przedtem muszę sprzedać pewną rzecz, i poszedłem "w końcu szybciej ich złapie z tym jutsu niż bez niego".
_________________


Proszę o odpisanie:
Poszukiwanie sprawców

  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |