• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Update
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-09-05, 20:03   Update

Moi drodzy parafianie ukończyliśmy właśnie update'a. Napracowało się przy nim wiele osób, nie będę ich wymieniał ,bo mi się nie chce szczerze mówiąc, ale wszystkim bardzo dziękuję za okazaną pomoc i dziękuję Wam graczom za cierpliwość. Jak mówiłem forum na 90% ruszy do końca tygodnia, właśnie godzina 20, jeszcze 4 godziny do końca tygodnia, a forum jest jest. Dziś my administratorzy, supportowcy i mistrzowie gry oddajemy Wam forum ,byście cieszyli się zabawą i przyjemności gry na nim. Wprowadziliśmy wiele atrakcji. Dumą napełnia mnie ilość klanów, która mam nadzieję sprawi Wam problem w wyborze. Rejestrujcie się i przed tworzeniem KP przeczytajcie Co i jak , gdyż wprowadziliśmy wiele zmian.
Wszyscy studencie akademii dostają rangi genninów na nowym forum, proszę to podkreślić w nadesłanym KP. Wszyscy po rejestracji na nowym forum wysyłają PW do mnie Seiso lub Mizuna. W PW musi się znaleźć obowiązkowo stara karta postaci z tego forum i nowa karta oraz poniżej wypisane zmiany jakie wprowadzacie. Jeśli chcecie otrzymać obecna rangę to możecie zmienić jedynie KG, specjalizację i historię. Jeśli tworzycie całkiem nową postać musi zacząć od początku. Po sprawdzeniu obu kart wyślemy Was ilość uzyskanych pkt nauki ,które wydacie na nowe techniki zastępując stare w przypadku zmian KG lub specjalizacji. W zwrotnym Pw wysyłacie techniki ,które chce wziąć i po akceptacji zaczynacie grę.
Życzę miłej zabawy w imieniu całego zarządu forum!

http://www.ninjagaiden.cba.pl/index.php
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |