• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Ubiko
Autor Wiadomość
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-05, 15:15   Egzamin Ubiko

Przyszedłem na polanę. Mój nauczyciel dał mi informację, że mam tu na niego czekać. Usiadłem pod drzewem i przymknąłem oczy. Nie wiedziałem o co mu tym razem chodziło. Nie mogłem doczekać się wyczekanego spotkania. Wiatr delikatnie muskał w mój policzek, a moje włosy spadały mi na nos. Wstałem i zacząłem rozglądać się po okolicy. Na wszelki wypadek sprawdziłem czy wszystko jest na swoim miejscu. Zajrzałem do swojej kabury, po czym ją zamknąłem. Wyczekiwałem spotkania z nauczycielem
_________________

  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-09-05, 15:22   

  
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-05, 15:22   

Na polanie w obłoku dymu pojawił się nagle jakiś ciemny kształt. Gdy kurzawa opadła dostrzegłeś, że to twój sensei. Witam cię na twoim egzaminie na gennina twoim zadaniem będzie stworzyć 2 klony iluzję

Kod:
Masz opisać wykonywanie iluzjonistycznego klona(bushin no jutsu) na co najmniej 40 linijek
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-05, 16:03   

-Okej Sensei! Spróbuję... Już mi to kiedyś wychodziło. Będzie dobrze, wystarczy mieć nadzieję - powiedziałem lekko roztrzęsionym głosem.
-"Dobra Ubi, pamiętaj, zrób to tak, jak na treningu w klasie nr 17. Nie bój się, wszystko będzie O.K. Dasz radę, wiesz o tym... Po prostu się skup i o niczym innym nie myśl"
Podszedłem do drzewa, przy którym wcześniej leżałem. Natura w tym miejscu była zadziwiająco piękna. Wszystko było jak z bajki. Zupełnie jakby nie było tu niszczących śladów człowieka. Podniosłem swój plecak i otworzyłem jego dużą kieszeń. Plecak był dość stary, było widać że był używany. Miałem go z pomocy społecznej. Wyjąłem z niego butelkę wody i odkręciłem zakrętkę. Napiłem się wody i zakręciłem butelkę, po czym odłożyłem ją do plecaka. Zamknąłem plecak i położyłem go pod drzewo. Powoli podszedłem do Sensei'a i stanąłem przed nim. Próbowałem sobie przypomnieć, co trzeba robić, aby wykonać swoją iluzję. Przypomniałem sobie, jak to wykonywał mój nauczyciel. Najpierw skupiał w sobie chakrę, potem składał pieczęcie, a na końcu krzyczał nazwę techniki. "Przecież to była chwila, Ubi, dasz radę... Po prostu zrób to co Sensei... Będzie dobrze...Na pewno mi się uda" Zamknąłem oczy i rozluźniłem mięśnie. Oczyściłem swój umysł ze wszystkich myśli i skupiłem się tylko na moim jedynym celu - zrobieniu swojej iluzji. Najpierw pomyślałem o tym, jak wyglądam, jak jestem ubrany. Przypomniałem sobie szczegóły mojego ubioru, to jak się poruszam i jak się zachowuję. Zacząłem skupiać w sobie chakrę. Czułem, jak ta energia płynie przez moje ciało i skupia się w jednym punkcie. Poczułem lekkie mrowienie, które oznaczało tylko jedno - chakry wystarczy na jedną iluzję, nie więcej. Przywołałem sobie w głowie mój portret. Przypomniałem sobie jak jestem ubrany i jak wyglądam. Chciałem, by ten klon był perfekcyjny, dopracowany we wszystkich szczegółach. Miałem nadzieję, że ta iluzja będzie idealny, taka o jakiej ciągle myślałem. Przelałem chakrę do moich dłoni, a następnie zacząłem składać potrzebne do tej techniki pieczęcie. Wykonywałem je bardzo starannie. Nie chciałem, żeby coś poszło nie tak. Gdy wszystkie pieczęcie zostały wykonane, przywołałem swój portret przed moje oczy i krzyknąłem: Bunshin no Jutsu!. Chwila zwątpienia, a po chwili... Obok mnie stała moja idealna iluzja! Czyli była to już połowa mojego zadania! Uśmiechnąłem się szeroko i rozluźniłem mięśnie. Spojrzałem na nauczyciela i postanowiłem kontynuować swoją pracę. Strząsnąłem moimi dłońmi w dół i poprawiłem swoją fryzurę. "W końcu wygląd też ważny, nie?" Chciałem się rozluźnić. Byłem bardzo spięty. Wiedział, że jeśli coś pójdzie nie tak, zawaliłem swój egzamin i będę musiał powtarzać kolejny rok w Akademii Ninja. Chciałem, żeby druga iluzja też była perfekcyjna. Miałem nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i zdam egzamin na Genina. Wciąż o tym myślałem. Zacząłem skupiać w sobie Chakrę. Czułem, jak ona płynie w moich żyłach i zbiera się w jednym, wyznaczonym przeze mnie punkcie. Wiedziałem, że jeszcze chwila a chakry wystarczy na technikę. Gdy poczułem przyjemne mrowienie w brzuchu - zacząłem przelewać ją do swoich dłoni. Czułem przyjemne gilgotanie na opuszkach palców. Powoli, dokładnie wykonałem pieczęcie potrzebne do techniki i przywołałem swój portret przed oczy. Po chwili głośno krzyknąłem: Bunshin no Jutsu! Gdy to zrobiłem, ułyszałem donośny, charakterystyczny głos. Otworzyłem oczy i... zobaczyłem kolejną perfekcyjną iluzję! Nie mogłem pohamować swojej radości! Szczęście rozpierało mnie od wewnątrz. Rozejrzałem się w koło. Obok mnie stały dwa klony, a to oznaczało tylko jedno: Zadanie zlecone przez egzaminatora zostało wykonane! Podskoczyłem z radości i uśmiechnąłem się do Sensei'a. Miałem nadzieję, że do niczego się nie przyczepi. Nie po to się tak starałem. Odwołałem iluzje i podszedłem do swojego plecaka. Otworzyłem dużą kieszeń i wyciągnąłem z niej sporą butelkę z wodą. Odkręciłem zakrętkę i wypiłem jej zawartość. "To z wrażenia" - pomyślałem. Po chwili podszedłem do nauczyciela i oczekiwałem jego odpowiedzi. Bałem się, że mnie obleje. Nie mogłem stać na nogach, przechylałem się z boku na bok. Pot lał się ze mnie strumieniami. Byłem bardzo zestresowany obecną sytuacją.
_________________

  
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-05, 16:43   

bardzo dobrze w związku z tym zdałeś mój egzamin gratuluje zdania na gennina powiedział podając ci opaskę na czoło
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-05, 16:46   

Uśmiechnąłem się szeroko i zawiązałem opaskę na prawym ramieniu. Bardzo cieszyłem się tym, że zdałem swój egzamin na Genina. Wyskoczyłem w górę ze szczęścia i wyrzyczałem:
-Dziękuję Sensei! Nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze! Naprawdę bardzo bardzo się cieszę!!
Wyskoczyłem w stronę Sensei'a i objąłem go.
-Dziękuję za wszystko czego mnie nauczyłeś, Sensei. Jestem Ci dozgonnie wdzięczny.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |