• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukając tego co nieistnieje
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-16, 21:31   

/ Czy Hana tonsou nie pozwala uciekać jedynie genjutsu ? /

" Hana tonsou ! " - pomyślałem po czym skierowałem oczy na pająka , następnie zrobiłem odskok związałem pieczęci i zaatakowałem przy pomocy Goukakyuu no Jutsu tego pająka. Jeżeli się nie spali robię kawarimi no jutsu by ociec. Klon ma za zadanie, wyśledzić tego człowieka pająka i bronić mnie przed możliwymi atakami z jego strony.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-08-16, 21:51   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-16, 21:51   

Pająk tylko bardziej się rozwścieczył. Po chwili z jego odwłoku wyszły małe pajączki które również na ciebie zaczęły biec. człowieka pająka nie widziałeś...


/Cóż... to nie jest określone dokładnie, a poza tym ty też się za pomocą tej techniki wydostałeś z kage mane no jutsu ;d/
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-17, 18:02   

/ W sumie racja XD /

" Dobra, teraz czas na prawdziwą ofensywę " - pomyślałem po czym składam pieczęci do Kuchiyose no Jutsu by przyzwać moją najlepszą ropuchę a mianowicie Gamasiu. Następnie każe klonowi zaatakować przy pomocy Raizou Senpuu no Jutsu ale tylko 1 huraganem, by sprawdzić reakcję.
- Siemka Gamasiu masz czas ?- zapytałem z uśmiechem ropuchę wskakując jej na grzbiet
- To baa, kogo trzeba roznieś ? - odpowiedział z rechotem Gamasiu
Ja zaś jedynie wskazałam pająka który bym aktualnie atakowany przez klona. Następnie Przykładam rękę do ropuchy i atakujemy przy pomocy Zessenzan pająka. Następnie robię 2 klony które będą mnie asekurować w razie ataku " Człowieka pająka "
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-08-24, 20:46   

Wszystko się udało. Pająk jedynie uciekł znowu na sufit. Człowieka pająka nie widziałeś.


/Następnym razem pisz pod postem co daje jakie jutsu ^^/
_________________



 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-08-24, 21:57   

" Kurde ! Nie mogę tak przeciągać tej walki, ANBU może być już w drodze " - pomyślałem i od razu przeszedłem do realizacji planu B.
Najpierw każę znaleźć klonowi tego pająka przy pomocy wykrywania chakry, gdyż nie mógł on zniknąć. Następnie 2 klony mają za zadanie utrzymać tego dużego pająka na dystans bym ja mógł zająć się tym gościem. Gdy tylko klon zlokalizuje położenie mojego przeciwnika daje mi znać. Zaś Ja oraz Gamasiu atakujemy Go. Ja wpierw robię shunshin by znaleźć się bliżej niego, następnie:
a) Jeżeli będzie gdzieś wysoko każe Gamasiu zaatakować go przy pomocy Zessenzan, Ja zaś próbuję zaatakować go przy pomocy Demonicznych shurikenów z żyłkami i używając jutsu takich jak Soushuriken no jutsu by kierować lotem shurikenów tak by trafiły tego typa, oraz Kage Shuriken no Jutsu by zaskoczyć Go. Następnie jeśli nie uda to unikam jego ataków i używam Kawarimi
B) Jeżeli jest na ziemi używam Gamasiu by zaatakował przy użyciu ZESSENBAKU a ja atakuje Go przy pomocy Kage Yose no Jutsu by Go zaskoczyć. Jeżeli spróbuje mnie zaatakować używam kawarimi no jutsu.
Klon zaś próbuje z ukrycia atakować przy pomocy Kage Mane no Jutsu.

//
Zessenzan : żab wypuszcza strumyk wody pod dużym ciśnieniem. Jest wstanie przeciąć nawet drzewo bądź skałę.
ZESSENBAKU :Żaba 'wypluwa' z ust język. Następnie owija swoją ofiarę, po czym wypluwa z przyssawek kleistą maź która go unieruchamia.
Kage Yose no Jutsu - Członek klanu Nara może połączyć swój cień z cieniem przeciwnika poprzez kontakt fizyczny np. uderzenie .
_________________


 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-09-03, 21:12   

Wielki pająk już nie schodził. Wykrycie przeciwnika było praktycznie nie możliwe z powodu chakry osób które zostały tutaj związane w kokony. Było ich ponad 20osób. Nie byłeś w stanie wykryć pajęczaka. Po chwili jednak zszedł od razu zaczął wystrzeliwać pajęczyny. Wszystkie udało ci się uniknąć jakoś. Wszystko ci się udało. Przeciwnik był unieruchomiony.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |