• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Jamariko
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-28, 09:27   

100%
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-08-28, 09:48   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-28, 09:48   

Zeszedłem z wody, na której umiałem już stać bez większego problemu. Teraz postanowiłem nauczyć się jednego, ale bardzo przydatnego jutsu. Wyszedłem na mała polanę i stanąłem na niej pewnie. Odgarnąłem kamienie i inne patyki i wziąłem się do nauki Kuchiyose no Jutsu.
Najpierw ugryzłem się w palec do krwi. Wysmarowałem nią spód prawej dłoni i zacząłem kumulować w niej chakrę. Powoli rozłożyłem ją na całą dłoń, by zyskać jak najlepsze efekty w przyzwaniu. Następnie wykonałem pieczęcie potrzene do wykonania techniki i przyłożyłem ją do ziemi. Przelałem tam sporo chakry i krzyknąłem.
-Kuchiyose no Jutsu!
Przyjrzałem się dokładnie efektowi mojej techniki. Chciałem znaleźć jakiś punkt zaczepienia, coś co pozwoliłoby mi ją dopracować. Bym szybciej się nauczył. Miał zamiar przyzwać małego Kona.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-28, 11:47   

20%
Nic się nie stało.
_________________

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-28, 12:12   

Wyprostowałem się i przyjrzałem swojej dłoni. Była lekko ubrudzona i krew, którą ją umazałem, była cała w piasku. Wróciłem na chwilę do rzeki i dokładnie ją umyłem, po czym zabrałem swoje rzeczy i wróciłem na swoje miejsce do przyzywania summonów.
Odgryzłem lekko zaschniętą krew z palca i znowu umazałem nią drugą rękę. Wykonałem wszystkie pieczęcie, potrzebne do wykonania Kuchiyose no Jutsu. Powoli i dokładnie kumulowałem chakrę w dłoni i rozmieszczałem ją dokładnie, dla najlepszych efektów. Dokładałem jej tam coraz więcej, ponieważ myślałem, że twedy nic się nie wydarzyło, bo miałem za mało chakry. Dałem jej tam z dwa razy więcej chakry niż poprzednio i gdy poczułem, że jestem gotowy przyłożyłem rękę do ziemi, krzycząc.
-Kuchiyose no Jutsu!
Przyjrzałem się dokładnie swojemu dziełu.

Edit:

Po wszytki ubieram się i idę na walkę z Danem.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-08-28, 13:40   

35%
Pojawił się kłąb dymu, jednak nic poza tym.
_________________

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-31, 13:51   

Powoli wszedłem na plac. Wszystko dalej mocno mnie bolało, ale wróciłem z szpitala, więc nie powinno być tak źle. Poprawiłem swoje ubranie i lekko kucnąłem przy ziemi. Rozruszałem swoje kości i przyjrzałem się swojej zagojonej ranie. To był dobry pojedynek. Ale teraz czas powrócić do pojedynku.
Na początek ugryzłem się w palec wskazujący, by wydobyć krew. Następnie, przykładając go do spodu prawej dłoni wykonałem długą linię. Skupiając się mocno na tym zadaniu wykonałem pieczęcie, magazynując w dłoni chakrę. Równomiernie ją rozkładałem i skupiałem na całej powierzchni. W spokoju dodawałem tam coraz więcej energii, aż w końcu wyczułem, że jutsu jest gotowe. Na wszelki wypadek dodałem jeszcze trochę chakry i przyłożyłem dłoń do ziemi, starając się nawiązać połączenie z niedźwiedziem.
- Kuchiyose no Jutsu!
Gdy tylko skończyłem odjąłem dłoń i przyjrzałem się dokładnie miejscu przyzwania, rozganiając dym. Miałem nadzieję, że tym razem uda mi się coś więcej niż tylko dym i lekki smród.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-31, 14:07   

50%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-09-01, 18:01   

Podniosłem dłoń i wytarłem ją o jakiś duży liść. Następnie posprzątałem kamienie i inne rzeczy, które mogłyby mi przeszkadzać w uczeniu. Odetchnąłem głęboko świeżym powietrzem, po czym powróciłem do żmudnej nauki tego jutsu.
Najpierw gryząc się do krwi w palec wskazujący, poczekałem, aż krew wypłynie na wierzch. Następnie dokładnie wykonałem rubinową linię, na całą dłoń. Przyjrzałem się jej oceniając wszystko. Lekko mnie denerwowało, że po mimo wielu prób, nic mi nie wychodziło tak jak chciałem. Jednak nie zniechęcało mnie to, lecz jakby zmuszało do dalszego szkolenia. Odetchnąłem głęboko chwytając lewą ręką za nadgarstek. Skupiony, z aktywowanym Sharinganem, kumulowałem swoją chakrę w dłoni. Rozkładałem ją równomiernie na całej dłoni, by uzyskać jak najlepsze efekty w przyzwaniu. Cały czas ją tam składałem, by jutsu wyszło jak najszybciej. Czułem, jak od mojej ręki bije energia. Oddychałem równomiernym rytmem i powoli kończyłem przygotowania. Następnie błyskawicznie wykonałem pieczęcie i przyłożyłem rękę do ziemi.
-Kuchiyose no Jutsu!
Szybkimi ruchami nogi i ręki rozgoniłem osiadający dym by sprawdzić, czy tym razem coś mi się udało. Wyczyściłem swoją dłoń w rzece i wróciłem na polanę z uśmiechem i zadowoleniem.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-01, 18:07   

60%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |