• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Doshizo
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 02:48   

\\Trening Kontroli Chakry CD z domieszką czegoś jeszcze\\
Po zjedzeniu zapasu kulek ryżowych miałam nowe siły na dalszy trening. Tym razem zaczęłam od dwudziesto minutowej medytacji przeplatanej ze skupianiem chakry, aby doporowadzić się do stanu początkowego, a przy okazji, by wzmocnić mój poziom chakry. Po poprzednim treningu czuję się jakby na serio jej zasób mi się zwiększył. Czuję to po tym, że muszę trochę dłużej pomedytować. Te ćwiczenia będą polegać tylko i wyłącznie na wykonywaniu wariacji Jutsu, które pomogą mi rozwijać moją chakrę. Znalazłam jednego ochotnego i napalonego na trening młodego Gennina, który tak jak ja miał zamiar spędzić trening na Kontroli Chakry, lecz chyba przyciągnęła go bardziej moja uroda. -No więc. Może najpierw uwolnienie się z silnieszego Utsusemi no Jutsu co? - chłopak potaknął, więc odrazu przeszliśmy do rzeczy. Przygotowałam się, gdy on wykrzyknął: Utsusemi no Jutsu!! - "o cholera to jest o wiele silniejsze niż w akademii. Ale... dam... radę..." - z trudem złożyłam ręce w znak trygrysa i starała się rozkładać chakrę na równe porcje w swoim ciele. Było to całkiem trudne z powodu uciążliwych wrzasków, krzyków i jęków, ale jednak udało mi się. Podczas, gdy wyczułam odpowiedni moment otworzyłam szybko usta wydając z siebie słowa: Kai!! - "huuhhh... było ciężko, niewiedziałam, że będę musiała zużyć więcej chakry niż się spodziewałam" - pomyślałam. To było dobre, tak trzymaj, a ten trening przyniesie nam obojgu owocne efekty. Cieszył się jak głupi, no a co miał robić. Ładna dziewczyna, jeszcze do tego z nim ćwiczy - "szkoda, że tak nie jest na odwrót ehh..." - westchnęłam i wróciłam do treningu. Tym razem wytworzę dwa bunshiny: Bunshin no Jutsu! oraz pokryję 2 kunaie kryształem: Sei no ude. Teraz czas na solidną mgłę. Skinęłam głową na chłopaka:
-Kirigakure no Jutsu!!
-Kirigakure no Jutsu!!
- wytworzyliśmy we dwoje z zebranej chakry całkiem potężną mgłę. Chłopak dał mi chwilę na zregenerowanie straconej energii, a trwało to rzeczyiście chwilę. Miałam za zadanie trafić odpowiednią osobę techniką Utsusemi. Były dwa moje klony i dwa klony chłopaka, plus on. Więc skupiła się porządnie i spróbowałam jak to robi mój zacny sensei, wyczuć chakrę przeciwnika. Trwało to mniejwięcej 15 sekund zanim trafiłam go genjutsu. Na moje nieszczęście był to mój klon, ale była niezła próba bo klony był blisko niego. Jeszcze rz wykonałam dodatkowego bunshina i skupiłam się jeszcze bardziej. Mocno zagłebiałam się w odkryciu jego energii, gdy nagle... jest!! Mam go!!: Utsusemi no Jutsu!! Tak!! Tym razem był to strzał w dziesiątkę - "ohoo..... dobrze, że udało się już za drugim razem, bo zaczęłam wysiadać z braku chakry" - usiadłam, a on korzystając z chwili przerwy zaczął też regenerować straconą chakrę. Ja rozpoczęłam gromadzić ją z ośrodka witalnego rozporowadzając ją po całym moim ciele, przez wszystkie punkty chakry, aż do ich końca, gdy poczułam, że moje siły całkiem wróciły, przyszedł czas na zakończenie tak wspoaniałego treningu i pójście do domu przespać się. -Słuchaj... czas zakończyć trening czymś ostrym.... Do-chan co masz na myśli...? Myślę nad... Taaaak to będzie dobre. Słuchaj młody, ja wyciągam teraz zwój i tworzę masę węży. Naszym zadaniem będzie pokonanie ich tylko i wyłącznie za pomocą trafienia ich Utsusemi no Jutsu. - po chwili zaczęła tworzyć węże, a było i ze dwa tuziny. Przygotowałam się na masowe użycie Genjutsu. Zaczęło się... węże padały jeden po drugim i zostawała po nich tylko mokra plama, gdy ostatnie trzy rzuciły się na mnie, natychmiastowo wykonałam moje włąsne rozszerzenie techniki Utsusemi no Jutsu jakie próbowałam zastosować podczas egzaminu na Gennina. Tym razem po tak długich i efektownych treningach wyszło to skutecznie i ostatnie węże rozpaćkały się na całych moich plecach. Usiadłam i odetchnęłam z ulgą, że sprostałam temu wyczerpującemu treningowi. Młody genning już wyszedł po czym ja zebrałam zwój i pędzel do toby i udałam się w stronę swojej chatki.

Była juz 3:00 w nocy... -"Ale się zasiedziałam..., ale warto było..."- z wyczerpanym uśmiechem na twarzy wyszłam z sali treningowej.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-08-29, 02:53   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 02:53   

+6 chakry
+3 zwinności
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |