• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Arena #1
Autor Wiadomość
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-26, 14:03   

Lekko się zdziwiłem, gdy tamten powiedział o swoim bucie. Ciekawe o co mu chodzi? Jednak zawsze warto czegoś poszukać. Zobaczyłem jak Pai niesie tego buta. Skoro Inu tak to nie interesowało mogę to wykorzystać. Podeszłem do tego psa i błyskawicznym ruchem chwyciłem jej buta. Następnie zacząłem łaskotać ją i głaskać w brzuch. Gdy osłabiła lekko uchwyt wyciągnąłem szybko buta i powoli udałem się do egzaminatora.
- Trzymaj.- powiedziałem z uśmiechem.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-08-26, 14:13   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-26, 14:13   

Seiso wziął buta od chłopaka i pogładził Pai po głowie i spojrzał na Jame puszczając mu oko.
-Ah dobrze but dobra rzecz, a dziś mam białe skarpetki i się nie pobrudzą i Inu oszczędzi czas na praniu ich-zaśmiał się i spojrzał na dziewczynę-Głuptasie przecież oceniam tą walkę to niby jak miałoby mnie tu nie być?-objął ją czule w pasie i mówił dalej-Tia...oboje dostarczyliście mi zmartwień, Wasze umiejętności wykraczają po za poziom gennina i obawiam się ,że ta walka mogłaby trwać w nieskończoność. Dobra pierwszy raz się to zdarzyło. Spadajcie chunninowie do szpitala.-uśmiechnął się szeroko i dodał mówiąc do dziewczyny- Kochanie odwiedzę Cie tam, ale najpierw muszę omówić coś z tym młodzieńcem-odszedł z Uchihą trochę dalej i żywo gestykulując coś mu tłumaczył.


Inoue- 3h szpital, ranga chunnin
Jamariko-5h szpital, ranga chunnin
_________________

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-08-26, 14:49   

Pai warknela na Jame obnazajac kly. Po chwili jednak dala sie ulaskawic dzieki dloni Seiso. Zamerdala wesolo ogonam na znak zgody. Inu oczywiscie musiala skomentowac wzmianke o praniu.
- Tsh! Len - prychnęla spoglądając gdzies w bok. Byla wkurzona, choć kiedy Seiso objąl ją w talii z checia oparla sie o jego bok. Wtem uslyszala jego wywod. Z kazdym następnym jego zdaniem dziewczyna coraz bardziej byla zdziwiona. Otworzyla usta nie mogac wydac z siebie glosu. Po chwili pisnela jak jakas fanka i zarzucila ręce na szyję dowcipnisia, aby pocalowac go w policzek
- Yay! To swietnie! Bombowo! Cudownie! Udalo się do diaska! Yeah! Rządzę! - zaczęla wykrzykiwac na wszystkie strony. Cieszyla się jak diabli. Wreszcie zdala! Cala jej druzyna. Odwrocila się w stronę Jamy.
- Dzięki za walkę! - Gdyby jednak wiedziala co chcial zrobic z Pai ta nie gratulowalaby mu z takim entuzjazmem.
Po dluzszym czasie Inu wyprostowala się i ruszyla do znienawidzonego lekarza o dziwo rzeskim krokiem. Pai podskoczyla i pogalopowala za wlascicielką.
- Będę czekac! - Rzucila do Seiso odchodząc, machając uprzednio do chlopakow na pozegnanie
_________________


Moja Pai
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |