• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na Chuunina #5 (Ekipa #2)
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-17, 17:55   

//Katoge - nikt nie dostał opieprzu ^^ Po prostu napisałem co sądzę :) //

Nie zdążyliście, bo ze wszystkich stron wyleciały kunaie, shurikeny oraz senbony i różnorakie, inne bronie dystansowe. Przeciwnicy zniknęli, a świat zaczął lekko wirować. Do tego wszyscy byliście uwięzieni, ale ręce mieliście wolne. Na dodatek mogliście bez problemu wyjść, a jak chcieliście gdzieś pójść, to krążyliście w kółko. Obraz co jakiś czas się rozmazywał. Wszystko wyglądało na jedno, wielkie GENJUTSU.

//starałem się wam jakoś DYSKRETNIE podpowiedzieć, co zrobić xD //
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 101
Wysłany: 2010-08-17, 18:25   

 
 
     
Katoge Nara 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 02 Lip 2010
Posty: 101
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 2010-08-17, 18:25   

Dziwnym trafem, pierwsza myślą która wpadła Katoge do głowy było użycie Kai. Zrobił to zatem i rozglądnął się za przeciwnikami. Jeśli ich zobaczył i oni zobaczyli jego - daje nura Shunshinem w krzaki po czym używa Kurou Sei, tak aby pal pojawił się w miejscu, gdzie przeciwnicy chcąc zwróć swój wzrok na pal odwróciliby się plecami do Katoge(dla łatwiejszego zrozumienia obrazek) . Jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, tj. odwrócą się - wykonuje technikę Kage Shibari no Jutsu i czeka na reakcję kompanów. Nie chciał co prawda nikogo zabijać, ale jego dupa jest ważniejsza.

Link do obrazka: http://img811.imageshack.us/i/xxxxs.png/
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-17, 20:13   

Sekami natychmiastowo użył techniki Kai (http://konohagakure.feen.pl/viewtopic.php?t=24 :P ). Użył techniki shunsin no jutsu i pojawił się na drzewie. Zrobił to jeszcze przed tym kiedy Katoge wykonał technikę dotona aby odwrócić uwagę przeciwników. Sekami chcąc pomóc katoge w połączeniu się cieniem z przeciwnikami do ziemnego pala dodał diamenty. Aby ci przeciwnicy myśleli że to jakaś specjalna technika i trzeba na nią uważać. Stworzył bushina za palem. Nie było go widać. Tylko jego sylwetkę. Słońce było piękne. Nigdzie nie był przeszkód aby przeszkodzić. Tylko czekał na moment i kiedy zobaczy że przeciwnicy nie potrafią się ruszać zaczyna atakować ich. Oraz wysyła jedną kulę ognia.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-08-17, 22:04   

Co jest kur...pewnie silne genjutsu...no dobra-najpierw skumulowałem chakrę w ciele i powoli ją uwalniałem, gdy uwolniłem ją całkowicie krzyknąłem Kai i zacząłem szukać katany, robiłem to dosyć szybko. Gdy miałem już katanę to schowałem się za drzewem. W razie ataku robię kawarimi. Lecz jeśli widzę jakiegoś przeciwnika to od razu opluwam go mazią za pomocą Mizuame Nabara, atakuję go Konoha Reppu i uderzam kataną w korpus...
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-18, 07:27   

Sorka Sim za posta ale musiałem...
________________________________
Sekami widząc motylami co Dan chce zrobić powstrzymał go kilkoma kartkami. Na jednej było napisane: Nie atakuj!!!. A reszta blokowała mu drogę. Całe szczęście że Dan stał dalej od pala jednak za min. Dlatego jeżeli by go zauważyli to tym bardziej pomyśleli by że to oni są tam. Jednak kartek nie powinno być widać. Dan powinien się zatrzymać. Sekami odetchnął z wielką ulgą. Nie wie czemu ale teraz chciał myśleć czemu wyginęły dinozaury. Jednak ta myśl szybko odeszła i nadal skupiał się nad planem.

Sim jeżeli Katoge ich złapie w cień to robię to co napisałem w poprzednim poście ;) I sorka że napisałem 2 post. Ale musiałem...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-18, 09:13   

Tak jak przypuszczaliście to było genjutsu, lecz nie tak prymitywne jak wam się na początku zdawało. Okazało się bowiem, że całe zdarzenia w lesie śmierci, włącznie z walką i tamtą drużyną były wyimaginowane. Staliście w piaskownicy, a shurikeny, które leciały wokoło was, to tak naprawdę były gumowe kaczuszki, wyrzucane przez dzieci, które zostały do tego zachęcone w chuuninów śmiejących się z was. Zapewne śmiesznie musiało to wyglądać, jak Katoge chował się pod ziemią w piaskownicy, czy Dan, który rzuca swoją kataną po drzewach. Jak Sekami atakuje skały ze swoich papierowych wariacji. Podszedł do was jeden z tych śmiejących się egzaminatorów i wręczył wam zwój ziemi, po czym powiedział: Dawno się tak nie ubawiłem! Macie chłopaki zwój, który czekał na grupę, ale ona się nie zjawiła. Biegnijcie przez las w stronę wieży. Raczej nie ma tam już żadnej drużyny, która mogłaby wam zagrozić, a zostało chwilę czasu. Pobiegliście jak najszybciej i bezproblemowo zdążyliście. Gratulacje zdaliście 2 etap.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |