• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toshi'ego
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-09, 19:14   Trening Toshi'ego

Po chwili na czubku głowy jednej z olbrzymich rzeźb pojawił się obłok dymu z którego następnie wyłoniłem się ja z uśmiechem na twarzy, plastrem na lewym policzku i opaską wioski liścia zasłaniającą prawe oko. Zrobiłem głęboki wdech patrząc na sam dół doliny i po chwili z mojej twarzy zniknął uśmiech i zeskoczyłem z głowy, a w połowie lotu na dno użyłem Shunshin no Jutsu i błyskawicznie przeniosłem się na sam dół.
*Jak ja tu dawno nie byłem... wracają wspomnienia...* Pomyślałem rozglądając się obok, aż w pewnym momencie moje oczy skierowałem w stronę jaskini w której zazwyczaj nocowałem jak tu przychodziłem na trening. Odsłoniłem prawe oko z Byakuganem, odczepiłem plaster z policzka i wolnym krokiem poszedłem w stronę jaskini. Kiedy byłem na miejscu zdjąłem plecak i rzuciłem do środka, po czym odwróciłem się w stronę wodospadu i zacząłem się rozciągać. Po paru minutowej rozgrzewce zdjąłem koszulkę i wskoczyłem na wodę, która spływała tu z wodospadu i usiadłem na niej po turecku, po czym zamknąłem oczy i zacząłem zastanawiać się od czego zacznę trening. Chwilę pomedytowałem ćwicząc kontrolowanie nad chakrą przenosząc nią z jednego palca do drugiego, po czym wstałem, zrobiłem parę skłonów na wodzie, następnie parę pompek i przysiadów i podszedłem do wielkiej skały, która leżał z boku wody. Spojrzałem na jej szczyt, po czym w obu dłoniach stworzyłem po jednej wirującej kuli chakry, Rasengany. Chwilę po tym wziąłem zamach obiema rękoma i uderzyłem prosto w skałę tworząc w nich średniej wielkości dziury, lecz parę odłamków skały uderzyło mnie, lecz nie zrobiło mi większych szkód, jedynie parę zadrapań, które olałem i dalej trenowałem. Odskoczyłem parę metrów do tyłu i stworzyłem dwa klony, które odskoczyły parę metrów ode mnie i uaktywniłem swojego Byakugana, a po chwili wyprostowałem palca wskazującego oraz środkowego i skupiłem na ich czubku chakrę tak, aby powstała z niej igła chakry, którą bez problemu będę mógł przebić przez skórę przeciwników, obecnie moich klonów i zablokować ich tenketsu. Kiedy już wykonam pierwszą czynność staję w stylu Jyuken, skupiam chakrę w stopach, aby móc szybciej biec i ruszam jak najszybciej na moje duplikaty. Kiedy do nich dotrę wbijam igłę z chakry, która była na czubku moich palców i staram się zablokować tenketsu mojego klona.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-07-14, 01:23   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-14, 01:23   

+5all co trenujesz ;d

/Ty się uczysz techniki czy trenujesz Harichakra?/
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |