• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapowiedź vol. 3
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-06, 11:36   Zapowiedź vol. 3

Fabularne Życie:
W tym temacie chciałbym wielu z wam uświadomić co to znaczy "fabularne życie" prowadzonej przez was postaci. Większość graczy zaczynających grę na PBF pewnie nawet nie próbuje wczuwać się w własne postacie, kreować ich zachowania odpowiadające charakterowi a o to chodzi przede wszystkim. Cała gra nie opiera się tylko i wyłącznie na wykonywaniu misji, lecz postanowiliśmy nałożyć nacisk również na sferę życia postaci, dzięki czemu zyska ona tzw. "smaczek". Nasza postać powinna zachowywać się jak normalny człowiek (bo ile to można robić misje?), musi jeść, pić, spać, spotykać znajomych, bawić się, odpoczywać i wykonywać to wszystko co normalnie robicie wy, nasi gracze. Za prowadzenie postaci tego typu jest nagroda wynosząca kilku dodatkowych punktów rozwoju dla postaci, co moim zdaniem jest dobrą zachętą. Ogólnie rzecz ujmując chcemy, aby gra utrzymana była w stylu fabularnym. Nawet wojny między potężnymi wioskami nie ograniczały by się tylko i wyłącznie do walki, lecz w grę wchodziły by wszelkiego rodzaju intrygi, zdrady oraz przekupstwa. Krótko rzecz ujmując w rozgrywce ogranicza was tyko wasza wyobraźnia

Przeszczepy:
W tym temacie zajmę się zagadnieniem przeszczepiania sobie DNA innych postaci, ich kekkei genkai oraz wykonywanie różnych innych eksperymentów. Na początku chciałbym przedstawić wymagania jakie postać musi spełnić aby przeszczepić sobie DNA lub narządy innych postaci (Te związane z KG np. oczy):
Wymagania Przeszczepów:
- Minimum 1500 postów
- 50 Pkt. rozwoju.
- Brak Bijuu
- Ranga Jounin
- Zdobycie pożądanych próbek od żywego gracza. Przeszczepy od NPC'tów nie będą uznawane.

Każdy przeszczep może wykonać medyk (żywy gracz) z rangą minimum Jounin. Medycy nie mogą sobie sami przeszczepić narządów.


Eksperymenty są drugą dziedziną jaką mogą zajmować się silni gracze, którzy zeszli na złą drogę. Wykonując swoje nielegalne badania możecie robić dosłownie wszystko co wam się wymarzy (oczywiście MG musi się na to zgodzić) np. pracować nad Super Shinobi (np. Orochimaru) bądź tworzyć ludzkie marionetki dodając im nieco siły (np. Sasori).
Wymagania Eksperymentów:
- Minimum 1000 postów
- Ranga Jounin
- 30 pkt. rozwoju*.

* W wypadku punktów rozwoju wymaganych do eksperymentu opłatę pobiera się tylko i wyłącznie za udany eksperyment.



Dobra trochę informacji już podane a teraz kilka obrazków nowych klanów:



Więcej nie pokażę :P
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Wysłany: 2010-07-06, 12:47   

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-06, 12:47   

Jej :) Dzięki za kolejne wprowadzenie. Jak będziesz mógł daj więcej :P
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-06, 15:53   

Moim skromnym zdaniem ograniczenie przeszczepów jest bardzo dobry posunięciem. No cóż teraz to zostało mi tylko z niecierpliwością czekać nad wprowadzeniem update'a. ^.^
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Setzuzentaru Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 67
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2010-07-09, 21:48   

Ten update będzie bardzo rewolucyjny, nie powiem. Całe szczęście że zacząłem niedawno grę - będzie mi się łatwiej przestawić :D . Ze wszystkiego najbardziej podoba mi się położenie dużego nacisku na fabułę, wczucie się we własną postać. Myślałem że takie rzeczy można znaleźć tylko w papierowych rpg, ale... No no - oby tak dalej.
PS. Jak byś miał ocenić to ile procent forum już "dopieściłeś"? Nie żebym popędzał, a skąd! Po prostu zwykła ludzka ciekawość.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-09, 22:11   

No to tak... Mizuno może nie ma czasu, żeby tu zerknąć i odpowiedzieć na twoje pytanie to ja odpowiem... Tak na oko wygląda mi na jakieś 30-40% zrobionego, a te ostatnie 20-30% powinno się zrobić w szybkim tempie, ponieważ to już takie rzeczy, które wymagają znacznie mniej czasu i pracy, a więc tak około 30-40% mamy już za sobą.(Oczywiście mówię to co ja o tym sądzę, a mogę nie wiedzieć o jakichś dodatkach itd. i może to być mniej, a może nawet więcej zrobionego, więc z dokładną oceną musimy poczekać na naszego szanownego admina).

PS: Mizuno, czemu nie pokazałeś tych najciekawszych klanów? ;>
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-09, 22:13   

Ja też mam małe pytanie. Załóżmy, że ktoś będzie chciał przenieść swoją postać ze starego, na nowe forum. Czy będzie istniała taka możliwość?
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-09, 22:18   

No to tak... Mizuno mi już mówił na ten temat, ponieważ pytałem się o to samo i jego odpowiedź jakby to powiedzieć... bardzo mnie uszczęśliwiła. Czemu? A to dlatego, że nasze postacie zostaną przeniesione oraz możemy je dać do innej wioski(Oczywiście jeżeli wasz klan na to pozwala), można zmienić obecny klan oraz specjalizacje na inną bez żadnych strat, a co do technik klanowych to stracicie je, lecz Mizuno zrobi tak, że będziecie mieli parę do wyboru bez nauki.

Jeżeli są jeszcze jakieś pytania i będę umiał na nie odpowiedzieć to odpowiem, lecz jeżeli nie będę miał takiej możliwości to musicie czekać na Mizuna. Wszelkie pytania zgłaszajcie w tym temacie, do mnie na PW lub GG.
_________________
 
 
     
Setzuzentaru Hyuuga 

Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 67
Skąd: Z nienacka
Wysłany: 2010-07-09, 22:36   

A macie jeszcze jakieś "duuuuuże" rzeczy do napisania? Chodzi mi o coś na miarę napisania od zera reguł rozdzielania pkt rozwoju albo wymyślenia jakiś nowych klanów, bądź też opisanie własnoręcznie wszystkich technik jakiegoś istniejącego klanu. Czy może została już tzw. kosmetyka?
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-09, 22:49   

No cóż... Opisy technik klanowych jeszcze trochę zostało oraz dokończenie technik natur itd. Co do wymyślania nowych klanów to już wszystkie są tylko zostało opisanie ich itd, a opisanie rozdzielenia punktów rozwoju itp. już zostało chyba zrobione w całości. Zostało nam jeszcze zrobienie wiosek i takich tam.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |