• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na Jounina gr. 2
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-24, 09:42   

Ten pierwszy plan bardziej mi się podoba i żadnych pytań powiedziałem tworząc cienistego Klona który natychmiast poszedł po mapę na której była wskazana lokalizacja Kumo-Gakure. Dostosowując się do planu Kapitana Sjana kazałem też części moich smoczków ruszyć razem z klonem. Ich zadaniem jest patrolowanie terenu wokół klona w poszukiwaniu innych skupisk chakry które mogły by zechcieć zaatakować tę małą karawanę.

Za 10 minut zaczynajcie idę zająć pozycję przekazałem Nizariemu i Sjanowi po czym przemieniony w kruka za pomocą bushin no jutsu udałem się na pozycję wskazaną przez Sjana. Chcąc dodatkowo ubezpieczyć teren stworzyłem 4 klony które rozstawiły się dookoła drzewa z przygotowaną techniką Kononun Hone
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-06-24, 21:33   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-24, 21:33   

Naglę przed wami pojawił się gość w opasce shinobi oraz jakimś nieznanym sposobem przywódca bandytów również w opasce.
- Przeszliście test... chociaż nie spisaliście się tak jak na to liczyłem ale daliście radę... Gratulacje teraz wróćcie do wioski i czekajcie na drugi etap. - powiedział po czym zniknął razem z całym lasem i krajobrazem. Staliście przed bramą wioski.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-24, 21:42   

Tego bym się niespodziewał powiedziałem głośno w stronę moich towarzyszy. Nie wiem jak wy ale ja idę trochę potrenować
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-25, 18:18   

Białe oczy Sjana śledziły wszystko dobrze i skrupulatnie wywiązując się z zamierzonych incydentów. Czwarty Kapitan obmyślał teraz masy przeróżnych planów które zaprzątały mu w obecnej chwili umysł. Jego dłoń zręcznie pomknęła po dwa shurikeny. Jego jak dla niego całkiem pomysłowe plany mogły teraz zostać wpisane we wszelki byt, egzystencje i wszelkie powodzenie Egzaminu Grupy II, w której miał zaszczyt teraz być i do niej uczęszczać by stać się pełnoprawnym, oficjalnym i liczącym się w Wiosce Kapitanem. Mógł teraz dosięgnąć gwiazd, które sam sobie wytyczył w umyśle i duszy. Gdy miał wydać następny rozkaz zostając samozwańczym liderem tego skromnego, aczkolwiek silnego oddziału stało się coś, co było przez niego tylko trochę nieoczekiwane. Shurikeny zawisły w powietrzu a po chwili zrozumiał, że wpadł w dziwne Gen Jutsu, które musiało wywrzeć na nim taki wpływ, że nędzne Kai z poziomu Studenta niewiele mu dało w takiej sytuacji. Gdy usłyszeli słowa pojawiających się znikąd Shinobi i nagłe przemieszczenie się do lokacji Wioski westchnął odwołując wszystkie swoje klony, summony i chowając wszelki ekwipunek. Z jego lekkiego zamyślenia wyrwał go komentarz Eroma, który zdziwił go bardziej, niż przejście pierwszego etapu:
-A ja się tego spodziewałem, ale nie w tym czasie... Myślałem, że dopiero w trakcie szturmu na drzewo uda nam się przejść dalej... Lecz wolałem się zabezpieczyć innymi jednostkami... - powiedział dosyć krótko jak na jego długie monologi i wymowę po czym bez słowa udał się zgodnie z poleceniami w kierunku wytycznych, które otrzymali od dwóch shinobi (?) na drugi Etap Egzaminu. Teraz w sercu Tajfuna zawitała nadzieja i promyk spełnienia, że udało mu się to za pierwszym razem.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |