• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr. 8
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-16, 19:49   

Młody Sensei jedynie przeskoczył nad kręgiem wyjmując kunai z pokrowca i zręcznie rzucając nim w stronę iluzji, która po chwili zniknęła po oberwaniu bronią. Gdy podjąłeś próbę dalszego obiegania i uderzenia nauczyciela w plecy on jedynie obrócił się podnosząc nogę do góry i kopiąc Cię w tors, co spowodowało odrzucenie Cię na mniejszy dystans...
_________________



Ostatnio zmieniony przez Sjan Jin 2010-06-18, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Wysłany: 2010-06-17, 12:59   

Ostatnio zmieniony przez Inuzuka Kyou 2010-06-18, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-17, 12:59   

//Już/'/
 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-19, 15:00   

//Sorry//

Kiedy poczułem, że uderzam na podłogę, szybko obróciłem się i wstałem na równe nogi.
Szlag...Klon ma przewagę, bo kontroluje go Sjan, który wszystko widzi...!! Myśl, myśl, myśl...Muszę użyć jakiejś techniki...Henge nic nie da, Shunshin - tylko jeśli będę atakował...Kawarimi też nie...Bunshin jedynie i Taren Ken...A gdyby tak, wykonać Bunshin no jutsu, później Shunshin no jutsu i zaatakować Taren Ken? To może być dobre...
Bacznie obserwowałem przeciwnika. Czekałem na właściwy moment, kiedy nie będzie patrzył, albo się zamyśli, czy coś. Przyjąłem postawę i zawiązałem pieczęć, będąc w gotowość. Śledziłem wzrokiem każdy najmniejszy ruch Sjana, marszcząc oczy. Kiedy byłem na tyle gotowy, aby móc skutecznie zaatakować, ruszyłem biegiem na niego. Biegnąc stworzyłem dwa Bunshin'y, które teraz biegły obok mnie. Kilkadziesiąt centymetrów przed nim, zrobiłem Shunshin no jutsu za niego, jednocześnie się obracając i usiłując zaatakować jego głowę atakiem Taijutsu Taren Ken.
-Taren Ken! - krzyknąłem, wykonując atak wycelowany w jego głowę.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-19, 15:12   

Sjan nie kontrolował klona bo nie mógł. Zrobił ze specjalnej techniki klona który żyje własnym życiem jak wszystkie klony ale nie iluzje w całym Świecie Shinobi. Nie wiedziałeś i nikt nie wiedział co to jest Bunshin no Jutsu, bo nie ma takiej techniki. Gdy zniknąłeś mały Sjan wiedział, że pojawisz się za nim albo nad nim z doświadczenia w walkach w salach Sensei Nizariego dawno temu. Gdy pojawiłeś się za nim odwróciliście się w tym samym momencie lecz on nie zdążył do końca sparować ciosu i Twoja ręka ześlizgując się po jego gardzie trafiła w żebra trochę zapowietrzając Twojego przeciwnika.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-19, 15:29   

//"Nie wiedziałeś i nikt nie wiedział co to jest Bunshin no Jutsu, bo nie ma takiej techniki"
Nie rozumiem...//

Gdy ujrzałem, że Sjan zaczął się trochę przyduszać, odskoczyłem do tyłu, wyjmując kunai.Zmrużyłem oczy.Złapałem nóż obiema rękami i ruszyłem na Sjana. Kilka centymetrów przed nim, odskoczyłem do góry, rozkraczyłęm nogi i cisnąłem nożem w głowę przeciwnika między nimi. Nadal będąc w powietrzu zrobiłem Shunshin no jutsu za niego, na podłogę, trochę się cofając, aby nie mógł mnie zaatakować jakimś taijutsu. Wyjąłem dwa shurikeny i rzuciłem nimi w przeciwnika, jednocześnie biegnąc do przodu. Ruszyłem truchtem na Sjana-juniora, atakując go Taren Ken. W razie czego jestem przygotowany na Kawarimi z pochodnią wiszącą na ścianie.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-20, 10:44   

Chłopak wysunął jedynie nogę uderzając Cię w tors i powalając na ziemię, nie zdążyłeś zbliżyć się na kilka centymetrów.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-20, 10:59   

Szlag...Co on ma z tą nogą...?!!?
Wstałem z ziemi, trochę się cofając. Miałem problem, bo nie mogłem nawet podejść do klona! Złożyłem ręce w pieczęć szczura, bo przy niej najlepiej mi się myślało.
Hm...Żadna broń miotana go nie trafia, ataki Taijutsu bez problemu sparuje, a Ninjutsu...No właśnie, nie znam żadnych ataków Ninjutsu!! Jedynie Bushin no jytsu może coś działać...I ewentualnie Henge. No właśnie!
Zmieniłem pieczęć na znak barana i wykonałem Henge no jutsu.
-Henge!- powiedziałem pod nosem, używając techniki, aby przemienić się w chłopaka, z którym walczę. Uśmiechnąłem się. Teraz wykonałem Bushin no jutsu i stworzyłem dwa klony. Było nas trzech, a właściwie czterech, wliczając Sjan'a-juniora. Klony rozproszyły się i jako tako otoczyłem chłopaka.
Znając życie, on wie, który to ja, więc wypadało by się przemieścić...
Kazałem klonom chodzić dookoła niego, kiedy sam robiłem Shunshin no jutsu dookoła niego, aby go jako tako zdezorientować. Kiedy czułem, że nie wiem, który to prawdziwy ja, uprzytomniłem sobie, że iluzje nie mogą walczyć.
Liczę tylko na siebie, chłopaki. - powiedziałem do klonów w myślach, po czym kazałem im chodzić dookoła Sjana. Bacznie mu się przypatrywaliśmy. Nagle rzuciłem się na niego, atakując go w twarz atakiem Taren Ken.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-20, 16:18   

Cytat Kaito:Kiedy czułem, że nie wiem, który to prawdziwy ja, uprzytomniłem sobie, że iluzje nie mogą walczyć.

Sjan gdy Ty wykonałeś Henge i zrobiłeś klony podbiegł do Ciebie i uderzył z łokcia w twarz a następnie kombinacją w tors znów kopiąc w splot i odpychając Cię. Nie miałeś powietrza.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-20, 20:10   

Znów upadłem na ziemię. Poczułem, że się duszę. Złapałem się kurczowo za szyję i zacząłem się kręcić w tą i w tamtą.
Szlag...!! Nie mogę tu po prostu umrzeć, nie tutaj i nie teraz!!! Co robić, co robić?!!! Myśl!! Na pewno nie mi pisana jest śmierć na egzaminie! Nie jestem tak słaby...! - krzyczałem w myślach. Zupełnie nie wiedziałem, co się robi w takich sytuacjach. W końcu puściłem szyję i zacząłem pięściami walić w płuca, być może to pomoże. Z całych sił starałem się nabrać powietrza w płuca.
Próbowałem tylko wykrztusić słowa:
-Ra...tuj...Sjan-sen-sei...
Szkoda, że już obmyśliłem taktykę ataku, no cóż...DLACZEGO?!!!?!?


// :( //[/i]
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-20, 21:57   

-Przecież nic Ci nie jest... - powiedział zdziwiony Sensei i równie zdziwiony mały chłopak.
_________________



 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-21, 14:31   

Powoli przestawałem walić sobie w tors. Normalnie oddychałem.
-Ych...Sorka. Ta panika... - powiedziałem, machając ręką i powoli stawiając na nogi. Szybko pozbierałem powyrzucane bronie i wróciłem na miejsce, na którym leżałem. Wziąłem dwa shurikeny i kunai'a, a resztę schowałem do kabury. Kunai włożyłem sobie między zęby i przyjąłem bojową postawę, trzymając po shurikenie w rękach. Miałem je pomiędzy palcami, a ręce złożyłem w pięści.
Dobra....Zebrałem wszelkie potrzebne mi informacje, czyli : Nie mogę podejść bliżej niż 1 metr, bo oberwę; Ataki Taijutsu także odpadają, a klon żyje sam, więc Sjan go nie kontroluje...Czyli zostało mi Shunshin... Lub blok nóg!
Zacząłem biec na Sjana. Plan miałem taki, aby 2,5 metra przed nim rzucić bronią,wyjąć kunai, następnie zrobić Shunshin no jutsu w powietrze, aż pod sufit, rzucić kunai, potem znowu Shunshin przed niego, za niego i Taren Ken.
-Jak to się nie uda, to ja jestem zakonnicą! - krzyknąłem, zaczynając bieg. Mniej więcej 2,5 metra, według planu , rzuciłem shurikenami, i kilka nanosekund później miałem już w ręce kunai.Zrobiłem więc Shunshin praktycznie na sufit, skąd rzuciłem kunai'em prosto w czubek głowy Sjana. Po wyrzuceniu broni, wykonałem Shunshin no jutsu na podłogę 1,5 metra przed nim, a po chwili na niego. Rzuciłem się na niego z pięściami, atakując Taren Ken w tors.
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-21, 16:32   

Klon gdy Ty na niego skoczyłeś po prostu odskoczył w bok więc ponowiłeś swój manewr i trafiłeś go w tors jednym shurikenem a drugim w nogi. Klon zamienił się w obłoki dymu...
-Poszłoby Ci szybciej, gdybyś wymyślił kolejny plan. Byłem bardzo słaby w Tai Jutsu, więc nie wiem dlaczego wcześniej na mnie wbiegałeś próbując podejść jak najbliżej, gdy byłeś już jakieś pół metra ode mnie... - zapytał zdziwiony Sensei. Replika była bardzo słaba w wykonywaniu Tai Jutsu, a Ty ani razu nie spróbowałeś ataku z bliska z przemyślanym skutkiem. Tylko raz próbowałeś go uderzyć w plecy biegając wokół z prędkością nano ślimaka śledzony przez oczy małego Sensei. Drugim razem próbowałeś w niego wbiec podejść centymetry od niego, co było idiotyzmem. Nie trzymając gardy, bloku ani nie mając planu...
-Tak czy inaczej, trzymaj... Obyśmy nie spotkali się w przyszłości na polu bitwy... - rzucił Sensei znikając w obłokach dymu wraz z Tobą. W rękach trzymałeś opaskę czując światło bijące ze wszystkich stron. Zorientowałeś się, że jesteś przed Akademią... Jesteś Geninem...
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |