• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Taki mam nadzieję dobry pomysł
Autor Wiadomość
Miko Uchiha 


Natura Chakry: Suiton
Dołączyła: 24 Mar 2010
Posty: 78
Skąd: wezmę 20kg azbestu
Wysłany: 2010-03-25, 08:50   Taki mam nadzieję dobry pomysł

Otóż droga władzy panowie admini (bo kobiet nie widziałam) słyszałam już, że były już kiedyś miejsca niefabularne w których postacie mogły by się spotykać, ale jeśli dobrze zrozumiałam to zostały one zniesione poprzez nadmierny spam lub nabijanie postów (nazwijcie to jak chcecie). Otóż w boskim panelu admina podczas edycji danego tematu istnieje opcja blokująca nabijanie się postów co chyba rozwiązało by ten problem, prawda?
Stworzenie takich miejsc zabijało by nudę panującą wśród graczy czekających pół dnia na odpis bądź gdy jego MG ma urlop i jest blokowany również by miał co robić. Oczywiście w takich miejscach nie można by zarabiać pieniędzy czy uczyć się technik a raczej robić wszystkich rzeczy mogących zakłócić fabułę.

Opcja znajduję się dokładnie:

Panel Administracyjny->Fora(zakładka)->zarządzaj->"temat który chce się offtopować"->edytuj-> i zaznacza się okienko "Niezliczanie postów"


Z poważaniem
Uchiha Miko!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Wysłany: 2010-03-25, 16:00   

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-25, 16:00   

A więc zacznijmy od tego, że to był jeden z powodów przeniesienia tego miejsca do gry. Następnym było poznawanie się postaci w tamtych miejscach (Odbijało się to na znajomości w grze) i pożyczanie sobie pieniędzy postaci które w grze W OGÓLE się nie widziały więc:
Cytat:
Panel Administracyjny->Fora(zakładka)->zarządzaj->"temat który chce się offtopować"->edytuj-> i zaznacza się okienko "Niezliczanie postów"
Wysyłając "mini tutorial" proponował bym zapytanie. A i nie chciałem tego robić ponieważ naliczanie w innych tematach w dziale "Karczma" niczemu nie przeszkadza. Istniały również sytuacje gdzie gracze walcząc w dyskotece i zabijąc mieszkańców innych wiosek zdobywali ich przedmioty bądź odsyłali resztę do szpitala bez żadnych konsekwencji.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |