• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Lwy
Autor Wiadomość
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-17, 20:42   Lwy

Imię: Deiki Kishido
Nazwa pakt: Miku
Zwierzęta: Lwy


Ranga: Chunnin

Imię: Kori
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Zabawny ale jeżeli trzeba to poważny, zaczepialski, odważny.
Wygląd:

Imię: Kimobi
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Spokojny, porywczy, nierozważny ale miły.
Wygląd: Przede wszystkim jest małych rozmiarów i może służyć do szpiegowania.


Imię: Tsumori
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Mądry, ufny tylko temu który go przywołał.
Wygląd: Jest to potężny lew o dużych mięśniach co umożliwia mu szybkie poruszanie, Ten jako jeden z nielicznych ma białą grzywę i potrafi używać podstawowych technik Suitonu. (Czyli rangi D).

Imię: Umori (Brat Tsumori)
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Leniwy, odważny, umie szybko wymyślić plan.
Wygląd: Ma niebieską grzywę, potrafi używać podstawowych technik fuutonu. Jest wolniejszy od swojego brata ale razem tworzą zgrany zespół. Potrafią też łączyć techniki tworząc Hyouton lecz potrafią tylko Tsubame Fubuki.

Imię: Situkomi
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Mądry, poważny, nieufny lecz jeżeli ktoś go przywała to tego właśnie ufa, jest też honorowy.
Wygląd: Jest to biały lew o biało-niebieskiej grzywie. Jest bardzo szybki i dlatego może transportować ludzi lub jakieś ciężkie towary nawet ich na sobie nie czując. Jeżeli ktoś bardzo mu się spodoba to potrafi wykonać takie jakby połączenie wizji. Czyli że np. ja widzę to co on widzi. Potrafi też dobrze walczyć.

Imię: Korokimi
Rasa: Lew
Cechy Charakteru: Leniwy, Poważny, ciągle zdenerwowany, lecz mądry.
Wygląd: Jest to lew troszeczkę większych rozmiarów od człowieka, Lubi sobie dobrze pojeść i dlatego za jedzenie zrobi wszystko. Ma on wielkie mięśnie i wielki apetyt. Jego jedne uderzenie łapą jest bardzo bolesne a dla mało wytrzymałego ninja jedne uderzenie może zabić.

Imię: Nokoshi
Rasa: Lew jest taką jedyną lwicą w swoim rodzaju.
Cechy charakteru: Niegrzeczna (Tak chodzi mi o to^^), lubi się bawić nie lubi walczyć gdyż nie musi, często jest smutna i to jest jej zaleta. Jest ona jedyną lwicą na całym świecie. A jej zaleta jest to że ona jako jedyna "pociąga" wszystkie zwierzęta a one od razu w niej się zakochują. One wtedy bawi się ze swoimi ofiarami w kotka i myszkę. Czyli wyciąga je gdzieś daleko do właściciela gdzie się nimi zajmuje a one w tym czasie nie mogą pomagać swojemu panu lub pani. Jej jeszcze jedną zaletą jest to że wszystkie zwierzęta się w niej zakochują nawet ptaki itp.
Wygląd:



Imię: Notushi
Rasa: Lew
Cechy charakteru: Mądra, rozsądna, opiekuńcza, troskliwa, nie lubi walczyć ale jeżeli misi to walczy i to dobrze.
Wygląd: Umożliwia ona dalekie podróże, gdyż można na nią wsiąść i latać.

Ranga: Jounin

Imię: Kuriko
Rasa: Lew
Cechy charakteru: Niecierpliwy, nierozsądny, zawsze idzie na całość, nie myśli co się może stać później itp.
Wygląd: Jest to lew o czarnej cerze. Jest dość duży i potrafi wykonywać wszystkie techniki Suitonu do rangi C włącznie (chodzi mi o to że na randze C też potrafi jutsu.), jest też dobry na walkę wręcz.

Imię: Hiratestu
Rasa: Lew
Cechy charakteru: Honorowy, Mądry pomocny w walce.
Wygląd:

Imię: Kurukomi
Rasa: Lew
Cechy charakteru: Odważny, pomocny, chciwy walki, oraz dobry w walce wręcz.
Wygląd:

Imię: Hiriku
Rasa: Lew
Cechy charakteru: Jest to lew bardzo wierny i lubi być przywoływany, jest oddany tylko temu kto go przywoła, Jest też pomocny w walce gdyż posiada już dwa żywioły raiton i doton. Oraz potrafi wykonywać jutsu do rangi C wszystkie. Oprócz hange no jutsu.
Wygląd:

Jutsu do paktu:

Od Chunina:

-Imoku to jutsu polega na tym że z naszych rękawów wystrzeliwują od 5 do 15 wielkich ogonów którymi możemy wszystko złapać lub obwiązać przeciwnika itp.

-Norumi to jutsu polega na tym że na naszym ciele w szybkim tempie wyrasta masa włosów lwa i okrywa nas a potem utwardza chroniąc nas przed atakami TaiJutsu z rangą C włącznie. Może też nas ogżać. Tego jutsu można używać bez końca ale w końcu może być nam za ciepło i możemy zachorować itp.

-Iotoki to jutsu polega na przemianie w lwa.

-Tomorikomi to jutsu polega na tym że możemy obojętnie jaką część ciała zamienić w lwią.

-Hitoshiα to jutsu polega na tym że wytężają nam się wszystkie zmysły oraz stajemy się szybsi silniejsi oraz zwinniejsi

-Hyutonui polega na tym że jesteśmy jak lew tylko że zostaje nam nasze zmysły i ciało.

Od Jounina:

-Sorokithi to jutsu polega na tym że możemy zobaczyć to co widzi nasz przyzwany kolega czyli w tym przypadku jest to lew.

-Koshithi to jutsu polega na zamienieniu się miejscem z naszym przyjacielem.

-Imorokishi to jutsu polega na przemienieniu się w lwa tylko że w większego i sprawniejszego.

-Hyubashu to techinka Gen Jutsu. Przeciwnik widzi jak zostaje rozszarpany przez masę lwów.

-To jutsu wymaga wcześniejszego użycia Hyutonui. Polega na tym że łączymy się z ciałem naszego zwierzęcia i on wykonuje to samo co my.

Od S. Jounina:

-Korokishi polega na przemienieniu się w lwa 5 razy większego niż człowiek lecz wtedy zmniejsza się nasza szybkość ale za to siła wzrasta.

-Monotori polega na komunikowaniu się ze swoim zwierzakiem za pomocą myśli.

od Sannina:

-Rotoshini polega na połączeniu się ze swoim zwierzakiem ciałem.

-Kirukasoni polega na przemianie lwa w np. dom kiedy ktoś do niego wejdzie ten zamienia się w normalnego lwa a my z przeciwnikiem jesteśmy w środku a przeciwnik nie ma szans uciec. Jest to bardzo trudna technika do opanowania.

-Rotogomi polega na zamienieniu np. człowieka w lwa. Tą technikę możemy odwołać kiedy chcemy.





Tutaj na razie kończę a dodam resztę później. Ale czy tak może być. Wiem że nie mogę go teraz podpisać ale stworzyć mogę.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Wysłany: 2010-03-17, 20:48   

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-17, 20:48   

zrób to inaczej. Dużo silnych jest na chuninie a reszta jest na Jouninie i koniec. I gdzie simba?
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-18, 16:14   

Nie zgadzam się na taki pakt. Jest za silny i poza tym "latający lew" ... Zmień to na przynajmniej S.Jounina.
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-18, 16:17   

Sjan... Ty masz latającego tygrysa i on jest na Chuunina.
_________________



 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-19, 17:42   

Bo u mnie wszystko jest na podstawie lodu i tygrysa, mojego Bijuu. Mój Bijuu i moje Kekkei Genkai to tygrysy i przede wszystkim lód. Deiki nie ma Bijuu lwa ani nie ma z nimi nic wspólnego...
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-19, 18:03   

Ale raczej Demon ma mało wspólnego z paktem... Czyli, że jak ktoś nie ma demona żaby to nie może przywoływać summonów na swoją rangę?
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |