• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Jounina
Autor Wiadomość
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 18:09     

Taha:
Piasek nie działał, ale kula ognia zadała jej małe obrażenia. Wreszcie dowiedziałeś się, dlaczego nie działa na nią piasek! Gdy biegła na ciebie i chciał ją zatrzymać piasek, ona zamieniła się w kryształ i przeszła przez "ogrodzenie", zamieniła swoją rękę i nogę w kryształ, a potem dostałeś sierpowego twarz i mocnego kopa w miejsce intymne.
Izumo:
Przeciwniczka Tahariego wyczuła twoją chakrę i pokazała koleżance, gdzie się ukrywałeś. Nagle ona pojawiła się za tobą i sparaliżowała się znowu. A kiedy piasek chciał ją zaatakować ona się po prostu ulotniła!
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-03-17, 18:24     

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-17, 18:24     

" Cholera... kryształ... Muszę go rozbić..." Stwierdziłem patrząc się na kryształ.
Najpierw próbowałem go rozbić za pomocą Kosy, jeśli jednak to się nie uda aktywuję [Raiton] Raiton no Jutsu, elektryzując kosę którą uderzam w kryształ. Następnie odskakuję na dalszy dystans. Najpierw postanowiłem się skupić i opracować plan na dwie dziewczyny...
" No dalej, myśl ! Izumo cię potrzebuje !" Mówiłem do siebie w myślach, unikając potencjalnych ataków.
W końcu wpadłem na pewien pomysł. Ściągnąłem ciężarki z nóg, i rzuciłem nimi w ziemię tworząc w niej dwa kratery. Teraz moja szybkość się podwoiła. Ruszyłem na jedną z dziewczyn podbijając ją do góry i wykonując Shishi Rendan, jednak gdy byłem w punkcie gdzie oboje się zatrzymujemy, zamachnąłem się naelektryzowaną kosą i potężnym ciosem wbiłem ją w plecy przeciwniczki. Następnie gdy spadła na ziemię, gotów do dalszej walki rozglądałem się Byakuganem, jednak postanowiłem dobić Kunoichi. Złożyłem wszystkie pieczęci i wziąłem głęboki oddech. Po chwili krzyknąłem:
- [Katon] Karyuu Endan !- Wydmuchując na dziewczynę strumień ognia.
Następnie odskoczyłem do Izumo'a stając do niego plecami tak, by nie mogły nas zaskoczyć.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-17, 21:45     

Nagle nie wiadomo jak pojawiliście się w biurze Hokage.
- Dobra robota.- powiedziała Tsunade.- Jesteście jedyną grupą, która przeżyła godzinę w lesie. Ech... Zawiodłam się na tych chuninach!- zaczęła Tsunade.- Czeka was ostateczna walka! Teraz będziecie walczyć między sobą!- wykrzyczała i odesłała was jakimś jutsu na ulicę Tsuki.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |