• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Chunnina #3 - Pisemny
Autor Wiadomość
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-02, 16:56     

Mikuza 6/10
Yumi 9/10
Imago 9/10
Gobrem 9/10

Ostatnie zadanie, jeśli nie będzie wszystkiego cała drużyna NIE ZDAJE !-
Powiedział egzaminator, a na tablicy pojawiło się zadanie.

Kunai i shuriken lecą w tą samą stronę. Kunai leci szybciej, gdyż z prędkością 9,683 metra na sekundę, jednak waży więcej od shurikena o około 0,649 gramów. Shuriken zaś leci z prędkością 8,281 metra na sekundę, jednak waży 0,358 gramów. Która broń szybciej uderzy w drzewo jeśli takowe jest oddalone od rzucającego 15,4 metra. Uzasadnij odpowiedź.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Wysłany: 2010-03-02, 17:10     

_________________

 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-02, 17:10     

"Muszę napisać to poprawnie żeby nie zawieść drużyny?"-powtarzałem w myślach myśląc jak ściągnąć zadania których nie miałem.Po chwili zastanowienia wiedziałem co robić. Upuściłem specjalnie długopis pod biurko i wszedłem po niego i gdy byłem już po biurkiem wykonałem Kurou Sei i rozwaliłem drzwi żeby było zamieszanie i zacząłem ściągać pytania.Udało też mi się trochę spisać ostatniego.Dalsze obliczenia do 10 pytanie były już proste.
"mam nadzieję że będzie dobrze i zaliczę egzamin bo cała drużyna nie zda?"-siedziałem tak rozmyślając i czekając na końcowe wyniki.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-02, 17:16     

O jasna choroba czemu ja nie pomyślałem żeby się uczyć fizyki i tu teraz mam
odpowiadać na takie pytanie. Ale zaraz gdzie ja mam głowę przecież po co mi jest
potrzebny mój byakugan.
to powiedziawszy natychmiast zacząłem oglądać
byakuganem całą klasę, i szukałem osoby która by to zadanie pisała gdy ją znalazłem przepisuje owe rozwiązanie.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-02, 18:07     

-No nie fizyka! - prawie krzyknęłam
zaczęłam poszukiwania wśród osób na sali, które juz to miały zrobione. napisałam to samo co inna osoba, że szybciej w drzewo uderzy przedmiot o szybszym czasie, w którym przebył drogę.
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-02, 20:05     

"O kurde prawie wiem jak to zrobić, ale nie wiem czy dobrze rozumuje."-Gobrem postanowił najpierw przeanalizować swoją odpowiedź a potem porównać z innymi co mają.
"No to tak na początek kunai leci szybciej, więc szybciej walnie w drzewo. Ale waga go trochę opóźnia, jednak różnica między nimi jest dość duża przez co można wywnioskować, że kunai poleci pierwszy. Więc ta waga może być dla zmyłki."
Potem Gobrem szukał byakuganem po sali czy ktoś ma zrobione te zadanie. Szukał osoby szybko piszącej i porównał ze swoją odpowiedzią. Jeżeli odpowiedź była logiczna i mógł ją spisać. To zrobił to jak najszybciej.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-02, 21:02     

Nie było nic, Mikuza zrobił tylko 7 pytań, czas się kończył.
_________________


 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-02, 21:13     

Czas się kończył i musiałem coś zrobić na pomoc zespołu nie miałem co liczyć,więc musiałem sam sobie dać radę.Więc musiałem kombinować bo zostały mi tylko 3 zadania tak niewiele a z drugiej strony tak dużo.A więc wszedłem pod ławkę i wykonałem Bunshin no Jutsu i klon usiadł zamiast mnie w ławce a ja zamieniłem się w muszkę i latałem po klasie sprawdzając jakie odpowiedzi mają z mojej drużyny przede wszystkim a później jeszcze polatałem nad kartkami ludzi wyglądających najbardziej pewnie.Gdy miałem już brakujące informację klon wszedł pod ławkę i tam dezaktywowałem technikę i zacząłem pisać odpowiedzi na pytania.
_________________

 
 
     
Gobrem Hyuuga 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 182
Skąd: Legnica
Wysłany: 2010-03-02, 21:58     

Po zapisaniu dokończeniu pisania 10 zadania Gobrem odłożył pióro i czekał na zakończenie. Oglądnął byakuganem czy członkowie jego drużyny zrobili wszystkie zadania.
Pod stołem trzymał kciuki by tyle pytań ile mają wszyscy wystarczyły, żeby przejść dalej.
Zaczął się przysłuchiwać co mówi egzaminator.
_________________
<-- Karta Postaci
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-03, 14:21     

Ehh to jest coraz trudniejsze skoro ja tego nie zrobiłem to może moi towarzyszę
sobie poradzili więc zobaczmy czy oni coś mają i czy Mikuza zdąży wszystko
zrobić.
pomyślałem po czym odłożyłem długopis i zacząłem się rozglądać
za moimi kolegami z drużyny.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-03, 16:51     

-Aaa!! jak to uzasadnić!!- myślałam - No przecież, a właściwie na pewno szybciej doleci ten z krótszym czasem przebytej drogi. Jednak ciężar i szybkość dają do myślenia
Zaczęłam wymyślać. W końcu użyłam wzoru na pęd który mi sie przypomniał. Gdy wszystko obliczyłam wyszło mi, że kunai szybciej doleci, jednak nie byłam pewna tego. czy na pewno wszystko dobrze zrobiłam i wymyśliła.
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-03, 17:03     

- Dobra, nie poddaliście się... Spadajcie... Zdaliście.- Powiedział krótko egzaminator a wszystkie kartki zniknęły.
- Nie ma znaczenia ile napisaliście...- Dodał patrząc na Mikuzę.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


Wygaśnie za Dni
 
 
 
 
 
 
 
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |