• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Zniknięcie krowy pana Oriwaku
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-26, 17:46   

/Mówiłem od początku deb$#@ilu, było czytać. A Ty Mikuza go nie naśladuj, bo on nie rozumie postów.../

Szliście przez las, dochodząc do gospodarstwa.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Wysłany: 2010-02-26, 17:57   

_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-26, 17:57   

Ach wreszcie dochodzimy trochę się zmęczyłem. Ja osobiście tak jak ty wybiorę żaby jak dla mnie wydaje mi się że mają miły charakter. powiedziałem po czym wyciągnąłem z plecaka wody i wziąłem spory łyk.
Jestem ciekaw co za nieszczęście przytrafiło się panu Oriwaku pomyślałem.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-26, 21:04   

Usiadłem na trawniku przed gospodarstwem pana Oriwaku i wyjąłem wodę po czym wziąłem kilka sporych łyków gdyż byłem spragniony.Po chwili odpoczynku podszedłem do drzwi domu i zapukałem czekając na przyjście pod drzwi naszego pracodawcy.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-27, 04:17   

Mikuza poszedł do drzwi, znikając z oczu Imago, który nie wiadomo dlaczego został. Mikuza wszedł do drzwi i nagle ktoś wepchnął go do schowka trzymając od tyłu.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-02-27, 08:20   

Orzeszku włoski, gdzie ten Mikuza ach ,nie lubię tego robić ale wiać muszę Byakugan! powiedziałem
Przeszukuje okolice potem podchodzę do domu(wyłączając byakugan'a) żeby zapytać o misje i czy Mikuza tam nie jest. Jeżeli dowiem się o czymś wychodząc włączam byakugan i patrze nim do tyły i szukam Mikuzy, jeżeli go nieznajde to rozpoczynam śledztwo.

/usuńcie post rezygnuje z misji i wracam do wioski na egzamin na chunina sorka Mikuza.
Mam pozwolenie od Mizuno/
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-27, 10:02   

Nie wiedząc co się dzieje,moje serce waliło jak szalone i nie mogłem tego powstrzymać przez krótką chwilę.
"Muszę się uspokoić, nie mogę panikować. W tej sytuacji tylko spokój mnie uratuje ?"-powtarzałem sobie w myślach i po krótkiej chwili się uspokoiłem. Przeanalizowałem wtedy sytuację i to co mogę zrobić i jedynym wyjściem na jakie wpadłem było wyważenie drzwi.A więc użyłem do tego Konoha Senpuu.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-28, 00:31   

Wyważyłeś drzwi a za nimi stał jakiś facet, który nimi oberwał. Po chwili z kuchni na mężczyznę nakrzyczał jakiś starzec:
-Ty! To Ty łobuzie mi ostatnio mleko ukradłeś! - krzyknął a mężczyzna uciekł...
-A, jesteś Geninem z Konohy... A gdzie drugi? Pewnie się boi natury... Dobra, chodź tutaj młodzieńcze, opowiem Ci wszystko... - usiedliście przy stole...
-Niedawno w nocy po prostu usłyszałem trzask i zniknęła mi krowa, wydaje mi się że to owy mężczyzna, z niedalekiego gospodarstwa... Łobuz jeden... - zamyślił się starzec - ... A więc potrzebne jest śledztwo i mam coś dla Ciebie za fatygę... - starzec wręczył Ci 200 Rou i na stole pojawiło się jedzenie przyniesione z kuchni.
_________________



 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-02-28, 08:56   

-Ok, niema sprawy. Już lecę to sprawdzić- powiedziałem po czym prędko coś zjadłem. Założyłem na plecy plecak i wybiegłem z domu.
-Niczym się nie martw wszystkim się zajmę i odzyskasz krowy-po tych słowach ruszyłem w stronę gospodarstwa o którym mówił pan Oriwaku.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-28, 11:45   

Doszedłeś do gospodarstwa. Na ganku siedział owy mężczyzna, ale wyglądał jak wyrośnięty chłopak. Obok chyba jego ojciec.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |