• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Siedziba Shikage
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 21:03   

- Decyzje o składzie naszej drużyny podejmę jutro. Bywajcie - pożegnałem ich też
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2010-01-26, 21:08   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-26, 21:08   

Odeszli a ty zostałeś sam... Jedynie co paru zaufanych strażników stało przy tunelu i jeden na podeście nad lawą. Na niebie pojawiła się jakaś kropka i zaczęło coś spadać. Widocznie nie było to nic groźnego bo wartownicy to przepuścili. W rękę spadł Ci list...
"Misja Specjalna wykonana... Przeciwnik z wojsk nieprzyjaciela został pomyślnie wyeliminowany."
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-26, 21:17   

Przeczytałem list nie wiedząc o co chodzi. Wsunąłem go do kieszeni i usiadłem...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-27, 20:18   

Do Shikage przyszło paru shinobi...
-Przybywamy jako ochotnicy... - odezwał się wcześniejszy mężczyzna. Stała z nim kobieta i chłopiec, oraz dwójka innych osób.
-Znasz już nasze możliwości... Tutaj jest jeszcze dwójka, jeden z klanu Hyuuga, zajmujący się bezpośrednią walką i wspaniały lalkarz... - była to dwójka z Oddziału Specjalnego Sjana. Mężczyzna odezwał się:
-Jak widzisz jest nas piątka, do tego dochodzi Kapitan Sjan Jin i Kapitan Nizari Asneri... Wtedy będzie nas siódemka, z Tobą Shikage ósemka... - dodał wypatrując zmiany nastroju na Twojej twarzy.
-I plan jest taki, że została dwójka do Twojego wyboru. Natomiast jeden ze zwiadowców donosi, że oddziały wroga zbliżają się do Granic Kraju Księżyca i dotrą tam za dwa, lub trzy dni... Najprawdopodobniej w piątek rano, bądź w południe... - dodał czekając na Twoją odpowiedź.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-28, 18:35   

- Dobrze.. Lecz Kapitan Nizari nie będzie uczestniczyć w misji musicie dobrać kogoś samemu. - powiedziałem obojętny składem mojej drużyny...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-28, 18:39   

Mężczyzna wystąpił i z nieba spadł kolejny list... Mężczyzna złapał go i przeczytał mówiąc teraz z lekkim nawet uśmiechem.
-W nasz nowy skład będą wchodzić, Kapitan Sjan, ja, chłopiec z fletem, kobieta od pogody, gość z Hyuuga i ten z lalką. Dodatkowo mamy tutaj jeszcze medycznego ninja, tropiciela i kolejnego z naszej wioski, ten jednak ma Kekkei Genkai Kumori i potrafi stać się praktycznie niewidzialnym.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-28, 19:01   

- Dobrze. A teraz odmaszerować. Spotkamy się jutro o świcie przed zachodnią bramą. Macie się dobrze przygotować i pamiętać o tym iż każdy z was musi zadbać o siebie gdyż nie będzie tam czasu na zatrzymywanie się - poinformowałem ich i stanąłem nad krawędzią patrząc wprost w lawę.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-28, 19:04   

Nad Tobą coś zatrzepotało i na dachu coś wylądowało. Strażnicy nie atakowali, czyli to ktoś ze swoich. W kłębach dymu pojawił się uśmiechnięty Sjan zeskakując obok Mizuno.
-Cóż, Shikage... - robiąc dziwny akcent przy Shikage.
-Dużo czasu minęło od założenia tej wioski... Więc nie dziwię się wojnie. To nawet dla nas lepiej... Ale teraz musimy się przygotować. Pamiętaj, że będziemy gotowi... - powiedział po czym wyszedł powolnym krokiem przez tunel. Zatrzymał się w ciemnościach i wrócił.
-Dawno nie widziałem Cię w akcji staruszku... - rzucił uśmiechając się wyzywająco.
-Może czas sprawdzić Cię na Arenie?
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-28, 19:26   

- Jestem za - powiedziałem wstając i poprawiając płaszcz na ramionach.
- Dobra, jestem gotów prowadź druhu - dodałem idąc w jego stronę. Praktycznie nie chciało mi się ruszać z mojego gabinetu lecz Sjan miał racje. Trzeba się przygotowywać do nadchodzącej wojny.
" Tech chłopak na pewno potrzebuje treningu " Pomyslałem
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-14, 07:07   

Z samego rana, jak przybyłeś do swojego biura zobaczyłeś na biurku czerwoną kopertę. Gdy usiadłeś na krześle natychmiast otworzyłeś kopertę. W środku zobaczyłeś tylko kartkę, bez podpisu.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-15, 21:57   

Pojawiłem się w wulkanie i zostałem poinformowany o występku moich ludzi który doprowadził do wojny z Konoha-Gakure...
- Kur.... - przekląłem uderzając pięścią o biurko. - Przyprowadź mi tu Sjana i Tahariego - powiedziałem siląc się na spokój
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-02-15, 22:01   

Wchodzę do biura Shikage.
" Kur*a... Co ja zrobiłem..." Pomyślałem wkurzony na samego siebie.
" Oddam się samemu w ofierze..." Krzyczałem w myślach.
- Tak Shikage ?- Zapytałem z głową opuszczoną w dół... Wiedziałem co zrobiłem.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-15, 22:01   

Sjan wszedł powolnym krokiem bez munduru i w srebrnej masce... Podszedł do biurka...
-Wiem o co Ci chodzi Shikage... Ale na swoją obronę mogę powołać to, że zostaliśmy obrażeni i owy shinobi zagrażał wiosce... Zamierzał wybrać się w te rejony... Z mało pozytywnymi zamierzeniami... - powiedział salutując shinobi.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-15, 22:06   

- Zamilcz... - przerwałem wypowiedź Sjana siląc się aby nie stracić panowania nad sobą. Wstałem z krzesła. - Rozumiem akcja w odwecie ale musiałeś być na tyle głupi aby pójść tam w masce Nieśmiertelnych? Zostajecie zdegradowani na czas bliżej nieokreślony do funkcji strażników granicy. Od dziś waszym zadaniem będzie obrona granic Tsuki-Gakure. Najłatwiej było by po prostu wydać was Hokage lecz nie zamierzam wydawać swoich ludzi. Wstrzymuje wam żołd na miesiąc. Dalsze rozkazy przekażę wam na granicy. Odmaszerować ! - rozkazałem
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-02-15, 22:12   

Sjan zrobił grymas wychodząc po chwili i się nie odzywając... Gdy już wyszedł po prostu powiedział do Tahariego...
-Cóż, to było głupie... - zaśmiał się... - i nie zamierzam podczas wojny strzec cały czas granic... Chociaż chodzi o bezpieczeństwo Wioski i Kraju... Mimo kary, dalej będę służył Fukyuu... Nie poddam się z takiego powodu... Będę walczył do końca... A gdy będzie możliwość zaatakuję i pomogę naszym wojskom w Kraju Ognia... - powiedział idąc w kierunku wyjścia.
-Poczują Konopsy ostrze sprawiedliwości... - skończył a w jego oczach ukazała się furia zabijania. Poleciał po swoją szatę klanową i niezbędne rzeczy... Po czym wzbił się w powietrze na swoim uskrzydlonym, białym tygrysie..
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |