• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Amira vs Erom
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 13:11   Amira vs Erom

Sędziuje: Mizuno

Kolejka:
Erom
Amira
Mizuno
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-02-14, 15:07   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-14, 15:07   

Wszedłem na arenę czekając na przeciwnika byłem gotowy do walki. Wytworzyłem już w kościach senbony i zbroję pod skórą
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 19:16   

Szybko weszłam na arene cały czas rozchmurzona i gotowa do walki.
- Cześć i powodzenia. powiedziałam cały czas uśmiechnięta.
Nie czekając wykonałam Kaba-Ringu no Chakra, włączyłam Byakugana i stworzyłam najczarniejszy dym o powierzchni połowy stadionu za pomocą techniki Shihai Kemuri.
- Jestem gotowa. powiedziałam wiedząc, że za pomocą zwykłych oczu Erom nie widzi za wiele.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-14, 20:03   

- Proszę, aby walka była czysta. - powiedział wasz sędzia Mizuno Uchiha rozpływając się w powietrzu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-14, 20:17   

Widząc jakieś jutsu Amiry wytworzyłem mgłę z chakry (Amira nie przeniknie jej nawet swoimi oczyma ). Następnie gdy byłem już skryty w jej objęciach stworzyłęm 2 klony. Ja przeniosłem się za pomocą techniki podmiany do miejsca w którym przed rozpoczęciem walki umieciłem małego senbona. Klony miały za zadanie przeczesać sieciami z chakrty wiatru przeczesać teren. Ja wtym czasie spróbowałem trafić przeciwnika za pomocą serii senbonów przecinających poziomie teren. Nie widząc gdzie jest wróg byłem cały czas przygotowany do obrony. W razie niebezpieczeństwa wykonuje technike podmiany z klonem który ma za zadanie zamknąć się i ewentualnego przeciwnika w kościanym więzieniu.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-14, 20:37   

Szybko wytworzyłam Furai Kemuri i zaczęłam leciec na desce u samej góry dymu, widząc, dym przeciwnika nie przejęłam się ponieważ wiedziałam, że mój dym go pokrywa, wkońcu to umiejętność mego Demona. Widząc Byakuganem jego sieci chakry a później jego ataki senbon wiedziałam, że jestem bezpieczna tu u góry. Rozglądnęłam się z góry i zauważyłam 3 postaci, i odrazu postanowiłam zniszczyć jego klony, wykorzystując to, że w dymie Nibiego nic nie widzi. Szybko na początku przygotowałam Suiton Ni-Doru no Jutsu, która była na wszelki wypadek, ponad moim dymem. Zaczęłam leciec na desce i odrazu pojawiłam się obok jednego klona, który najwyraźniej mnie nie widział odrazu zaatakowałam go linką z notką obwiązując go i niszczyć wybuchem a samemu odlatując. Później w kolejnego rzuciłam kunaiem z notką i zastosowałam Koukotsu, zamieniając strukturę dymu i łapiąc klona w pułapkę razem z notką wykonując kolejny wybuch.
_________________

Karta Postaci <----
Ostatnio zmieniony przez Amira Uzuki 2010-02-14, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-14, 20:54   

Gęsta mgła nieprzenikniona dla waszych oczu. Amira uniknęła z ledwością ataku wieloma senbonami z powodu techniki Eroma. Tym razem jej oczy pozwalały na widzenie najwyżej kilka metrów przez gęstą czarną mgłę. Amira wykonała deskę z dymu unosząc się w powietrze widząc tylko zarysy trzech postaci nie mogąc odczytać który jest prawdziwy. Nadleciała w stronę najbliższej postaci która usłyszawszy szelest i poruszający się kształt odwrócił się lecz nie zdążył nic zrobić. Linka obwiązała się w okół jego szyi i rozpękł się (Bum). Wybuch notki spowodował rozwianie części dymu . Erom użył Kawarimi znikając ci z oczu. Klon Kaguya biegł w twoją stronę...

Ps. Za dużo ruchów w jednej rundzie...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-14, 22:03   

//mgła i moje klony mają moją chakre więc oczka nic Ci się nie przydadzą a ten twój dym jest na polowe areny. Chyba wiem co się dzieje w zasięgu MOJEJ mgły nie ?//



wiedząc, że mój klon został zniszczony stworzyłem jeszcze 2 po czym wymieniłem się miejscami z jednym z nich (Amira nie wie który jest prawdziwy) Razem z klonami penetrujemy strefę powietrzną sieciami w chwili złapania strzelamy senbonami w złapaną postać
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Amira Uzuki 


Natura Chakry: Suiton
Wiek: 30
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 1211
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-02-15, 16:49   

/a co to za mgła niby jest? Kirigakure? Bo innej nie masz w kp ani żadnej wymyślonej/

Szybko dostrzegając postacie i nie wiedząc, który to prawdziwy schowałam się za pomocą Kawarimi no Jutsu za drzewem w moim dymie, wiedząc, że przez ten dym i tak z daleka mnie nie dostrzeże. Gdy kończy swój atak szybko robię 5 klonów i biegnę z nimi do okoła przeciwnika rzucając Kunaiami i Shurikenami, zmieniając się z klonami cyklicznie. W pewnym momencie rzucam Demonicznego Wiatru i robię Kage Shuriken, na którym jest notka wybuchowa, łapiąc jednocześnie przeciwnika Koukotsu i robiąć z pułąpkę. Nie czekając, po wybuchu kończę pułapkę i wysyłąm 5 klonów z każdej strony, jednocześnie robię Furai Kemuri i lece na desce do okoła nich wykorzystując żyłkę z notką wybuchową, oraz wykorzystując sytuację kiedy są zdezorientowani moimi klonami, odrazu robię Koukotsu zmieniająć dym w pułapkę kwadratową. Po wybuchu odrazu odlatuje w bezpieczne miejsce na wszelki wypadek wypatrując Byakuganem przeciwnika.
_________________

Karta Postaci <----
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-15, 19:28   

Dzięki Byakuganowi Amira przejrzałą twoją mgłę i teraz siedziała bezpiecznie za drzewem. Dziewczyna zaczynając atak stworzyła 5 bunshinów która zmieniały się miejscami. W pewnym momencie Erom nie mógł rozpoznać która jest prawdziwa. W pewnym momencie wyrzuciła demonicznego shurikena wiatru który pomknął w kierkunku Eroma chowając jeszcze jeden shuriken w swoim cieniu. Życie chłopakowi uratowały klony. Jeden z nich przyjął na siebie atak a drugi odepchnął Amire z dużą siłą. Eksplodująca notka lekko zraniła chłopaka. Dym coraz bardziej drażnił twój układ oddechowy. Amira schowała się za drzewem nie mogąc użyć Koukotsu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-02-15, 19:40   

/////Mizuno pisał mniej akcji w jednym poście/////////

Wiedząc, że moja przeciwniczka używa trującego dymu demona Stworzyłem 5 klonów (7 łącznie) Wystrzeliłem na wszystkie strony senbony iluzje się będą rozpraszały. Moje klony patrolują teren sieciami dzięki temu nie trafi mnie już żadna broń. Gdy zrodziło się zamieszanie wywołane takimi zawirowaniami chakry ja użyłem techniki podmiany w części areny, w której nie było dymu. Zamieniłem się w małego senbona. (Wydzielam malutką ilość chakry słabo zauważalne). Gdy moje klony natrafią na przeszkodę zamykają ją w kościanym więzieniu. Jeden z klonów wytwarza wokół siebie kościane więzienie oczyszczając powietrze.(Wysysa chakre demona) •- Pojawienie się komety nad dworem Sędziego.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |