• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W poszukiwaniu oczu
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 17:40   

Ten w okularach wybiegł naprzód widząc jak ten młodszy jest ciągle w przodzie i przyspiesza. Wpadł w Twoją pułapkę dodatkowo wpadając w żyłki z kunaiami wybuchającymi. Wypadł cały poparzony i teraz zauważyłeś że był o parę lat starszy, na oko o dwa-trzy lata młodszy od tego drugiego. Teraz złapali go w siatkę jacyś dwaj dorośli shinobi w niebieskich uniformach chowając się w krzaki. Teraz biegł ten w okularach.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Wysłany: 2010-01-19, 17:45   

 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 17:45   

" Hmm... zostawię ich... nie udało mi się jego złapać, mam nadzieję że uda mi się jakiegoś innego" Pomyślałem i użyłem Henge zmieniając się w ptaka i leciałem do mojej kryjówki.
" Robi się już ciemno, więc może znajdę coś do jedzenia..." Pomyślałem i wyszukiwałem jakiegoś zwierzęcia, które mogę usmażyć...
" Jutro poszukam kolejnego Uchihę albo Hyuugę... widzę że tutaj nie ma co liczyć na Oczy..." Dodałem w myślach i szukałem jakiegoś zwierzęcia.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 17:52   

Gdy spałeś obudziły Cię wybuchy. Gdy stanąłeś w wejściu jaskini widziałeś że parę części lasu się pali, ale nie tak by spowodować większy pożar. Na niebie latało coś zrobionego z wody a w nie z dwóch stron z różnych pozycji wystrzeliwały kule i języki ognia. W końcu woda spadła zgaszając ogień. Czekałeś pół godziny ale była już cisza.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 17:59   

" Cholera jasna... co tu się dzieje..." Pomyślałem.
Wyszedłem kawałek z jaskini i nazbierałem trochę drewna i zaniosłem je do mojej jaskini. Położyłem je w środku jaskini około 1,5 metra od posłania i rozpaliłem je używając [Katon] Karyuu Endan. Ruszyłem jeszcze przed jaskinię, rozłożyłem około 15 pająków naokoło mojej jaskini, by czasem nie mieć niemiłych gości. Położyłem się na łóżku i rozmyślałem na temat tego co się działo w tych lasach i nad walką Shikage. Chwilę później starałem się zasnąć.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:00   

Zasnąłeś a rano się obudziłeś. Twoje pająki wesoło hasały po drzewkach i liściach. Wstało promienne słońce a kwiaty przyniosły do jaskini ciekawą woń.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:04   

" Uhh... piękna pogoda..." Pomyślałem i zdezaktywowałem moje pajączki, by czasem nie wybuchły.
" Muszę poszukać jakiegoś zwierzęcia... głodny jestem." Pomyślałem i wyszedłem z jaskini rozciągając się.
Znowu zmieniłem się za pomocą Henge w ptaka, szukając jakiegoś zwierzęcia. Najlepiej małego ponieważ sam za dużo nie zjem. Szukałem przy okazji jakichś dzieci z Konohy ćwiczących na tych terenach, dokładnie im się przyglądając wypatrując czerwonych lub białych oczek.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:07   

Widziałeś parę Studentów i Geninów z Konohy. Jeden nawet za Tobą biegł ale od razu się zmęczył. Nigdzie nie było widać żadnego Sharingana. Na polanie stał jednak jakiś Hyuuga. Teraz rozbudowana Konoha i tereny wokół niej tętniły życiem.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:12   

" Hmm... mam nadzieję że dam z nim radę..." Pomyślałem.
" To Hyuuga, więc nie ma sensu się z nim bawić..." Pomyślałem i zacząłem szybować w jego stronę.
Gdy jestem nad nim odmieniam się i atakuję go [Raiton] Jiten Gai rzucając w niego elektryczną siatkę. Gdy jestem jeszcze w powietrzu używam Hari Jizou atakując go ostrymi i twardymi włosami. Gdy jestem na dole używam na nim Oukashou mocno wbijając go w ziemię.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:23   

Zaatakowałeś go a ten upadł posiniaczony na drzewo... Po chwili pojawił się tam obłok dymu... Klon Teraz wyskoczył na Ciebie uderzając w skałę tuż obok i rozwalając ją. Ty sam użyłeś kawarimi no jutsu gdzieś na drzewo.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:27   

" Cholera, dobry jest..." Pomyślałem będąc na drzewie.
Stworzyłem sporą ilość pająków i rozrzuciłem je po polanie jako miny. Wyciągam kosę i jestem gotowy do ataku. Staję na środku polany i rozpoczynam Nendo Bakuhatsu. Stoję na środku i czekam na przeciwnika. Robię jeszcze około5 Kage bunshinów i ustawiam się z nimi w koło.
" Hmm... Hyuuga... Mogę się spodziewać technik na bliską odległość, więc jak zaatakuje od razu użyję Katsu na pająkach..." Wydedukowałem i byłem gotowy na wypadek ataku zrobić shunshin no jutsu gdzieś na dalszy dystans.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:29   

Zaatakował bezpośrednio wskakując w wybuch ale ten mało mu zrobił a on sam uderzył Cię w brzuch a ty odleciałeś w bok. Teraz widziałeś jak ktoś złapał go w siatkę. Była to ta sama dwójka, ale Ciebie nie dostrzegli. W jakiejś metalowej klatce było tych dwóch od ognia. Weszli do jakichś podziemi... Zostawiając otwarte wejście...
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:35   

"Hmm... teraz nie stracę tej okazji... muszę być gotowy..." Pomyślałem i wysłałem tam glinianego ptaka, by sprawdził a sam wskakuję do wejścia by się nie zamknęło.
" Mam gotowe Nendo Bakuhatsu, więc gdy ktoś mnie zaatakuje od razu stworzę wybuch... ale muszę być ostrożny..." Wydedukowałem i powolnym krokiem ruszyłem w dół, tworząc 4 klony które idą przede mną i za mną. Dokładnie przyglądałem się wszystkiemu co tutaj się znajdowało, gotowy do obrony.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 18:39   

Widziałeś po boku jakąś zamkniętą salę, musiał byś wysadzić drzwi. Tuż za oszklonymi lekko drzwiami był jakiś schowek. Nie było tam żadnych pułapek. Wśród dziwnych rzeczy w słoikach zauważyłeś dwoje oczu z klanu Hyuuga... W oddali słyszałeś krzyki i wybuchy. W oddali zauważyłeś salę a tam leżał ten młody chłopak z zasłoniętą, zakrwawioną twarzą. Hyuuga i ten starszy, jak się okazało także Uchiha walczyli wygrywając z tamtą dwójką.
_________________



 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-01-19, 18:42   

" Hmm... może i są łowcami nagród, ale dopóki nie atakują moich rodaków z Tsuki-Gakure nie ma po co ich atakować." Pomyślałem i ruszyłem w stronę drzwi.
Stworzyłem malutkiego pająka i wysadziłem zamek z nadzieją że w zgiełku swojej bitwy nie usłyszą wybuchu, wysyłam po oczy 3 klony, jednego zostawiając na wypadek ataku rasenganem. Mam cały czas przygotowane Nendo Bakuhatsu do obrony.
_________________


 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 19:13   

Usłyszeli Cię kończąc z łowcami i pomagając temu chłopakowi. Ty sam wziąłeś oczy zostawiając parę pająków na schodach. Poczułeś jak klony są niszczone a pająki wybuchły obezwładniając na parę sekund przeciwników, nie zawalając jednak wejścia. Wzbiłeś się jako ptak w pazurach trzymając dwoje oczu Hyuuga... Skierowałeś się do Tsuki Gakure.

+1% Do Kekkei Genkai
+2 Zręczność
+2 Siła
+2 Chakra
+Super mega drop :P
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |