• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
W poszukiwaniu zaginionej Drużyny
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 11:13   

- Tak...Agrrrr ! - warczałem głośno czując gniew pulsujący w tętnicach moje serca biło coraz szybciej. Wokół widziałem pożogę, chciałem tylko ich zabić i udowodnić że jestem wart bycia "Białym Wilkiem"
" Czy to tak wygląda wilku? Tyle nienawiści ? " - zapytałem Hokou w myślach. Skumulowałem energię w nogach i użyłem w ostatniej chwili Shunshin no jutsu omijając atakujące kule ognia i znów Shunshin no jutsu w górę do tego który włada ogniem. Przed tym wszystkim krzyczę:
- Jest tylko jeden pan ognia ! - Chakra moja i wilka nie było już różnicy obie stały się jednością. W locie otworzyłem prawe oko używając Amaterasu na użytkownika lodu. Gdy już jestem blisko tego gościa używającego ognistych technik (Tego na suficie) Odbijam się od sufitu obok niego nabierając zabójczej prędkości i używam Raikiri [Raiton] przebijając go na wylot. Technika została spotęgowana dzięki chakrze demona.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Wysłany: 2009-12-30, 11:22   

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 11:22   

Rozbiłeś ścianę z lodu a sam wrogi shinobi odleciał na paręnaście metrów a za nim ciągnął się długi język ognia. Gdy się odbijałeś powstała fala uderzeniowa która zniszczyła obronę wojownika z Dotonem. Dostał on paroma kulami z ognia ale jeszcze żył. Gdy znalazłeś się na suficie dostrzegłeś swoją szybkość która była lepsza od owego shinobi. Rozpadł się na kawałki zostawiając po sobie czarne kłęby dymu. Dziwne... To nie był klon. Zeskoczyłeś na dół znowu tworząc falę uderzeniową. Wojownik z Dotonem został spalony jak i próbujący coś wykonać wojownik Mokuton. Cała jego ogromna, drewniana technika zleciała na Ciebie z wielką siłą jednak aura spaliła ją całą od razu. Przed Tobą w goglach wyskoczył sam Marichu. W jego rękach bez żadnej techniki pojawiły się dwie kule z ognia. Rzucił nimi po Twojej lewej i prawej i stworzył w okół Was wielką klatkę z płomieni. Rzuciłeś w nią kunaiem dla sprawdzenia... Wykonując jakieś jutsu wzmocnił kraty z ognia i kunai spalił się zanim dotknął w ogóle płomieni. Było strasznie gorąco. A Marichu nawet jakby tego nie odczuwał. Nie widziałeś jego oczu przez te gogle.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 11:33   

-Hahahha taka klatka to dla mnie nic - powiedziałem złowrogo się śmiejąc i użyłem mojego jutsu teleportu pojawiając się na zewnątrz. (Mangekyo Dankai) I poniosłem rękę w stronę płomieni Amaterasu po czym przeciągnąłem ją w stronę klatki w której był Marichu używając Seishimyou Hisaki czyli kontrolując czarne płomienie tak że otoczył klatkę przepalając ją i wlały się do środka ze wszystkich stron.
" Użyje Kawarimi jestem tego powiem" Pomyślałem patrząc jak płomienie otaczają ognistą klatkę. Następnie używam Karasu Bunshin no Jutsu zmieniając się w stado kruków które lata wokół wioski. Nie wiadomo w którym jestem miejscu. Z jednej strony kruki formują moją postać lecz jest to tylko iluzja ja czekam aż on się pojawi i atakuje go z Senei Ta-Jashuu. Iluzja która formuje się we mnie ma za zadanie odwrócić jego uwagę bądź złapać go w genjutsu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 11:42   

On naglę pojawił się w płomieniach od tak sobie wychodząc lekko w czarnych obłokach dymu i w popiele. Zaczął się śmiać i zamienił się w obłok popiołu gdy węże zmierzały w jego kierunku. Każdy z węży połknął kawałki popiołu by jakoś zniszczyć tym przeciwnika.
Usłyszałeś śmiech jakby tysiąca głosów niesionych echem. Każdy z węży wybuchł na końcu i znowu uformował się tam Marichu.
-I to Tobie to dali... - teraz robiąc się poważny - to należy do mnie! - teraz to jego otoczyła wielka ognista aura a on pstryknięciem zablokował każdy z tuneli.
-Jeżeli mnie zabijesz... One po prostu znikną... - teraz niektóre z pobliskich budynków zaczęły się rozwalać. Podniósł wielki krzyk. Wszystkie pobliskie ciała zaczęły się przesuwać a więzy u Króla Gavretha lekko się poluzowały i byli w stanie stać na kolanach. Wszyscy zaczęli zmierzać ku wyjściu bo inaczej gdybyś zginął ty... Zginęliby od razu oni. A Tobie nie pomogą. Musisz zabić Marichu by więzy i tunele się otworzyły. Użyłeś na nim Tsukuyomi i znaleźliście się w owej sali. Wszędzie było pełno wilków a ty trzymając białe kule z chakry wilka uderzałeś w niego powodując mu wielki wewnętrzny ból. Zaś wilk go gryzł cały czas. Ty zaś wbijałeś mu kosę w krtań. Trwało to dość długo gdy za Tobą pojawił się on sam i uderzając z całej siły nogą w plecy przerwał genjutsu. Dychał ciężko ale po owym kopniaku ty też straciłeś trochę siły.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 13:35   

Zręcznie zamortyzowałem upadek i wykonałem salto do tyłu. Moja wściekłość wstrząsnęła posadzką otworzyłem usta i skumulowałem czystą chakre bjiuu używając techniki Kyoukan. Dzięki niej mogłem się obronić jak i silnie zaatakować mojego wroga. Następnie od razu użyłem Shunshin no jutsu pojawiając się przed nim lewą ręką użyłem Chidori Eisou a w prawej schowanej za plecami kumulowałem czarne płomienie w postaci kuli (Anmari) W pogotowiu mam kawarimi no jutsu z ciałem jego sługi.
- Bij! Zabij! - krzyknąłem gdy pojawiłem się przed nim. Gdybym trafił z mojego jutsu to następnie odbijam się silnie od niego...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 13:38   

Trafiłeś go Chidori i wyraźnie go to zabolało bo już wzniósł się w powietrze a z nosa poleciała mu krew. Uderzyłeś go następnie Anmari co wysłało go na drugi koniec podziemnej wioski. Uderzył mocno o ścianę i spadł z paruset metrów na ziemię z hukiem. W okół niego roztaczała się płomienna aura. Próbował wstać. Zauważyłeś że jego gogle mu spadają... Z zamkniętymi oczami przecierał je. Był teraz bezbronny.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 13:46   

W powietrzu widząc że teraz przeciera oczy użyłem Matatenka [Raiton] To co robił skojarzyło mi się z czymś lecz nie wiedziałem z czym. Spadając wiedziałem że to jeszcze nie koniec więc użyłem Karasu Bunshin no jutsu przemieniając się w niezliczoną ilość kruków i latałem wokół wioski nie spuszczając z oczu mojego przeciwnika. A następnie pojawiłem się przed nim (Mój klon) i użyłem mojego potężnego jutsu Anmari po czym ja przymknąłem prawe oko aby zbytnio go już nie nadwyrężać.
" Pozostaje mi teraz genjutsu " pomyślałem przelatując nad dachem jednego budynku jak upiorny ptak...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 13:57   

Otworzył w ułamku sekundy oczy i użył jakiejś techniki zasłaniając się kopułą z lawy. Niestety nie dostrzegłeś jego całej twarzy gdy pierwszy raz zdjął gogle. Wykonałeś klona który wbiegł do kopuły która była tylko od samej góry. Marichu wyleciał z niej hukiem w Twoim kierunku jakby zabity. Jednak rozbryzgał się kawałkami lawy na połowę kruków. Tobie udało się tego uniknąć. Z kopuły wyszedł Marichu a pod nogami pojawił mu się kłąb dymu po Twoim klonie. Teraz patrzył na Ciebie tymi oczami. Tak... To był sharingan. Ale musiał być to jakiś Mengyuoku Sharingan (nie wiem jak się piszę). Była to czteroramienna czarna gwiazda a w środku widniało podwójne koło. W środku czarne a na zewnątrz czerwone. Dodatkowo na każdym ramieniu widniała czerwona kropka. Spojrzał się na Ciebie dziwnym wzrokiem a obok Ciebie coś się zniszczyło przeradzając się wcześniej w mgłę. Tworzył jakieś dźwiękowe, sejsmiczne wybuchy. Teraz jakby zamierzał się do pstryknięcia.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 14:06   

" Cholera Uchiha... Znam to jutsu " pomyślałem używając Shunshin no jutsu do przodu aby uniknąć ognia wyłaniającego się z ziemi (Kopiowałem to jutsu i wszystko inne co on użyje mając nadzieję że skopiuje jakieś dobre jutsu Uchiha) i szarżując na niego używam Kazekiri i wyskakuje w górę z całą mocą jaką mogę używając przy tym bjiuu. Znów poczułem pulsujący gniew lecz nutkę niepewności ponieważ wiedziałem iż oczy członków mojego klanu są potężne. Będąc w powietrzu użyłem zaraz za tnącym wiatrem Chidori Senbon [Raiton] tworząc dużą ilość ostrych igieł które poleciały w stronę wroga. Następnie rzucam w niego kunai. Gdyby mnie zaatakował podmieniam się z lecącą bronią i używam Chidori Nagashi [Raiton]
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 14:20   

On widocznie jakby nie był w stanie walczyć. Stał jednak jeszcze pewnie używając swoich sztuczek. W końcu wykonując jakieś jutsu z ziemi powyrastały długie słupy ognia i lawy które z trudem omijałeś. Użyłeś na nim tnącego wiatru z daleka trafiając w lewą rękę, dokładniej w bark. Później wyskakując w powietrze z obrotami zacząłeś wyrzucać setki elektrycznych igieł. On widocznie coś przeżywał w sobie. Wykonywał zręczne uniki ale parę igieł trafiło go w łydkę. Teraz dostał paroma igłami. Atakowałeś chidori lecz on wyrastając tuż przed Tobą chwycił Cię za wszystkie z kończyn. Nie mogłeś się ruszyć. Zaś ten prawdziwy biegnąc na Ciebie z kataną z lawy i ognia dwa kroki przed Tobą wypuścił ją i w Ciebie wbiegł odbijając się od Ciebie. Człowiek z lawy zniknął... Leżał teraz ledwo co oddychając.
-Wiedziałem że znajdzie się ktoś... - ciężko oddychając - Kto powstrzyma mnie... W moich marzeniach... Nie wiedziałem... Że będzie to Uchiha. Ale gratulacje... Bracie... - wyjmując swój kamień ze zbroi.
-Teraz jest Twój... połącz go z Twoim... Będziesz miał większą siłę... oraz nikt... nie... zdobędzie... - tutaj konając i wpatrując się swoim Sharinganem w Twoje oczy. Liny i zamknięcie tunelu zniknęło. Ziemia zaczęła się trząść i zaczęły spadać kawałki skały na wioskę.
-Chodź! Szybko! Wojowniku! - krzyczał król Gavreth. Tamci już weszli do tunelu.
_________________



 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-12-30, 14:29   

Moja żądza została zaspokojona. Wilcza Chakra opuściła me ciało. Jedną ręką złapałem za włosy umierającego wroga, wrzuciłem go sobie na plecy i biegłem za królem. Nie wyjaśniałem nikomu swoich motywów. Aby szybciej wybiec z walących się ruin używałem Shinshin no jutsu. Na powierzchni upadłem plecami na ziemię oddychając ciężko i wycierając krew płynącą z prawego oka. Dzięki posiadanemu demonowi moje rany regenerowały się szybko.
- Walczył i zginął w walce... Trzeba go pochować... ale dajcie mi chwilę - powiedziałem wstając i wyjmując dwie próbówki. Schyliłem się nad nim i wyrwałem mu oczy i chowając je do próbówek a następnie do plecaka obok czerwonego kamienia. Powiedziałem paru ludziom aby pomogli mi go pochować i poszedłem porozmawiać z uratowaną drużyną i królem spoglądając na moją zbroję czy nie można jeszcze nigdzie upchnąć jednego z kamieni...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-30, 14:40   

Pochowaliście go w honorowym miejscu. Resztki Andushonów zostały wybite a w owej krainie Król Gavreth wrócił jako wódz całej wioski. Trupy pochowano. Biedaków opatrzono i dano im jedzenie, dom oraz środki na utrzymanie.
-Dziękuję Ci tajemniczy Mizuno... Niech Uchiha będą błogosławieni! - zwracając się w kierunku panoramy swojej osady. Widząc jak ludzie nie mogą sobie poradzić z kołem młyna.
-Żegnaj ! - rzucił pomagając chłopom przy kole.
Obok Ciebie stanęło paru geninów nie wszyscy z Wioski Liścia. Wystąpił przed Ciebie Jonin którego poszukiwałeś i jakiś chuunin z Kraju Błyskawic.
-Dziękuję Ci towarzyszu broni z Konohy - odezwał się pierwszy Jonin.
-My także Ci dziękujemy za pomoc shinobi z Kraju Błyskawic - odezwał się chuunin - Twoje czyny zostaną zapamiętane.
Teraz gdy wyruszyłeś z powrotem do Konohy gdy doszedł Cię pisemny list od Hokage że czas wracać sprawdziłeś czy nie da się gdzieś upchnąć trzeciego kamienia. Gdy dotknąłeś nim Twojego kamienia zniknął zamieniając się w gasnący ogień...
Oszukał mnie ...
Teraz jednak na naramiennikach, nagolennikach i karwaszach pojawiły się małe kulki z owego kamienia. Wróciłeś do Konohy wraz z pięcioma porwanymi geninami i jednym Joninem.




Zdobyte przedmioty:
Pancerz Sannina:
Bordowy, pełny pancerz wojownika zakrywający cały korpus, ręce i nogi. Jedynie nie dłonie. Kamień na korpusie symbolizuję władzę nad żywiołem Katon i Youton. Można dzięki niemu poznać wiele nowych technik oraz władać tymi żywiołami we wszelaki sposób.
Oraz na karwaszu żółty kamyk. Daje on lepszą kontrolę nad Raiton i szansę na poznanie nowych technik.



Nauczone Techniki:
Raiton:
Naifu [Raiton] - użytkownik wytwarza w ręku małą kulę elektryczności wkładając w nią masę chakry. Następnie rozprasza w danym kierunku i w danym czasie w postaci wielkiej masy małych igieł prądu.

Ryouguchi [Raiton] - Użytkownik tworzy w okół siebie dobrą, defensywną kopułę.

Katon i Youton:
Futari - użytkownik tworzy dość wielką i szeroką kopułę z lawy służącą jako dobra defensywa. Jest ona mała. Jest bardzo wytrzymała ale chroni mały obszar.

Yakedo - Zaczynamy się palić jakby znikając i pojawiamy się w innym miejscu.

Kashou - Pstryknięciem patrząc na dany obszar wytwarzamy tam wybuch ognia. Krótkotrwały lecz bolesny.

Girisha - (W Polskim - Ogień Grecki) Użytkownik wytwarza w danym obszarze wybuch ognia który można zgasić tylko tłumiąc go lub zdmuchując wiatrem. Polanie wodą zaowocuje większą ilością ognia.

Te - W okół ręki pojawia się płomienna poświata która gromadzi się w dłoni w postaci kuli gotowa do silnego ataku.




Łącznie wykonane misje:
- 4 Misje Rangi S - Znalezienie i odbicie drużyny, zabicie przywódcy wichrzycieli, pomoc Królowi Gavrethowi, Zniszczenie wrogiej wioski.
-4 Misji A - Uwolnienie shinobi z Konohy i z Kraju Błyskawic, zniszczenie licznych oddziałów wroga, pomoc ludności Kraju Ognia.


Atrybuty:
+ 15 do Szybkości
+ 15 do Siły
+10 pkt. do KG
+ 30 do opanowania chakry Raiton
+60 do opanowania chakry Youton i Katon
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |